Цикл військово-патріотичних вишколів «Ветерани –Патріотам»: 3. «Курс молодого бійця «Сержант» (сезон: літо-осінь)
Статус
Переможець
Проєкт подано
20 березня 2023 року
Період реалізації проєкту
10 серпня 2023 - 31 жовтня 2023
Номер проєкту
20230320-3870
Бюджет
76000 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Створення сприятливих соціально-економічних, культурних, організаційних та правових умов і гарантій для реалізації прав ветеранів війни і праці, людей похилого віку, забезпечення їх участі в соціальній, культурній та інших сферах суспільного життя
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою проекту є покращення соціально – психологічної адаптації ветеранів російсько – української війни шляхом залучення їх до проведення вишколів для військовозобов’язаних, в тому числі для добровольців ДФТГ. Відновлення та підвищення професійних знань учасників АТО/ООС для успішного проходження вступних випробувань в підрозділи Сил Оборони України. Проходження третього етапу підготовки циклу військово-патріотичних вишколів «Ветерани – Патріотам», який включає в себе елементи роботи в групах в літніх та осінніх погодних умовах, вдосконалення лідерських навичок.
Актуальність програми
Збройна агресія російської федерації проти України триває 9 років, а повномасштабне вторгнення на території нашої держави більше року. У зв’язку із цим є запит на різного роду військові вишколи для військовозобов’язаних, в тому числі для ветеранів АТО/ООС, добровольців ДФТГ для опанування нових та вдосконалення набутих навичок військової справи. Поєднання тренувань ветеранів війни з досвідом та добровольців без досвіду створить симбіоз для ефективного навчання та вдосконалення набутих навиків введення бойових дій.
Очікувані результати
Короткострокові
Ветерани російсько – української війни (АТО/ООС) в якості інструкторів матимуть змогу тренувати військовозобов’язаних, в тому числі інших ветеранів війни, внаслідок чого принесуть користь державі в якості підготовлених бійців для захисту держави. Також ветерани війни (учасники АТО/ООС), які братимуть участь у вишколах зможуть опанувати знання та навики інших військово – облікових спеціальностей, підвищити фізичні якості для подальшого вступу у підрозділи Сил Оборони України.
Показати повний опис
Довгострокові
Максимальне охоплення військовозобов’язаних, в тому числі ветеранів російсько – української війни (учасників АТО/ООС), добровольців ДФТГ вишколами, як наслідок опанування та вдосконалення професійних навичок, створення бази інструкторів для навчання військової справи з числа ветеранів російсько – української війни, заохочення проходження військової служби в підрозділах Збройних Сил України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Шляхом проведення систематичних тактико - спеціальних вишколів із макетами зброї у приміщенні, військово - польових зборів, вишколів із використанням лазертагу та страйкбольного обладання, планується долучити ветеранів російсько – української війни (учасників АТО/ООС) для тренування інших ветеранів АТО/ООС, добровольців ДФТГ для отримання та вдосконалення навичок поводження зі зброєю, тактичної медицини, мінної справи, покращення фізичних показників для подальшого вступу в лави підрозділів Збройних Сил України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Шляхом проведення розроблених вишколів, ветерани війни у якості інструкторів зможуть передати знання та навики іншим ветеранами війни, добровольцям ДФТГ, віддаючи свій вклад в перемогу України. Учасники вишколів зможуть вдосконалити професійні навики, опанувати нові знання у поводження із різними типами зброї, підвищити фізичні показники для подальшого вступу в підрозділи Сил Оборони України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Цикл військово-патріотичних вишколів «Ветерани –Патріотам»: 3. «Курс молодого бійця «Сержант» (сезон: літо-осінь)
Всього учасників (з них жінок)
75 (5) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Ветерани російсько – української війни (учасники АТО/ООС), військовозобов’язані, добровольці ДФТГ
План реалізації програми
Етапи реалізації
Проведення серії вишколів, військово – польових зборів
Завдання
Відточення інструкторських навиків для ветеранів російсько – української війни (учасників АТО/ООС). Опанування та вдосконалення базових навичок військової справи для ветеранів війни, добровольців ДФТГ.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення систематичних тактико - спеціальних вишколів в приміщенні із макетами зброї, організація військово - польових зборів, тренування із використанням лазертагу та страйкбольного обладання. Вдосконалення навичок роботи в групах.
Строк реалізації етапу
10 серпня 2023 — 31 жовтня 2023
Відповідальний виконавець
Луцишин Віталій – керівник ГО «Ветерани Патріотам» Мельник Роман – заступник керівника ГО «Ветерани Патріотам»
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування щодо реалізації проекту відбуватиметься шляхом розміщення афіші у соціальних мережах ГО "Ветерани Патріотам" та у засобах масової інформації.


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Навики, які опанують та вдосконалять учасники вишколів зможуть використовувати для виконання поставлених бойових задач при вступі в підрозділи Сил Оборони України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux