Літній сімейний патріотично-виховний табір «Стир»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
17 лютого 2022 року
Період реалізації проєкту
25 липня 2022 - 12 серпня 2022
Номер проєкту
20220208-3022
Бюджет
76950 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Сприяння утвердженню сімейних цінностей та активне залучення сім’ї до процесу національно-патріотичного виховання
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Популяризація серед молоді сімейних цінностей, здорового та активного способу життя, зацікавлення юнацтва різними видами спорту, навчання практичних навичок життя серед природи, самовиховання, здобуття нових вмінь шляхом проведення літнього сімейного патріотично-виховного табору, передати молоді Рівненщини соціальний, культурний, історичний досвід свого народу
Актуальність програми
На сьогоднішній момент підростаюче покоління не підтримує здоровий та активний спосіб життя. З кожним роком показники вживання тютюну та алкоголю серед молоді зростають. Це зумовлено непорозумінням в родинному колі (за відсутністю проводження часу разом з родиною) та суспільним оточенням дитини, відсутністю можливостей для безкоштовного заняття фізичними вправами. Розвиток спортивних навичок і компетентостей здійснюється закладами освіти, спеціалізованими установами і організаціями, інститутами громадянського суспільства та ініціативними групами. Однак така діяльність не може забезпечити повною мірою виконання вкрай важливих завдань з попередження літнього травматизму, безпечного поводження на водних об’єктах, здорового харчування. Адже населення Рівненщини розосереджене по сільських населених пунктах і ефективність зазначеної діяльності недостатньо ефективна. Більш повноцінно можна організувати роботу у рамках мотиваційного таборування. Вважаємо, що реалізація даного проєкту могла б вирішити не тільки проблему відпочинку, але й проблематику впровадження здорового способу життя серед юніорів та юніорок. Відпочинок на свіжому повітрі як дітей, так і дорослих – важливий елемент життя кожної родини. Для того, аби відпочинок був комфортним та корисним – дуже важливо створювати всі необхідні умови.
Очікувані результати
Короткострокові
Близько 16 сімей (50 осіб) відвідають троьохденний літній сімейний патріотично-виховний табір «Стир»; Представники трьох секторів (органи місцевого самоврядування, громадські організації і бізнес) налагодать якісну співпрацю; 10 пацівників, які працюють у сфері культури і молодіжної політики в установах Демидівської ТГ, покращать навички роботи з сім'ями.
Показати повний опис
Довгострокові
Створення передумов для утвердження сімейних цінностей у молодих сім'ях; Підвищення рівня обороноздатності країни, півдищення патріотизму і самосвідомості у підростаючого покоління.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
50 осіб з числа молоді безкоштовно відвідають літній сімейний патріотично-виховний табір «Стир»; Не менше 3 сусідніх територіальних громад Рівненської області налагодять співпрацю у напрямку молодіжної політики; 4000 осіб дізнаються про позитивні успіхи проєкту і зможуть скористатися напрацюваннями (які будуть вільно доступні онлайн) для власного використання.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Зросте рівень самооцінки молодих людей, які проживають у невеликих населених пунктах Рівненської області; Учасники табору здобудуть життєво важливі знання та сформують навички про безпечний відпочинок, заняття активними видами спорту, раціональне харчування; Організації-партнери проєкту побудують взаємозв’язки з місцевою владою, що дозволить проводити заходи на регулярній основі.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Літній сімейний патріотично-виховний табір «Стир»
Всього учасників (з них жінок)
50 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (3) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Основною цільовою групою є молоді сім'ї Рівнещини, однак жодних вікових обмежень немає і заявки на участь зможуть подавати всі бажаючі (умова участі - формування сімейної команди із менше 3 учасників). Очікуємо участь близько 16 сімейних команд загальною чисельністю 50 осіб. Загальне охоплення в результаті проведення заходів проєкту та інформаційної кампанії складе не менше 4000 осіб.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Проінформувати цільову аудиторію і сформувати список учасників табору шляхом організації інформаційної кампанії у місцевих ЗМІ та веб-сайті організації, соціальних мережах
Опис заходів для здійснення етапу
1. Розіслати прес-релізи по сільських, селищних та міських радах Рівненської області. 2. Створити подію у Facebook і дописи для залучення цільової аудиторії по найвідвідуваніших групах в соцмережах. 3. Опублікувати статті у місцевих друкованих виданнях. 4. Провести піар-кампанію із залученням місцевих лідерів думок.
Строк реалізації етапу
25 липня 2022 — 02 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Колесник Володимир, керівник проєкту
Етапи реалізації
Основний
Завдання
Провести літній сімейний патріотично-виховний табір на березі Хрінницького водосховища
Опис заходів для здійснення етапу
Програма літнього сімейного патріотично-виховного табору «Стир»: 05 серпня 2022 року, п'ятниця 14:00-17:00 заселення учасників у санаторій "Хрінники" 18:00-19:00 вечеря 19:00-21:00 знайомство 06 серпня 2022 року, субота 06:00 підйом, зарядка на пляжі Хрінницького водосховища 07:00 ранковий туалет 08:00 сніданок 10:00 програма з ознайомлення із бойовим козацьким мистецтвом "Спас" 13:00 обід 15:00 відпочинок 16:00 програма з спортивного туризму, орієнтування на місцевості, військова топографія 19:00 вечеря 20:00 лекторій від керівника федерації козацького бойового мистецтва "Спас", козацькі історії 21:00 спілкування біля багаття 07 серпня 2022 року, неділя 06:00 підйом, зарядка на пляжі Хрінницького водосховища 07:00 ранковий туалет 08:00 сніданок 09:00 переїзд у с. Пляшева 10:00 комплексна історично-патріотична програма на базі НІМЗ "Поле Берестецької битви" 12:30 переїзд в урочище Камінчики (с. Пляшева) 13:00 козацький обід на природі (уха і куліш) 15:00 переїзд у с. Хрінники 16:30 підсумкова зустріч, від'їзд учасників
Строк реалізації етапу
05 серпня 2022 — 07 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Колесник Володимир, керівник проєкту
Етапи реалізації
Підсумковий
Завдання
Підвести підсумки проєкту, сформувати описовий і фінансовий звіт
Опис заходів для здійснення етапу
1. Підготовка і публікації матеріалів у ЗМІ області, веб-сайті ГО "Сприяння розвитку села", соціальних мережах. 2. Монтаж і публікація відеоролика про діяльність табору. 3. Узагальнення матеріалів, підготовка описового і фінансового звітів.
Строк реалізації етапу
08 серпня 2022 — 12 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Щербатюк Сергій, голова ГО "Сприяння розвитку села"
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Робочим планом передбачено проведення інформаційної кампанії щодо висвітлення діяльності в рамках проєкту перед початком його реалізації та по завершенню (веб-сайти органів місцевого самоврядування, сторінки у соціальних мережах, друковані видання). Заздалегідь перед проведенням заходів буде розсилатись прес-анонс події, після завершення заходів – поширюватиметься прес-реліз.

Буде забезпечено інформаційний супровід усіх заходів, матеріали розміщуватимуться на веб-сайті ГО «Сприяння розвитку села» та сторінках в соціальних мережах. Також, зважаючи на важливість теми проекту, будуть підготовлені матеріали для регіональних друкованих і онлайн-видань та обласного радіо, з якими налагоджена співпраця щодо висвітлення діяльності громадської організації. Передбачено публікацію новин на порталі "Гурт" і "Громадський простір".


Для залучення і комунікації з учасниками буде створена фейсбук-подія, де публікуватиметься вся важлива інформація про план заходів, акутальні способи транспортного сполучення та ін.


Співпраця зі ЗМІ передбачає не менше 15 місцевих публікацій про діяльність і результати проєкту (новини, інтерв'ю, репортажі, статті), з них 8 публікацій в районних онлайн-виданнях, 2 ефіри на місцевих телеканалах, 4 статті про проєкт у друкованих виданнях (новини, репортажі), 2 ефіри на радіо з інтерв'ю учасника проєкту. Кожного дня буде виходити як мінімум один матеріал, що популяризуватиме проєкт.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
По завершенню діяльності табору отриманий досвід буде узагальнений та поширений серед партнерів та інших територіальних громад Рівненської області для впровадження позитивних практик. По закінченню проєкту планується створити неформальні об’єднання найбільш мотивованих учасників у популярних месенджерах та/або соціальних мережах. Метою існування таких об’єднань є обмін знаннями й навичками, формування активної життєвої позиції та подальший розвиток молодіжних об’єднань.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux