Qırım Filisi
Статус
Не допущено
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2024 - 30 вересня 2024
Номер проєкту
20240119-4352
Бюджет
474260 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України, а також адаптації та соціалізації молоді в українському суспільному просторі
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Mета проєкту - надати базові знання про корінні народи Криму та провести їх комплексний аналіз - через історію, культуру, політику та мову, розкрити особливості Автономної Республіки Крим і навчити учасників ефективно адвокувати вирішення проблем та потреб регіону, а також почати роботу над ментальною реінтеграцією Криму в українське суспільство.
Актуальність програми
Дедалі частіше в нашому інфопросторі фігурує тема Криму, усі чекають на його деокупацію, але наскільки обізнане наше суспільство стосовно півострова? Більшість громадян не має уявлення про корінні народи Криму, їхню історію та культуру, не розуміють проблем, із якими зіштовхуються ці люди в суспільстві у той час, як медіа висвітлюють Крим одноманітно, не акцентуючи увагу на автентиці регіону. Актуальність проєкту полягає в спростуванні російських імперіалістичних мітів в суспільстві стосовно корінних народів та півострів. Перше ніж звільняти від окупації територію АР Крим, варто підготувати кваліфіковані кадри, що мають певний рівень знань для якісної реінтеграції Криму в українське суспільство.
Очікувані результати
Короткострокові
Одержання учасниками знань про корінні народи та Кримський півострів, проходження тренінгу по розвінчуванню мітів про Крим, які допоможуть учасникам у реалізації власних проєктів.
Показати повний опис
Довгострокові
Менторська підтримка організаторами проєкту учасників з найкращими ідеями для власних проєктів на тематику корінних народів Криму та самого півострову.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
30 відібраних учасників, 15 з яких у результаті презентації власних проєктів реалізовуватимуть їх.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Підвищення рівня обізнаності молоді в темі Криму та корінних народів, зменшення російських мітів на українське суспільство.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Qırım filisi
Всього учасників (з них жінок)
30 (0) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь з Києва та Київської області від 18 до 35 років
План реалізації програми
Етапи реалізації
Перший етап
Завдання
1. Створення навчальної частини проєкту, в яку входять лекції, інтерактивні тренінги та майстер-класи. 2. Запустити соціальні мережі проєкту, провести ряд заходів з розповсюдження інформації про проєкт. 3. Ініціювання співпраці з громадськими організаціями, державними інституціями та підприємствами, постачальниками необхідної продукції для забезпечення роботи проєкту. 4. Початок зголошення на участь в проєкті.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Почати співпрацю з лекторами, яких плануємо залучити до проєкту. 2. Наповнити соціальні мережі інформацією про проєкт, його цілі та мету. Розпочати інформаційну співпрацю з медіа. 3. Підписати договори про співпрацю з партнерськими організаціями. 4. Створення форм для подачі заявок учасників та їх відбір.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 17 червня 2024
Відповідальний виконавець
Дарина Линник, менеджер проєкту.
Етапи реалізації
Другий етап
Завдання
1. Пошук та підписання договору з установою, яка надаватиме послуги проживання для організаційної команди. 2. Пошук та установлення партнерств з установами, які надаватимуть проєкту необхідну продукцію. 3. Установлення співпраці з ресторацією "Musafir" для забезпечення харчування учасникам, через їх оптимальну цінову політику та прив'язаність до теми проєкту. 4. Пошук можливих локацій проведення заходу. 5. Проведення заходу
Опис заходів для здійснення етапу
1. Забезпечення проживання організаційній команді проєкту. 2. Транспортування всієї необхідної продукції на локації проведення заходу. 3. Підписання договору з ресторацією "Musafir" для забезпечення харчування учасників. 4. Підготовка локації для проведення проєкту. 5. Проведення всіх навчальних частин для реалізації проєкту, включно з підготовкою та презентацією власних проєктів.
Строк реалізації етапу
17 червня 2024 — 01 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Людмила Галюлько, менеджер по фінансах.
Етапи реалізації
Третій етап
Завдання
Менторська підтримка проєктів, заходів, лекцій, програм учасників.
Опис заходів для здійснення етапу
Допомогти учасникам якісно скласти план реалізації їхніх власних проєктів, включаючи організаційні, юридичні та фінансові аспекти.
Строк реалізації етапу
01 серпня 2024 — 01 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Султаніє Зейнідінова, менторка
Етапи реалізації
Четвертий етап
Завдання
Реалізація власних проєктів, заходів, лекцій, програм учасниками
Опис заходів для здійснення етапу
Підтримка учасників під час проведення власних проєктів, заходів, лекцій, програм.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Дар'я Піскун, менторка
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформувати громадськість про перебіг та результати реалізації проєкту планується за допомогою сторінок проєкту в соціальних мережах Instagram та Bluesky, які ми попередньо створили і окремий підрозділ нашої команди займається їх оформленням (https://www.instagram.com/qirim.filisi?igsh=cHVjc2x0cHRiNWt5, https://bsky.app/profile/qirimfilisi.bsky.social), а також за допомогою сторінок ГО "Маріфет" у Instagram, Telegram, X, Bluesky.


Початок запуску інформування громадськості планується 01.06.24.


Instagram є соціальною мережею, на якій буде найбільший фокус, через її популярність серед української молоді, Telegram використовуватиметься як доповнення до Instagram, через можливість публікування більшої кількості медіа-матеріалів. У той час X та Bluesky мають іншу специфіку і відповідно через ці соціальні мережі можна залучати молодь за допомогою менш серйозного, розважального контенту, також у цих соціальних мережах публікуватиметься бекстейдж проєкту в специфічній для цих соціальних мереж манері.


Також до розповсюдження інформації про набір учасників та перебіг подій у рамках проєкту планується залучення дотичних до тематики проєкту блогерів, медіа, громадських організацій у таких соціальних мережах, як Instagram, Telegram, X, зокрема @avedjema, @abliamitova.n, @qirim.young та Qırım.news медіа.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Оскільки основна мета проєкту просвітництво, то передбачається реалізація власних проєктів самими учасниками в майбутньому. За умови успішного проведення "Qırım filisi" у Києві, планується його проведення і в інших містах України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux