Конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2024 році
Короткий опис
Конкурс проектів молодіжних та дитячих громадських організацій
Статус
Активний
Оголошення конкурсу
04 січня 2024 року
Прийом заявок
до 12 лютого 2024, до 19:00
Період проведення
квітень 2024
Сфера конкурсу
молодіжна сфера
молодіжний і дитячий рух
розвиток молодіжного та дитячого громадського руху
Умови конкурсу

На виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 р. № 579 (зі змінами), та відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (зі змінами), з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2024 році для реалізації проектів, спрямованих на створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні, її участі та інтеграції у суспільне життя,


Міністерство молоді та спорту України

оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2024 році

 

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

 

1. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді культури підприємництва (у тому числі соціального), професійного та кар’єрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період.

 

2. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та культури безпеки життєдіяльності.

 

3. Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України, а також адаптації та соціалізації молоді в українському суспільному просторі.

 

4. Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді.


Деталі щодо реалізації пріоритетних завдань визначені Державною цільовою соціальною програмою «Молодь України» на 2021-2025 роки.


Проекти спрямовуються на такі види діяльності:

проведення акцій, засідань за круглим столом, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, зборів, конференцій, форумів, наметових таборів, зльотів, походів, зборів-походів;

видання інформаційних і методичних матеріалів;

виготовлення та розміщення соціальних роликів, соціальної реклами.


Конкурсні пропозиції можуть подавати молодіжні та дитячі громадські організації та їх відокремлені підрозділи, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу, а також відповідають нормам Закону України «Про основні засади молодіжної політики».

Громадська організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсні пропозиції подаються уповноваженою особою учасника конкурсу з накладенням електронного підпису, який базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, після накладення якого така конкурсна пропозиція не підлягає внесенню змін.

Конкурсна пропозиція складається українською мовою.

Конкурсна пропозиція повинна відповідати загальнодержавному рівню реалізації проекту.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Електронна система проведення конкурсу під час реєстрації конкурсної пропозиції автоматично присвоює їй унікальний код реєстрації в системі.

Присвоєння унікального коду реєстрації означає, що організатор конкурсу отримав конкурсну пропозицію, про що учаснику конкурсу повідомляється в особистому кабінеті в електронній системі проведення конкурсу, а також листом на адресу електронної пошти, зазначену під час реєстрації в електронній системі проведення конкурсу.

Проект та кошторис витрат, подані на конкурс, повинні відповідати вимогам, нормам та термінам, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) та Порядком реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері та сфері національно-патріотичного виховання, затвердженим наказом Міністерства молоді та спорту України від 03 березня 2016 р. № 808, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 р. за № 453/28583 (зі змінами).

У пункті 11 опису проекту, який інститут громадянського суспільства подає у складі конкурсної пропозиції, обов’язково повинна бути зазначена інформація щодо:

забезпечення реалізації проекту та досягнення очікуваних результатів у разі зміни безпекової ситуації в умовах воєнного стану;

рівня забезпечення безпеки учасників проекту в умовах воєнного стану.

Враховуючи норми Бюджетного кодексу України щодо забезпечення ефективного, результативного і цільового використання бюджетних коштів, максимальна сума фінансової підтримки одного проекту за рахунок коштів державного бюджету не може перевищувати 600 тис. грн.

Конкурсні пропозиції можуть бути подані в електронній системі проведення конкурсу grants.vzaemo.diia.gov.ua з дня опублікування оголошення до 23 год. 00 хв. 05 лютого 2024 року.

Організатор конкурсу має право продовжити строк подання конкурсних пропозицій на строк до 15 календарних днів, а у разі неподання жодної конкурсної пропозиції – на строк до одного місяця.

 

Крім того, Міністерство молоді та спорту України оголошує про відбір представників інститутів громадянського суспільства, наукових установ і фахівців до складу Конкурсної комісії.


Для участі у відборі потрібно подати заяву про включення до складу Конкурсної комісії, в якій зазначити таку інформацію:

рівень, ступінь освіти;

досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань;

досвід участі кандидата у виконанні (реалізації) програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів);

досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;

міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років;

делегування кандидата інститутом громадянського суспільства, який він представляє, або науковою установою, в якій він працює, з додаванням відповідного листа-підтвердження.

Заяви про включення до складу Конкурсної комісії можуть подавати:

представники інститутів громадянського суспільства відповідно до пріоритетних завдань конкурсу, які мають відповідний досвід роботи;

представники наукових установ і фахівці відповідно до пріоритетних завдань конкурсу, які мають відповідний досвід роботи.

Не може бути членом Конкурсної комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником учасника конкурсу.

 

Контактні дані для отримання додаткової інформації: відділ підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, телефони: (044) 246-62-36, 289-13-09.


Конкурс буде завершено до 01 квітня 2024 року.

Організатор конкурсу
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Рівень виконання
Україна
Адміністративно-територіальний рівень виконання
Загальнодержавний
Формат проведення конкурсу
Проєкт
Хто може брати участь у конкурсі
Молодіжні та дитячі громадські організації та їх відокремлені підрозділи, що зазначені у Реєстрі неприбуткових установ та організацій та зареєстровані як юридичні особи в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу, а також відповідають нормам Закону України «Про основні засади молодіжної політики»
Цільова аудиторія
Молодь та діти України
Контактні дані
Назва підрозділу
Відділ підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України
Телефон
380442466236
380442891309
Електронна адреса
molorg@ukr.net
Час звернення
10:00 - 17:00
Обідня перерва
13:00 - 13:45
Примітки
в п’ятницю та в дні напередодні святкових робочий день закінчується на годину раніше
Члени конкурсної комісії
Яцук Владислав Миколайович
Секретар конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
вища освіта
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
маю досвід діяльності у сфері молодіжної політики з 2002 року
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
консультування та супроводження: долучався до реалізації заходів та проектів спільно з інститутами громадянського суспільства на локальному, регіональному та національному рівнях.
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
голова конкурсної комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2023 році.
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
маю досвід співпраці з міжнародними партнерами та долучався до експертної діяльності у сфері молодіжної політики та молодіжної роботи під час реалізації програм, які підтримуються міжнародними інституціями.
Максименко Юрій Йосипович
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
вища освіта
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
Більше 5-ти років досвіду роботи із забезпеченням нормативно-правового регулювання у молодіжній сфері, сферах фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
-
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Досвід членства у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022-2023 роках
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
-
КОБИСЯ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
вища
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
Досвід відповідної діяльності понад 7 років
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
Досвід відповідної діяльності понад 7 років
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
досвід участі у комісіях різного спрямування у Вінницькій області
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
Досвід відповідної діяльності 5 років
Мокан Василь Іванович
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
Магістерський рівень вищої освіти
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
4 роки діяльності у Комітеті Верховної Ради України з питань молоді і спорту
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
-
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Член конкурсної комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями у 2019-2023 рр. (за згодою) як представник Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
-
РАДЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА ОЛЕГІВНА
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
Вища освіта
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
Координація проектів у сфері електронної демократії. Спільні ініціативи з молоддю, спрямовані на залучення мешканців до процесів прийняття рішень. Співпраця з молодіжними радами з метою впровадження і популяризації інструментів електронної демократії. Розробка навчальних курсів для молоді щодо інструментів громадської участі.
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
Впровадження інструменту шкільного громадського бюджету для учнів навчальних закладів - пілотування. Організація навчального заходу для представників молодіжних рад (реалізовано). Співучасть в організації молодіжних форумів (реалізовано).
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Член конкурсної комісії Конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями у 2023 році
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
-
Чесноков Андрій Володимирович
Голова конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
Вища освіта, кандидат економічних наук
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
Досвід з міжнародного співробітництва та зовнішньої політики понад п’ятнадцять років, досвід проектної міжнародної діяльності у молодіжній сфері. До сфери діяльності на посаді заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції належать питання європейської інтеграції, молодіжної політики та утвердження української національної та громадянської ідентичності.
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
Досвід проектної міжнародної діяльності у молодіжній сфері. До сфери діяльності на посаді заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції належать питання європейської інтеграції, молодіжної політики та утвердження української національної та громадянської ідентичності.
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Член конкурсних комісій Мінмолодьспорту
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
З 2016 по 2020 – радник Постійного Представництва України при міжнародних організаціях у Відні. З 2020 року – заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції.
Святюк Олена Василівна
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
Вища освіта
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
Починаючи з 2007 року працювала в Державні соціальній службі для сім'ї, дітей та молоді Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Згодом перейшла працювати у громадській сектор і наразі очолюю найбільшу пацієнтську благодійну організацію Київського регіону - БО "100 відсотків життя. Київський регіон". Даний досвід дає мені можливість оцінити доцільність та життєстійкість запропонованих конкурсних заявок.
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
З 2014 року працюю у громадському секторі. Сама маю досвід як написання, захисту так і реалізації проектів.
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Брала активну участь в роботі Конкурсних комісій та в оцінці конкурсних заявок ВБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ", "Альянс громадського здоров'я"
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
З 01 липня 2011 року по 28 лютого 2014 року працювала у Міжнародній громадській організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», керівником проектів. Розумію і знаю, яким чином працюють міжнародні організації, як виставляються пріоритети, чому саме ті чи інші послуги виносяться для закупівлі.
БОНДАРЕНКО ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
НУ "Одеська юридична академія", бакалавр права
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
З 2017 року є керівницею громадської організації "Українська Волонтерська Служба", яка розвиває культуру волонтерства та взаємодопомоги в Україні. Є розробницею навчальних програм з волонтерства та волонтерського менеджменту, зокрема "Агенти Волонтерства", "Близькі", тренінг "Залучення та координація волонтерів" у межах програми "Молодіжний працівник". Є членкинею Ради з молодіжних питань при Президентові України.
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
Розробила та втілила 5-річну освітню програму для молоді "Агенти Волонерства", націлену на розвиток спроможності 100+ лідерів та лідерок локальних волонтерських спільнот у 22 областях України.
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Членкиня конкурсної комісії Міністерства молоді та спорту у 2023 році
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
Представляю Україну в міжнародній молодіжній раді при Community of Democracies. У 2022 від імені українського волонтерського руху отримала міжнародну нагороду Democracy Award від Національного фонду демократії США. Представляла Україну у адвокаційних поїздках в Вашингтон, США (у 2022 та 2023 роках), а також в межах World Movement for Democracy Global Assembly в Тайбеї, Тайвань.
БОРЗОВА Ірина Наумівна
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
вища освіта
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
4 роки діяльності у конкурсній комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
-
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Член конкурсної комісії з розгляду проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями у 2019-2023 роках (за згодою) як представник Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
-
Левчук Юлія Іванівна
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
вища освіта
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
З серпня 2003 року провідний спеціаліст фінансово-економічного відділу управління фінансово-економічного аналізу та обліку адміністративно-господарського департаменту Держкомсім’ямолодь, з квітня 2005 року головний спеціаліст відділу управління фінансами програм сім’ї, дітей та молоді департаменту економіки та фінансів Міністерство у справах молоді та спорту.
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
з квітня 2005 року займаюсь опрацюванням проектів розроблених молодіжним та дитячим громадським організаціям для виконання загальнодержавних програм і заходів щодо дітей молоді, жінок та сім'ї.
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
була представником члена конкурсної комісії на відкритих захистах з відбору проєктів національно-патріотичного виховання розроблених інститутами громадського суспільства та проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями для виконання загальнодержавних програм і заходів щодо дітей, молоді, жінок та сім’ї.
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
відсутня
ЗАІКІН АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Член конкурсної комісії
Рівень, ступінь освіти
Вища освіта
Досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань
Підтримка молодіжних освітніх програм з підприємництва - 8 років
Досвід участі кандидата у реалізації програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)
Досвід реалізації національних освітніх програм з підприємництва - 5 років
Досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
Маю досвід участі в якості члена комісії в подібних програмах
Міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років.
Є експертом в міжнародних проектах, зокрема Erasmus for Young Entrepreneurs
Таймлайн конкурсу
Збір заявок
04 січня 2024 - 12 лютого 2024
Оцінювання за одним критерієм
20 лютого 2024 - 05 березня 2024
Публічний захист та оцінювання за чотирма критеріями
19 березня 2024 - 03 квітня 2024
Визначення переможців
04 квітня 2024 - 05 квітня 2024
Реалізація
15 квітня 2024 - 30 листопада 2024
Документи конкурсу
Наказ про затвердження складу конкурсної комісії
application/pdf
Завантажено: 16 лютого 2024 року
Рішення конкурсної комісії від 04.03.2024 № 3
application/pdf
Завантажено: 07 березня 2024 року
Рішення конкурсної комісії від 05 квітня 2024 року № 4
application/pdf
Завантажено: 09 квітня 2024 року
Рішення конкурсної комісії від 05 квітня 2024 року № 5
application/pdf
Завантажено: 09 квітня 2024 року
Оголошення про конкурс
application/pdf
Завантажено: 04 січня 2024 року
Наказ про внесення зміни до наказу від 06.02.2024 № 734
application/pdf
Завантажено: 07 лютого 2024 року
Рішення конкурсної комісії від 28.02.2024 № 1
application/pdf
Завантажено: 29 лютого 2024 року
Рішення конкурсної комісії від 28.02.2024 № 2
application/pdf
Завантажено: 29 лютого 2024 року
Проєкти
Проєкт подано
16 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240112-4233
Бюджет
486400 гривень
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240108-4162
Бюджет
695887.5 гривень
«Junior MBA»
Не допущено
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240112-4244
Бюджет
690140 гривень
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240130-4607
Бюджет
696712.14 гривень
Creative way
Не допущено
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240130-4621
Бюджет
614000 гривень
Проєкт подано
03 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4716
Бюджет
740199.2 гривень
Проєкт подано
03 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240202-4861
Бюджет
615590 гривень
Об’єднані серця
Не допущено
Проєкт подано
03 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4789
Бюджет
705195 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240116-4302
Бюджет
612000 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240106-4141
Бюджет
760550 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4914
Бюджет
561500 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240129-4599
Бюджет
505830 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4984
Бюджет
516000 гривень
Патріот - фест
Не допущено
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4734
Бюджет
96685 гривень
Qırım Filisi
Не допущено
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240119-4352
Бюджет
474260 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5046
Бюджет
600000 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5146
Бюджет
668800 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5194
Бюджет
706000 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5012
Бюджет
678392.5 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5176
Бюджет
310500 гривень
Добробут експрес
Не допущено
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5022
Бюджет
125600 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240115-4271
Бюджет
709750 гривень
Молодіжна толока
Не допущено
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4776
Бюджет
631308 гривень
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240212-5389
Бюджет
188440 гривень
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240210-5311
Бюджет
819101 гривень
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240209-5283
Бюджет
580551 гривень
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240212-5372
Бюджет
671021.96 гривень
Проєкт подано
08 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240208-5261
Бюджет
247860 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5192
Бюджет
180000 гривень
Проєкт подано
08 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240208-5254
Бюджет
337500 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5008
Бюджет
618840 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5021
Бюджет
658630 гривень
Проєкт подано
10 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240210-5312
Бюджет
250500 гривень
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240128-4545
Бюджет
624854 гривень
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4751
Бюджет
761260 гривень
Проєкт подано
01 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4758
Бюджет
710435 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4943
Бюджет
606110 гривень
Проєкт подано
10 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240210-5318
Бюджет
620600 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4917
Бюджет
513500 гривень
Проєкт подано
10 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240210-5305
Бюджет
706895 гривень
Проєкт подано
11 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240211-5331
Бюджет
440980 гривень
Проєкт подано
08 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240208-5249
Бюджет
615590 гривень
Проєкт подано
09 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240209-5292
Бюджет
700300 гривень
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240212-5377
Бюджет
696712.14 гривень
Проєкт подано
31 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240131-4678
Бюджет
699500 гривень
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240211-5328
Бюджет
706350 гривень
Recovery: Дніпро
Відхилено
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4782
Бюджет
589040 гривень
Проєкт подано
01 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240131-4710
Бюджет
673200 гривень
Проєкт подано
10 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240210-5302
Бюджет
637670 гривень
Проєкт подано
11 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240211-5325
Бюджет
648460 гривень
Проєкт подано
11 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240211-5335
Бюджет
586480 гривень
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240128-4544
Бюджет
723180 гривень
Проєкт подано
28 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240117-4316
Бюджет
701200 гривень
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240130-4622
Бюджет
496200 гривень
Проєкт подано
03 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240203-4893
Бюджет
731400 гривень
Проєкт подано
09 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240209-5291
Бюджет
736000 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4950
Бюджет
511370 гривень
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240202-4820
Бюджет
671240 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5080
Бюджет
745200 гривень
Проєкт подано
28 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240128-4549
Бюджет
679500 гривень
Проєкт подано
29 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240129-4594
Бюджет
652940 гривень
Проєкт подано
03 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240202-4863
Бюджет
470850 гривень
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240131-4664
Бюджет
609000 гривень
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240202-4801
Бюджет
319020 гривень
Qırım filisi
Переможець
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5154
Бюджет
474260 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5025
Бюджет
603125 гривень
Проєкт подано
08 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240208-5242
Бюджет
679700 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240203-4885
Бюджет
556152.36 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4923
Бюджет
194590 гривень
Діти України
Переможець
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240201-4775
Бюджет
558376 гривень
Проєкт подано
03 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20230126-3469
Бюджет
630775 гривень
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240202-4834
Бюджет
503400 гривень
«Junior MBA»
Переможець
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5018
Бюджет
690140 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240205-5167
Бюджет
208659 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240131-4709
Бюджет
728511.5 гривень
Проєкт подано
16 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240116-4285
Бюджет
470850 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240202-4837
Бюджет
370000 гривень
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4968
Бюджет
664280 гривень
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20230303-3837
Бюджет
720360 гривень
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Номер проєкту
№ 20240204-4932
Бюджет
296958 гривень
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240130-4613
Бюджет
626400 гривень
Проєкт подано
30 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240126-4523
Бюджет
205000 гривень
Проєкт подано
22 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240122-4393
Бюджет
741910 гривень
Проєкт подано
28 січня 2024 року
Номер проєкту
№ 20240123-4426
Бюджет
709760 гривень
Переможці конкурсу
Місце в рейтингу
1
ІГС
МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЛАСТ-НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ"
Кількість балів
194
Бюджет
609000 гривень
Місце в рейтингу
2
ІГС
МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЛАСТ-НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ"
Кількість балів
193
Бюджет
470850 гривень
Місце в рейтингу
3
ІГС
МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЛАСТ-НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ"
Кількість балів
193
Бюджет
626400 гривень
Місце в рейтингу
4
ІГС
МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЛАСТ-НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ"
Кількість балів
181
Бюджет
470850 гривень
Місце в рейтингу
5
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧА ЛІГА"
Кількість балів
178
Бюджет
205000 гривень
Місце в рейтингу
6
ІГС
МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЛАСТ-НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ"
Кількість балів
174
Бюджет
319020 гривень
Місце в рейтингу
7
ІГС
ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЦІАЛЬНИЙ ВЕКТОР"
Кількість балів
158
Бюджет
701200 гривень
Місце в рейтингу
8
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛОТОС"
Кількість балів
157
Бюджет
603125 гривень
Місце в рейтингу
9
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ РУХ "ШКОЛА БЕЗПЕКИ"
Кількість балів
157
Бюджет
731400 гривень
Місце в рейтингу
10
ІГС
СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ В УКРАЇНІ
Кількість балів
155
Бюджет
370000 гривень
Місце в рейтингу
11
ІГС
ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЦІАЛЬНИЙ ВЕКТОР"
Кількість балів
154
Бюджет
723180 гривень
Місце в рейтингу
12
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДИЙ НАРОДНИЙ РУХ"
Кількість балів
152
Бюджет
194590 гривень
Місце в рейтингу
13
ІГС
СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ В УКРАЇНІ
Кількість балів
152
Бюджет
709760 гривень
Місце в рейтингу
14
ІГС
ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ"
Кількість балів
151
Бюджет
547040 гривень
Місце в рейтингу
15
ІГС
ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛІМОН-ЛІДЕРСТВО, МОЛОДЬ, НОВАЦІЇ"
Кількість балів
150
Бюджет
836625 гривень
Місце в рейтингу
16
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ КУЛЬТУР "ЄДНАННЯ"
Кількість балів
150
Бюджет
745200 гривень
Місце в рейтингу
17
ІГС
ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІЖНЕ КРИЛО "ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ (ДЕРЖАВНИКІВ)"
Кількість балів
150
Бюджет
556152.36 гривень
Місце в рейтингу
18
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ РУХ "ШКОЛА БЕЗПЕКИ"
Кількість балів
149
Бюджет
736000 гривень
Місце в рейтингу
19
ІГС
МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КРАЩЕ БЕЗ..."
Кількість балів
149
Бюджет
671240 гривень
«Junior MBA»
Переможець
Місце в рейтингу
20
ІГС
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ-ХРИСТОВІ"
Кількість балів
148
Бюджет
690140 гривень
Місце в рейтингу
21
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДИЙ НАРОДНИЙ РУХ"
Кількість балів
148
Бюджет
296958 гривень
Місце в рейтингу
22
ІГС
МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРТІНСАЄНС"
Кількість балів
147
Бюджет
208659 гривень
Місце в рейтингу
23
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ РУХ "ШКОЛА БЕЗПЕКИ"
Кількість балів
145
Бюджет
511370 гривень
Qırım filisi
Переможець
Місце в рейтингу
24
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАРІФЕТ"
Кількість балів
145
Бюджет
474260 гривень
Місце в рейтингу
25
ІГС
СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ В УКРАЇНІ
Кількість балів
144
Бюджет
720360 гривень
Місце в рейтингу
26
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДЬ-МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ"
Кількість балів
143
Бюджет
664280 гривень
Місце в рейтингу
27
ІГС
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ГЛУХИХ "НАШЕ ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ"
Кількість балів
141
Бюджет
503400 гривень
Місце в рейтингу
28
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА МОЛОДІЖНИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВОЛОНТЕРІВ"
Кількість балів
139
Бюджет
496200 гривень
Місце в рейтингу
29
ІГС
МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА"
Кількість балів
136
Бюджет
679700 гривень
Місце в рейтингу
30
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ РУХ "ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН"
Кількість балів
136
Бюджет
728511.5 гривень
Місце в рейтингу
31
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА"
Кількість балів
135
Бюджет
679500 гривень
Діти України
Переможець
Місце в рейтингу
32
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТ"
Кількість балів
135
Бюджет
558376 гривень
Місце в рейтингу
33
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЗИДЕНЦІЯ "МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР"
Кількість балів
134
Бюджет
630775 гривень
Місце в рейтингу
34
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР "СВІТ ОЧИМА ДІТЕЙ"
Кількість балів
133
Бюджет
741910 гривень
Місце в рейтингу
35
ІГС
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА"
Кількість балів
132
Бюджет
652940 гривень
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux