Всеукраїнська конкурсна програма «Кращий студент України»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 вересня 2022 - 18 грудня 2022
Номер проєкту
20211102-1630
Бюджет
336833.7 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою свідомого вибору життєвого шляху молоді, її ознайомлення з процесами державотворення, механізмами функціонування і взаємодії інститутів політичної системи, діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування, професійного та кар’єрного розвитку в України, популяризації роботи в креативних індустріях, формування культури підприємництва (у тому числі соціального), стимулювання до відкриття власної справи, вивчення STEM та STEAM-дисциплін
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства, підвищення рівня компетентності молоді з метою свідомого вибору життєвого шляху молоді, її ознайомлення з процесами державотворення, механізмами функціонування і взаємодії інститутів політичної системи, діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування, професійного та кар’єрного розвитку в України, популяризації роботи в креативних індустріях, формування культури підприємництва (у тому числі соціального), стимулювання до відкриття власної справи, вивчення STEM та STEAM-дисциплін.
Актуальність програми
«Кращий студент України» — всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді як авангарду розвитку українського суспільства. Слоган програми: «Кожен талант заслуговує на визнання і винагороду». У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються перемож(ни)ці по наступних номінаціях: Кращий студент України (комплексна характеристика), Кращий студент-аналітик, -громадський діяч, -дизайнер, -медійник, -науковець, -підприємець, -програміст, -профспілковий активіст, -спортсмен України. Перемож(ни)ці визначатимуться у змагальному режимі й мають презентувати підготовлені ними соціальні проєкти. Метафора програми — «студентський Оскар». Це можливість творчо, інтелектуально, фахово, підприємницькі, активістські, спортивно проявитися, що допоможе студент(к)ам відчути свою важливість і потенціал самореалізації саме в Україні, підвищить вірогідність їхньої не-емігрантської поведінки, надасть імпульс до проактивності та соціальної відповідальності. Програма відкриває нові імена серед студентів/ок, заохочує їх до творчого пошуку, сприяє вихованню патріотизму серед молоді. Об’єднує найактивнішу молодь з усієї країни та надає можливість кожному продемонструвати, на що він/она здатен/на, повірити в свої сили (стосується не тільки учасників/ць), а значить й отримати шанс реалізувати себе у майбутньому. Конкурс відбувається на рівні вишів, регіонів і фінальний (всеукраїнський, за участі кращих у регіонах).
Очікувані результати
Короткострокові
Буде підвищено рівень компетентності молоді щодо, зокрема, свідомого вибору життєвого шляху, професійного та кар’єрного розвитку в України, популяризації роботи в креативних індустріях, формування культури підприємництва. Участь студентів/ок із різних вишів на рівні регіонів і представників/ць різних регіонів на всеукраїнському рівні сприятиме підвищенню рівня громадянської солідарності молодих українців, довіри один до одного, тим самим «зшиватиме» Україну.
Показати повний опис
Довгострокові
Враховуючи те, що учасники/ці Конкурсу є лідера(ка)ми молоді, їхня участь і успіх у Конкурсі викличе позитивну оцінку серед їх оточення та мережі соціальних контактів, що сприятиме патріотичному тренду залишатися жити і працювати в Україні, розвивати Україну.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Буде залучено близько 1200 молодих талантів-учасників/ць (мають відповідати критеріям академічної успішності, мати здобутки в сфері, в якій номінуються, мати активну громадянську позицію тощо). З них буде відібрано щонайменше 10 найкращих студентів/ок України (кожен/на у своїй номінації). Загальна аудиторія сягне ≈450 000 ос. (учасники/ці, глядачі/ки, аудиторія медіа). Регіональні етапи відбудуться у понад 14 регіонах України, а фінал ― за участі представників/ць із щонайменше половини регіонів.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Програма розкриває творчий, освітній і соціальний потенціал молоді, сприяє її життєвій і творчій самореалізації, підвищенню рівня відповідних компетентностей молоді. Участь у програмі спонукає до творчо-інтелектуального пошуку та проявлення талантів, надає можливість реалізуватися, сприяє вихованню патріотизму й не-емігрантської поведінки серед молоді.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Фінал конкурсної програми «Кращий студент України»
Всього учасників (з них жінок)
180 (90) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
2 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
8 (4) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Студент(к)и вишів І‒ІV рівня акредитації (з 2-го по 4-й рік навчання), громадянські активіст(к)и, молоді лідер(к)и, експерт(к)и, журналіст(к)и тощо.
План реалізації програми
Етапи реалізації
І етап Вишівський
Завдання
Проведення вишівських етапів
Опис заходів для здійснення етапу
1. Формування регіональних оргкомітетів, ініціативних груп по проведенню програми в регіонах України. 2. Підготовка до проведення програми: - розподіл обов’язків між членами/кинями організаційного комітету; - узгодження місця проведення з місцевими органами влади; - отримання необхідних узгоджень. 3. Запуск онлайн-реєстрації для учасників/ць. 4. Підготовка брендпакету. 5. Проведення проєкту у вишах і реєстрація на регіональні етапи. 6. Пошук медіапартнерів.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 31 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Голова НДЛМ Вікнянський П.М., керівник проєкту Щерба О.С., бренд-менеджерка Андріюк В.П., керівники/ці регіональних оргкомітетів, ініціативні групи на місцях.
Етапи реалізації
ІІ етап Регіональний
Завдання
Проведення регіональних етапів
Опис заходів для здійснення етапу
1. У регіонах визначаються перемож(ни)ці у наступних номінаціях: • Кращий студент України (комплексна характеристика), • Кращий студент-аналітик України, • Кращий студент-громадський діяч України, • Кращий студент-дизайнер України, • Кращий студент-медійник України, • Кращий студент-науковець України, • Кращий студент-підприємець України, • Кращий студент-програміст України, • Кращий студент-профспілковий активіст України, • Кращий студент-спортсмен України. 2. Завершення програми у регіонах, інформування про результати через ЗМІ.
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2022 — 30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Голова НДЛМ Вікнянський П.М., керівник проєкту Щерба О.С., бренд-менеджерка Андріюк В.П., керівники/ці регіональних оргкомітетів
Етапи реалізації
ІІІ етап Всеукраїн-ський фінал
Завдання
Проведення Всеукраїнського фіналу
Опис заходів для здійснення етапу
1. Підготовка фіналу: - розподіл обов’язків між членами/кинями організаційного комітету; - налагодження питань із приводу місця та умов проведення з місцевими й іншими органами влади. 2. Поширення інформації про фінал, визначення експертних комісій (рад). 3. Презентація учасниками/цями своїх соціальних проєктів. 4. Визначення та відзначення переможців/ниць у форматі культурно-масового заходу урочистого характеру (шоу).
Строк реалізації етапу
01 листопада 2022 — 30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Голова НДЛМ Вікнянський П.М., керівник проєкту Щерба О.С., бренд-менеджерка Андріюк В.П.
Етапи реалізації
IV етап Підсумковий
Завдання
Підведення підсумків
Опис заходів для здійснення етапу
1. Висвітлення інформації про програму та її переможців/ниць у ЗМІ. 2. Проведення аналізу роботи, що була проведена, та підведення підсумків.
Строк реалізації етапу
01 грудня 2022 — 18 грудня 2022
Відповідальний виконавець
Голова НДЛМ Вікнянський П.М., керівник проєкту Щерба О.С., бренд-менеджерка Андріюк В.П.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Висвітлення конкурсної програми «Кращий студент України» у всеукраїнських ЗМІ:

 •  Телеканал «UA:Перший» (tv.suspilne.media); жовтень, грудень; телепрограма, відеосюжет
 • «Громадське радіо» (hromadske.radio); листопад; аудіопрограма
 • Українське радіо. Голос Києва (nrcu.gov.ua/radio-kv); жовтень, грудень; аудіопрограма
 • Газета «День» (day.kyiv.ua); жовтень, грудень; друковані прес- і постматеріали
 • Журнал «Я студент» (student.style); листопад; пресматеріали
 • Інтернет-видання «Платформа» (platfor.ma); листопад; пресматеріали
 • Інтернет-видання Studway (studway.com.ua); жовтень, листопад; прес- і постматеріали
 • Інтернет-видання «Громадський простір» (prostir.ua); жовтень, грудень; прес- і постматеріали
 • Інтернет-видання «ГУРТ» (gurt.org.ua); листопад; пресматеріали
 • Ресурс «Можливості» (mozhlyvosti.com, t.me/Mozhlyvosti); вересень, жовтень, листопад; пресанонс
 • Офіційний сайт НДЛМ (ndlm.org.ua); постійно; анонси та постматеріали
 • Соцмережі та месенджери Facebook, Telegram; Instagram, Twitter); постійно; анонси та постматеріали.

 

Усі етапи проєкту будуть висвітлюватися у регіональних ЗМІ, соціальних мережах, буде відбуватися поширення плакатів та іншої поліграфічної продукції тощо.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
У постковідний час планується залучення широкого спектру ділових партнерів.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux