"Під мирним небом, в рідному краї з татом зростаю"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
17 лютого 2022 року
Період реалізації проєкту
04 квітня 2022 - 19 червня 2022
Номер проєкту
20220131-2995
Бюджет
24176 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Сприяння утвердженню сімейних цінностей та активне залучення сім’ї до процесу національно-патріотичного виховання
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Утвердження сімейних цінностей та підвищення статусу батька у суспільстві, шляхом залучення сім’ї до громадянського –патріотичного виховання молоді, популяризації здорового способу життя.
Актуальність програми
У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна зусиллями українських військових, добровольців відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. Важлива роль у формуванні патріотизму належить сім’ї. Батьки є першими вихователями дитини, з сім’ї для дитини починається Батьківщина. З початком російсько-української війни виховна роль батька у житті дитини зросла в рази. Приклад мужнього чоловіка, який захищає не лише власну родину чи сім’ю, а й всю Батьківщину, спонукає багатьох підлітків до рішучого вибору − присвятити своє життя військовій справі. Задля сприяння розвитку сім’ї як основи суспільства і залучення чоловіків до процесу національно-патріотичного виховання дітей громадська організація «Жінки в громаді» планує реалізувати проект «Під мирним небом, в рідному краї з татом зростаю!», який передбачає поширення соціальної реклами на тему відповідального батьківства через соціальні мережі, проведення конкурсу дитячого малюнка «Тато-мій герой!», запис відеопривітання від дітей Здолбунівської громади для батьків, в т.ч. і тих, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції на сході України та проведення дитячого легкоатлетичного забігу «Kidsзабіг» з нагоди Дня батька.
Очікувані результати
Короткострокові
1 Збільшено рівень охоплення населення Рівненщини заходами (проєктами), які формують українську громадянську ідентичність. 2. Залучено батьків, в т.ч. учасників та ветеранів антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил до процесів національно-патріотичного виховання дітей. 3. Проведено конкурс дитячого малюнка «Тато-мій герой!» 4.Проведено дитячий легкоатлетичний забіг «Kidsзабіг» з нагоди Дня батька. 5.Проведено презентаційні інтерактивні програми працівниками Національної поліції та територіальної оборони. 6. Проведено показові виступи місцевих спортивних клубів
Показати повний опис
Довгострокові
1.Зниження рівня негативних проявів поведінки серед дітей та молоді шляхом залучення їх до участі в заходах із національно-патріотичного виховання. 2. Утвердження традиційних сімейних цінностей та активне залучення сім’ї до процесу національно-патріотичного виховання. 3. Підвищення рівня обізнаності про обов’язки і права громадянина, в т.ч. батька. 4. Популяризація занять фізичною культурою і спортом серед дітей та молоді. 5. Підвищення іміджу силових структур держави (Національної поліції та територіальної оборони) серед населення.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
5 500 жителів охоплені соціальною рекламою та залучені до проведення заходів з нагоди Дня батька. 600 дітей взяли участь у заходах з нагоди Дня батька. 400 батьків в т.ч. і жінки взяли участь в заході з нагоди Дня батька. 140 вихованців дошкільних закладів долучились до конкурсу малюнка «Тато- мій герой!» 30 дітей взяли участь у відеозйомці привітання для батьків, учасників АТО. 20 учасників та ветеранів антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил залучено до заходу з нагоди Дня батька. 200 осіб взяли участь в інтерактивних програмах від Національної поліції та відділення тероборони.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
1.Змістовне та активне дозвілля дітей в сімейному колі. 2. Підвищено рівень національно-патріотичної свідомості дітей та підлітків Здолбунівської громади. 3. Підвищено статус батька в суспільстві та його роль у вихованні дітей . 4. Покращено імідж силових структур держави та Збройних Сил України серед жителів Здолбунівської громади.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Соціальна реклама відповідального батьківства
Всього учасників (з них жінок)
5500 (2500) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
300 (150) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Захід
Проведення конкурсу малюнка серед вихованців дошкільних закладів Здолбунівської громади «Тато-мій герой!»
Всього учасників (з них жінок)
140 (91) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
8 (4) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
1 (0) осіб
Захід
Дитячий легкоатлетичний пробіг “Kidsзабіг”
Всього учасників (з них жінок)
200 (100) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (5) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Захід
Презентаційні інтерактивні програми від партнерів проекту
Всього учасників (з них жінок)
200 (100) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
20 (10) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Головними учасниками заходу є сім’ї з дітьми, які проживають на території Здолбунівської територіальної громади, та гості міста. Примітка. У 2021 році громадська організація «Жінки в громаді» проводила до Дня батька дитячий легкоатлетичний пробіг «KIDSзабіг», участь в заході взяли 102 дитини та близько 150 дорослих.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Забезпечення планування проведення заходів та розподілу обов’язків між членами громадської організації
Опис заходів для здійснення етапу
1.Утворення робочої групи проекту 2.Формування сценарного плану проведення дитячого легкоатлетичного пробігу «Kidsзабіг» до Дня батька. 3. Формування плану закупівель. 4. Укладання угод з учасниками, які мають бути залучені до проведення заходу. 5. Укладання договорів про закупівлю товарів та послуг. 6.Погодження місця та часу проведення заходів з органом місцевого самоврядування.
Строк реалізації етапу
04 квітня 2022 — 16 квітня 2022
Відповідальний виконавець
Біндюк Н.О. - голова ГО “Жінки в громаді” Бойко В.М. - бухгалтер ГО “Жінки в громаді” Капітула В.В. - членкиня ГО “Жінки в громаді”
Етапи реалізації
Організаційний
Завдання
Матеріально-технічне забезпечення проведення дитячого спортивного заходу до Дня батька
Опис заходів для здійснення етапу
1.Друк поліграфічної продукції (афіши, грамоти, банер). 2. Закупівля канцелярських та господарських товарів. 3. Запис відеопривітання від дітей Здолбунівської громади для батьків, вт.ч. тих, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. 4. Підготовка контенту соціальної реклами на тему відповідального батьківства для соціальних мереж. 5. Вирішення питання щодо медичного супроводу під час проведення дитячого спортивного заходу до Дня батька. 6.Вирішення питання щодо забезпечення охорони громадського порядку під час проведення дитячого спортивного заходу до Дня батька.
Строк реалізації етапу
11 квітня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Біндюк Н.О. - голова ГО “Жінки в громаді” Люкшин Ю.В. - секретар ГО “Жінки в громаді” Бойко В.М. - бухгалтер ГО “Жінки в громаді”
Етапи реалізації
Інформаційний
Завдання
Залучення широкої аудиторії до участі у дитячому спортивному заході до Дня батька, забезпечення поінформованості населення про відповідальне батьківство та роль батька у вихованні дітей.
Опис заходів для здійснення етапу
1.Анонсування заходу в соцмережах, засобах масової інформації та через дошки оголошень. 2.Проведення конкурсу малюнка серед вихованців дошкільних закладів Здолбунівської громади «Тато-мій герой!» 3.Трансляція відеопривітання з Днем батька від дітей Здолбунівської територіальної громади для батьків, в т.ч. учасників та ветеранів антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. 5.Проведення онлайн реєстрації учасників на дитячий легкоатлетичний забіг «Kidsзабіг» 6. Підготовка місця проведення дитячого легкоатлетичного забігу «Kidsзабіг», встановлення вказівників, розмітка території, облаштування сцени, встановлення звукоапаратури, облаштування фотозони, перевезення стільців та столів, які необхідні для проведення заходу.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 19 червня 2022
Відповідальний виконавець
Люкшин Ю.В. - секретар ГО “Жінки в громаді” Кадлубіцька Ж.В. - членкиня ГО “Жінки в громаді” Янко В.П.- членкиня ГО “Жінки в громаді”
Етапи реалізації
Проведення заходів до Дня батька
Завдання
Відзначення Дня батька в Україні – 19.06.2022
Опис заходів для здійснення етапу
1. 9.00 – 9.40 - офлайн реєстрація учасників дитячого легкоатлетичного забігу 2. 9.40 – 10.00 – руханка з чемпіоном (проводить спортсмен, який брав участь в АТО) 3. 10.00 – 14.00 – на території проведення заходу для усіх бажаючих діє фотозона «Під мирним небом, в рідному краї з татом зростаю!» 4. 10.00 – 14.00 - на території проведення заходу діє виставка дитячих малюнків «Тато – мій герой» 5. 10.00 – 14.00 - на території проведення заходу проходить дитяча розважальна програма за участю ростових ляльок 6. 10.00 – 14.00 - на території проведення заходу проходить презентація української традиційної випічки. 7. 10.00 – 11.30 - дитячий легкоатлетичний пробіг «KIDSзабіг» під жовто-блакитним стягом в чотирьох вікових категоріях: І-ша категорія - батьки з дітьми до чотирьох років , відстань 0,5 км. ІІ-га категорія - діти від 3-х до 6 років, відстань 1 км. ІІІ-тя категорія - діти від 7-ми до 10-ти років, відстань 2 км. IV – та категорія - діти від 10-ти до 14- ти років, відстань 2 км. 8. 11.00 – 13.00 - на території проведення заходу діють інтерактивні програми з демонстрацією техніки та спорядження від представників Національної поліції та відділення територіальної оборони. 9. 12.00 – 14.00 - показові виступи від місцевих спортивних клубів 10. 12.00 – 12.30 - церемонія нагородження усіх учасників дитячого легкоатлетичного пробігу «KIDSзабіг» з врученням грамот та медалей. 11. 12.30 – 12.40 – нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Тато - мій герой!» 12. 12.40 – 14.00 – карооке для дітей з батьками за участю дитячих колективів Здолбунівської громади.
Строк реалізації етапу
19 червня 2022 — 19 червня 2022
Відповідальний виконавець
Устянчук Н.О. , Капітула В.В., Мичка Р.С., Ковальчук Л.Р., Янко В.П., Якута О.В., Кадлубіцька Ж.В. - членкині ГО “Жінки в громаді”
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування буде здійснюватись через соціальні мережі, зокрема сторінку громадської організації "Жінки в громаді" у фейсбуці https://m.facebook.com/%D0%96%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%B2-%D0%93%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%96-105505611486194/ з початку підготовчого етапу з квітня по червень 2022 року та інтернет ресурсі "Новини Здолунівщини".

Примітка: сюжет про проведення Громадською організацією "Жінки в громаді" дитячого спортивного свята з нагоди Дня батька у 2021 році висвітлювалось рівненським телеканалом ITV, тому сподіваємось на широке висвітлення події і у 2022 році

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Планується, що проведення заходів до Дня батька стане традицією у Здолбунівській громаді, сподіваємось що в наступних роках завдяки успішному проведенню та позитивному суспільному резонансу вдасться залучати спонсорські кошти та кошти місцевого бюджету, шляхом включення заходів до відповідної місцевої програми з питань національно-патріотичного виховання.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux