Всеукраїнський Злет Юнацтва
Статус
Припинено участь
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 вересня 2024 - 30 листопада 2024
Номер проєкту
20240204-4917
Бюджет
513500 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та культури безпеки життєдіяльності
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Виховання молоді через інтелектуально-мистецьке переосмислення визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті та рефлексії щодо сучасної війни - тобто формування критичного мислення, що забезпечує духовно-інтелектуальну безпеку. Та засвоєння навиків самоорганізації, що формує фізичну безпеку (в широкому розумінні) в різноманітних ситуаціях.
Актуальність програми
Під час повномасштабного вторгнення ми стали свідками як велика частина українського суспільства усвідомила прогалину в знанні історичного минулого, а відтак не здатності адекватно оцінювати дійсність. Іншою проблемою стала практична неготовність елементарних дій в критичних обставинах: від елементарних норм самозарадності до підтримки та надання допомоги ближнім. То ж зростає потреба формування норм психічної та фізичної безпеки. Це формується відповідними знаннями та системою цінностей. СУМ в Україні впродовж понад 30 років безперервно працює над вихованням української молоді на патріотичних та християнських засадах. Результатом цього є виховання кількох тисяч українців, які проявили себе в громадсько-політичному житті, а в часі повномасштабного вторгнення - в захисті України. Великою мірою це відбувається через збалансовану виховну систему та програму. Перша включає щотижневі зустрічі-сходини, які доповнюються вишколами, таборами та щорічним Злетом. А друге - через вивчення в інтерактивній формі історичного минулого й широкого спектру українознавства, та завдань, що формують провідницькі навики в юнацтва. Злет Юнацтва СУМ це не лише захід, що підсумовує знання дітей та дає нагоду знайти закономірності в сучасних подіях, але й створює цілісний методичний матеріал, що його можна застосовувати в інших організаційних та освітніх середовищах.
Очікувані результати
Короткострокові
Злет, з його завданнями, які повинно підготувати юнацтво та заняттями, що проводяться на ньому, дає можливість: 1. створити цілісну картину прагнень та боротьби українського народу за незалежність - тобто формує інтелектуальне розуміння процесів; 2. Формує в учасників розуміння активної життєвої позиції та навики самозарадності та самоорганізації в різних життєвих обставинах.
Показати повний опис
Довгострокові
Організаційний досвід СУМ в Україні показує, що юнацтво залучене в цілісні програми (від щотижневих сходин, до табору та Злету) є лідерами у своїх середовищах (шкільних та неформальних). То ж участь 150 юнацтва в довгостроковій перспективі має вплив на близько 2 тис. осіб однолітків, а ще а тривалішому вимірі - формує лідерів, що потім активні в громадському та професійному житті України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
фактичне охоплення проекту у різних регіонах України – 150 осіб, які є представниками не менше 9 областей України, опосередковане охоплення через інформаційну каманію – 2000 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
На Злеті: - формується цілісна історична програма національно-визвольних змагань; - засвоєння методик самоорганізації особистості; - вивчення базових прийомів поведінки в екстремальних обставинах (від домедичної допомоги до орієнтування на місцевості) - формування провідницьких навиків (через інтелектуальні, мистецькі та командтотворчі завдання) В підсумку буде створено цілісний методичний матеріал, що його можна пропонувати освітнім та виховним установам України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський Злет Юнацтва
Всього учасників (з них жінок)
150 (80) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
30 (10) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Проект розрахований на участь різних категорій дітей, зокрема дітей-вояків, внутрішньо переселених осіб та юнацтва, що належить до СУМу. Цей симбіоз створює можливість об'єднати зацікавлених учасників з різних категорій на спільній ціннісній платформі для проведення Юнацького злету. Такий підхід сприяє набуттю важливого та цікавого досвіду поєднання різних категорій учасників та вивченню того, як ефективно співпрацювати з настільки різнорідними групами.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготувати програму злету, гутірок та затвердити місця проведення заходів. Здійснення закупівель.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка програми злету. Розробка гутірок, підбір лекторів. Проведення закупівель. Інформаційна кампанія з пошуку учасників проекту та тренерів.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2024 — 13 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Олександр Семирга - керівник проекту
Етапи реалізації
Реалізація проекту
Завдання
Провести чотирьохденний Злет
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення Злету, реалізація розробленої програми. Написання та розповсюдження статей про проект в соціальні мережі.
Строк реалізації етапу
14 жовтня 2024 — 10 листопада 2024
Відповідальний виконавець
Комар Уляна - голова виховної ради СУМ в Україні
Етапи реалізації
Підсумковий
Завдання
Підготовка та подача звітів. Оцінка результатів проекту. Написання та поширення прес-релізів для ЗМІ.
Опис заходів для здійснення етапу
Написання підсумкового та фінансового звітів. Проведення аналізу на визначення успішності реалізації проекту. Вивчення можливостей для проведення подальших проектів
Строк реалізації етапу
11 листопада 2024 — 30 листопада 2024
Відповідальний виконавець
Олександр Семирга - керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

СУМ в Україні має свої сторінки в соціальних мережах фейсбук та інстаграм як в осередках(місцеві) так і всеукраїнську на котрих постійно висвітлюється інформація про діяльність організації та про проведення проектів. Організація регулярно проводить прес-конференції, а інформаційні матеріали розсилаються по ЗМІ. Детальна інформація про заходи та детальний перебіг з’являтиметься на сайті Світового СУМу (www.cym.org) та Крайової Управи СУМ в Україні (www.cym.org/ua), https://www.facebook.com/CYM.Ukraine, також на сайтах, Велика ідея, ГУРТ та ін.

Про діяльність нашої організації регулярно пишуть і наші партнери по громадській роботі. Зокрема СУМ входить до Національного українського молодіжного об’єднання(НУМО) та організацій котрі займаються національно – патріотичним вихованням в спілку Асоціація національно – патріотичних організацій (АНПО), дані організації також висвітлюють проведенні нами заходи. 

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux