Форум "Студентський авангард"
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України, а також адаптації та соціалізації молоді в українському суспільному просторі
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Відшукати способи вирішення сучасних освітніх та культурних питань, обговорити їх втілення та поглибити співпрацю між студентськими організаціями університетів України з метою реалізації підсумованих рішень в межах проєкту.
Актуальність програми
Потреба у пошуку якісних рішень у покращенні роботи студентських організацій із питань захисту прав студентів, освітніх й культурних проблематик, що виникають в межах навчального процесу.
Очікувані результати
Короткострокові
В межах заходу візьме участь близько 50 делегатів із різних студентських організацій університетів України. У підсумку форуму буде видано довідник, в якому будуть міститися найкращі практики студентських організацій та практичні рекомендації щодо порушених питань в межах форуму.
Показати повний опис
Довгострокові
Реалізація викладених ідей та пропозицій, запропонованих в межах форуму. Покращення якості роботи студентських організацій в питання захисту прав студентів, освітній та культурній проблематиці, у тому числі застосування нових практик роботи, здобутих під час обміну досвідом між делегатами.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
50 активних представників (лише учасники, не враховуючи організаторів форуму) студентських організацій університетів України візьмуть участь у Форумі «Студентський авангард». Буде видано довідник у письмовому та електронному форматі та опубліковано для загального доступу з метою передання найкращих практик іншим студентським організаціям. З 50 представників 25-30 – особи зі статусом ВПО, 10 з них – представники університетів, що перемістилися унаслідок збройної агресії РФ.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Делегати від студентських організацій університетів України матимуть можливість покращити власну компетенцію з питань захисту прав студентів, культурних та освітніх проблем в межах навчального процесу. Обмін досвідом між представниками студентських організацій. Посилення міжорганізаційних зв’язків, створення всеукраїнського майданчика для спілкування між зацікавленими студентськими організаціями. Популяризація та підвищення рівня компетентності та культури волонтерства й підприємництва. Сприяння інтеграції студентських організацій переміщених університетів України внаслідок збройного конфлікту РФ.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Форум "Студентський авангард"
Всього учасників (з них жінок)
50 (25) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
30 (15) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Студенти, студентські організації університетів України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Здійснити системну та якісну підготовку до проведення форуму «Студентський авангард».
Опис заходів для здійснення етапу
1) Розподіл обов’язків між членами ініціативної групи проєкту. 2) Погодження та підготовка місця проведення форуму. 3) Створення програми форуму, яка відповідатиме поставленим меті та завданням. 4) Оголошення відбору делегатів від студентських організацій на форум. 5) Підбір обслуговуючого персоналу для обслуговування форуму. 6) Закупівля необхідного устаткування для реалізації проєкту. 7) Відбір делегатів від студентських організацій. 8) Налагодження відповідної комунікації з делегатами на форум з метою координування організаційних та інших питань. 9) Погодження трансферу та інших організаційних питань щодо проведення форуму із учасниками.
Строк реалізації етапу
01 липня 2024 — 15 липня 2024
Відповідальний виконавець
Гуцман Дмитро, керівник Центру міжнародної та регіональної співпраці LNUGlobal Профкому студентів, керівник проєкту
Етапи реалізації
Реалізаційний етап
Завдання
Безпосердня реалізація проєкту, покладеної мети та завдань.
Опис заходів для здійснення етапу
10) Трансфер учасників форуму до місця проведення проєкту. 11) Заселення учасників форуму у готель на час форуму. 12) Реалізація запланованих модулів в межах сформованої програми, що включає в себе тренінги, круглий стіл, заходи з менторства, виступи запрошених спікерів, неформальне спілкування та інші програмні елементи в межах сформованої програми. 13) Візуальне та друковане оформлення результатів та висновків форуму, що буде викладено у збірнику найкращих практик студентських організацій університетів України. 14) Видання збірника найкращих практик студентських організацій університетів України.
Строк реалізації етапу
26 липня 2024 — 28 липня 2024
Відповідальний виконавець
Гуцман Дмитро, керівник Центру міжнародної та регіональної співпраці LNUGlobal Профкому студентів, керівник проєкту
Етапи реалізації
Звітування
Завдання
Надати фактичні показники виконаної роботи, у тому числі щодо цільових витрат коштів гранту, кількісні та якісні результати форуму, висвітлити усі інші аспекти, передбачені у звітуванні.
Опис заходів для здійснення етапу
15) Документне оформлення якісних, кількісних результатів реалізації форуму «Студентський авангард». 16) Документне оформлення цільових витрат, передбачених проєктом, що були профінансовані за рахунок Конкурсу підтримки проектів молодіжних та дитячих громадських організацій. 17) Виконання інших вимог щодо звітування, передбачених за умовами Конкурсу підтримки проектів молодіжних та дитячих громадських організацій.
Строк реалізації етапу
15 серпня 2024 — 15 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Спересенко Микола, Керівник Первинної профспілкової організації студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка Старушенко Катерина, бухгалтер Первинної профспілкової організації студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості буде відбувадиться через інформаційні канали організації: https://www.instagram.com/profkom_lnu (Instagram) та https://t.me/profkom_lnu (Telegram). Також буде розіслано листи до студентських організацій, з якими вже попередньо налагоджено співпрацю. До інформування громадськості буде також залучено веб-сайт ЛНУ ім. І. Франка https://lnu.edu.ua/. Також для інформування може бути залучено внутрішні канали організації для запрошення студентських організацій, з якими попередньо вже налагоджено співпрацю, що підтверджено відповідними документами, у тому числі меморандумами.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
У підсумку проведення форуму буде поглиблено співпрацю між студентськими організаціями університетів України. Сформовані способи вирішення певних культурних та освітніх проблем можуть бути використані студентськими організаціями у власній діяльності. Здобуті та покращені навички, знання з тематик форуму учасники проєкту зможуть використати у власній громадській та іншій діяльності. Оформлені у текстовому та візуальному вигляді матеріали Збірника найкращих практик студентьких організацій університетів України буде опубліковано у відкритому доступі, що надасть змогу кожній зацікавленій особі використовувати найкращі здобутки в сфері освіти та культури.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux