Молодіжний освітньо-виховний табір спрямований на збільшення патріотично-свідомої молоді Рівненщини «Вир»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 лютого 2022 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 31 серпня 2022
Номер проєкту
20220124-2929
Бюджет
67840 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність)
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяти утвердженню здорового способу життя та збільшенню чисельності патріотично-свідомої молоді Рівненщини шляхом проведення навчань по роботі з молоддю для 50 активних осіб з числа молоді в рамках молодіжного освітньо-виховного табору «Вир» протягом 1-5 липня 2022 року із здійсненням подальшого менторського супроводу учасників.
Актуальність програми
Актуальність проекту ґрунтується на відсутності комплексної роботи з молоддю щодо утвердження здорового способу життя на проведення заходів національно-патріотичного спрямування у територіальних громадах Рівненщини через відсутність відповідних фахівців та знань у молоді, що працює із молоддю у громадах. Таким чином даний проект передбачає підготовку 50 осіб з числа активної молоді, ініціатив та громадських організацій, що працюють із молоддю територіальних громад Рівненщини. Допомогу в реалізації проектів учасників табору шляхом забезпечення менторського супроводу при розробці проектів із числа фахівців, що працюють з молоддю.
Очікувані результати
Короткострокові
- 50 осіб з числа активної молоді, отримають необхідні знання та навички для роботи з молоддю у своїй громаді; - 50 осіб, які взяли участь у проекті отримають менторський супровід та можливість пропрацювати свої проекти та успішно їх втілити; - Буде виготовлено і поширено відео-ролик з підсумками проекту що сприятиме збільшенню кількості осіб, які дізнаються про проект. - Буде записано і викладено у вільний доступ відео-лекції з найпоширенішими питаннями учасників по роботі з молоддю;
Показати повний опис
Довгострокові
- Збільшиться чисельність патріотично-свідомої молоді в Рівненській області, що веде здоровий спосіб життя; - Збільшиться кількість ініціатив і організацій, що працюють із молоддю; - Посилиться організаційна спроможність та збільшиться якість роботи організацій та ініціатив, що працюють у сфері національно-патріотичного виховання на Рівненщині.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- Кількість учасників, що брали участь у таборі та пройшли навчання. - Кількість ЗМІ, що писали про захід (охоплення). - Кількість проведених занять та тренінгів. - Кількість підготовлених учасниками проектів. - Накладні або інші документи, що засвідчують фінансові або матеріальні внески в реалізацію проекту.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- Матеріали в друкованих та телевізійних засобах масової інформації; - Фотографії реалізації проекту; - Письмові відгуки учасників, партнерів та команди проекту; - Зміст та якість навчальних матеріалів; - Якість і повнота розроблених учасниками проектів.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Молодіжний освітньо-виховний табір спрямований на збільшення патріотично-свідомої молоді Рівненщини «Вир»
Всього учасників (з них жінок)
50 (25) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою аудиторією проекту є активна, патріотично-свідома молодь віком від 14 до 35 років, що проживає в територіальних громадах Рівненщини, ініціативні групи та члени громадських організацій, що пропагують здоровий спосіб життя і працюють із молоддю в територіальних громадах та бажають отримати і покращити свої знання по роботі з молоддю та націлені на реалізацію власних проектів у своїй громаді.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Затвердження програми табору, розробка анкети та набір учасників, написання та публікування анонсів, проведення промоційної кампанії, комунікація з учасниками, відбір учасників, матеріально-технічна підготовка до табору
Опис заходів для здійснення етапу
Буде затверджено програму табору; Проведено інформаційну кампанію; Відібрано 50 учасників для участі у таборі; Підготовлено матеріально-технічну базу для проведення табору;
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Устимчук Юрій - голова ГО, керівник проекту; Киричук Ангеліна - член ГО "Центр суспільних перетворень", керівник відділу по роботі з учасниками та менторської програми.
Етапи реалізації
Практичний етап
Завдання
Виконання таборової програми
Опис заходів для здійснення етапу
Буде проведено табір відповідно до таборової програми
Строк реалізації етапу
01 липня 2022 — 05 липня 2022
Відповідальний виконавець
Устимчук Юрій - голова ГО, керівник проекту; Борисович Дарія - член ГО "Центр суспільних перетворень", керівник навчального блоку
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Звітування за проектом. Робота учасників над домашнім завданням; Менторський супровід проектів учасників; Буде зроблено відео-лекції на найпоширеніші запитання щодо молодіжної політики. Буде зроблено підсумкове відео за результатами проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Буде здійснюватися реалізація проектів учасників та менторський супровід даних проектів; Будуть подані та оприлюднені звіти; Буде зроблено та висвітлено навчальне та підсумкове відео в рамках проекту. Буде поширено відповідний досвід реалізації проекту.
Строк реалізації етапу
06 липня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Устимчук Юрій - голова ГО, керівник проекту; Киричук Ангеліна - член ГО "Центр суспільних перетворень", керівник відділу по роботі з учасниками та менторської програми.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про проект відбуватиметься за допомогою таких засобів масової комунікації:


 1. Робота зі ЗМІ. За попередні роки проведення заходів нами напрацьовані інформаційні партнери. Робота зі ЗМІ проводитиметься шляхом опублікування прес-анонсів до заходу (орієнтовно середина травня, початок та середина червня 2022 р.), репортажів під час проведення заходу (1-5 липня 2022 року), та прес-релізу після проведення заходу (6 липня 2022 р.).
 2. Робота з цільовою аудиторією. Планується розсилка на електроні адреси установ, організацій та окремих осіб, які належать до нашої цільової аудиторії (по наявній базі даних).
 3. Робота у соціальних мережах та сайтах. У соціальній мережі «Фейсбук» діє сторінка ГО «Центр суспільних перетворень» та буде створено сторінки проекту. Також інформація постійно поширюється через базу даних та на ресурси учасників попередніх заходів, а також особисті сторінки команди проекту та партнерів.
 4. Співпраця із громадськими організаціями. Будуть проведені зустрічі із активістами дружніх ГО, поширення інформації про захід по їхніх мережах.
 5. Співпраця із партнерами. Поширення інформації по каналах наших партнерів.
 6. Співпраця з територіальними громадами Рівненщини. На кожну територіальну громаду Рівненської області буде надіслано лист-запрошення до участі у проекті молоді даної громади. 
Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
По завершенню проєкту 50 молодих осіб отримають необхідні знання та навички для самостійної роботи з молоддю у своєму селі, селищі чи місті; Протягом двох місяців після проведення заходу учасники матимуть можливість отримати менторський супровід своїх проектів від представників нашої організації та наших партнерів; З числа учасників проекту в громадах області сформуються ініціативні групи та громадські організації, що самостійно та автономно розпочнуть працювати з молоддю на місцях. По завершенню проекту нами буде проведена (та записана відео-лекція, яка буде у вільному доступі) щодо відповідей на запитання учасників та загальних і спеціалізованих питаннях по роботі з молоддю;
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux