Наукові Пікніки в Тернопільській області
Статус
Не допущено
Проєкт подано
25 січня 2022 року
Період реалізації проєкту
25 квітня 2022 - 29 травня 2022
Номер проєкту
20220125-2956
Бюджет
49880 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
1.2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою свідомого вибору життєвого шляху молоді, її ознайомлення з процесами державотворення, механізмами функціонування і взаємодії інститутів політичної системи, діяльністю органів державної влади та органів місцевого самоврядування, професійного та кар’єрного розвитку в України, популяризації роботи в креативних індустріях, формування культури підприємництва (у тому числі соціального), стимулювання до відкриття власної справи, вивчення STEM та STEAM-дисциплін
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Привернути увагу до ролі науки та науковців у житті суспільства, розвитку сучасних технологій, подоланні криз, досягненні цілей зрівноваженого розвитку, заохочення молоді до активної громадянської позиції, наукової кар’єри, усвідомленого відповідального підходу до здобутків цивілізації.
Актуальність програми
В умовах обмежень, пов'язаних з пандемією, загострилася суспільна потреба в живому інтерактивному спілкуванні молоді з науковцями та представниками культурних індустрій, в якому зацікавленість наукою та технологіями може бути підтримана та розвинута. Формат наукового пікніка здобув достатню відомість у Європі (Міжнародний пікнік польського радіо та центру науки Копернік, Вечір Європейського науковці та ін). Проведення наукового пікніка у Тернопільскій області дозволить охопити максимально широку аудиторію та залучити до активнішого спілкування та самореалізації дітей та молодь.
Очікувані результати
Короткострокові
1. збільшення зацікавленості та навчальної успішності серед школярів та студентів; 2. покращення громадської та волонтерської активності у науковій сфері щодо особистого розвитку дітей; 3. підвищення компетентності та зацікавленості вчителів окремих галузей науки, завдяки проведеним заходам, семінарах та зустрічах; розвиток потенціалу молоді та сприятливого середовища до створення нових наукових проектів та винаходів. 4. подальша робота над стратегією проекту.
Показати повний опис
Довгострокові
1. реформування системи освіти, методів викладання та процесу; 2. навчання з переорієнтацією на практичні навики, профільність навчання, заохочення учнів та студентів до досліджень та експериментів; 3. вивчення науки на простому та доступному рівні починаючи з садочків; 4. покращення ринку праці в Україні у зв’язку із профорієнтаційною роботою з школярами, яка має на меті збалансування вибору професій із реаліями ринку праці серед випускників шкіл; 5. створення мережі Наукових Центрів в Україні; 6. створення мережі клубів молодих винахідників в Україні; 7. щорічне проведення наукових пікніків в усіх куточках Тернопільскої області.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Презентовано більше ніж 200 безпечних дослідів та експериментів. У проекті візьме участь більш ніж 30-ть команд учасників які будуть відібрані для участі у наукових пікніках шляхом конкурсу. Захід відвідає більше 2000 відвідувачів.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
1. створення інформаційної базу для поширення ідеї Наукових Клубів, які активно поширюється в усьому світі; 2. підвищення рівня зацікавленості цільової аудиторії в якісній навчальній і науковій діяльності; 3. спрямованість публікацій у ЗМІ, орієнтовна кількість згадок 50 разів; 4. розробка інформаційно-довідкові матеріали, сценарії занять та наукових шоу.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Наукові Пікніки в Тернопільскій області
Всього учасників (з них жінок)
160 (80) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
2 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
дошкільнята; школярі; студенти; аспіранти; науковці(кандидати наук, професори); батьки; викладачі ВНЗ та вчителі шкіл; інноваційні компанії; роботодавці.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Проведення рекламної кампанії заходу, відбір команд та їхніх проектів(дослідів), органзаційна робота, підготовка матеріалів
Опис заходів для здійснення етапу
Створення робочої групи з числа експертів та координаторів Анонсу конкурсу на прийом заявок власне «Наукових пікніків» на 2016 рік Розпочати якісну промо-рекламу, заручитись підтримкою ЗМІ та партнерів, проведення Прес-конференцій. Збір заявок, визначення учасників, оголошення результатів, запрошення учасників Закупівля матеріалів та підготовка, друк методичних рекомендацій і брошур
Строк реалізації етапу
28 травня 2022 — 29 травня 2022
Відповідальний виконавець
Юлія Костюк (затупник голови)
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Організаціна робота на локації, розміщення обладнання, логістика учасників заходу, заходи безпеки
Опис заходів для здійснення етапу
9.00 Збір волонтерів, розміщення наметів та обладнання. 12.00 Офіційне відкриття, оголошення учасників. 12.00-18.00 марафон експериментів, задіяні усі команди 12.30 Наукові шоу для дітей дошкільних закладів 13.00, 15.00, 16.00 Наукові шоу для для школярів і дорослих 18.00 Урочисте закриття, вручення цінних призів, дипломів та грамот.
Строк реалізації етапу
28 травня 2022 — 28 травня 2022
Відповідальний виконавець
Надія Маринович (адміністратор Центру Науки Тернополя)
Етапи реалізації
Підведення підсумків
Завдання
Підготувати публічний, фінансовий та аналітичний звіт.
Опис заходів для здійснення етапу
Підсумкова прес-конференція; Зустріч-семінар волонтерів, організаторів та учасників; Подяки учасникам та вологтерам, звіт партнерам та грантерам
Строк реалізації етапу
29 травня 2022 — 29 травня 2022
Відповідальний виконавець
Надія Маринович (адміністратор Центру Науки Тернополя)
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформація про перебіг та виконя програми ми розповсюджуватимем через загальнодоступні соціальні мережі Facebook, Instagram.

Під час ефірів на місцевому телебаченні (ТВ4, Тернопіль1, ІНТБ, Суспільне), обласному радіо.

Також шляхом розсилання прес-релізів про захід на популярні інтернет та друковані ресурси.

Представників ЗМІ буде запрошено на пресконференцію щодо події.


Заходи які планується провести:

Проведення прес-конференцій • Розміщення рекламного відео в інтернеті та на ТВ каналах • Розміщення оголошень та фото звітів на найбільших молодіжних сайтах та сайтах міста • Розміщення інформації в соціальних мережах, у групах університетів, міст. • Розміщення інформації на сайтах ВУЗів партнерів наукових пікніків • Сюжети про проект в ранкових шоу центральних телеканалів • Сюжети ЗМІ про проведеня наукових пікніків • Інтерв’ю координаторів на радіо

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux