Патріот - фест
Статус
Не допущено
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
05 лютого 2024 - 25 грудня 2024
Номер проєкту
20240201-4734
Бюджет
96685 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяння організації неформальної освіти дітей з проведенням тематичних заходів, круглих столів, квестів активізація та урізноманітнення відпочинку для 250 дітей у поза навчальний період та під час роботи літнього оздоровчого табору денного перебування.
Актуальність програми
Актуальність проєкту полягає в організації неформального освітнього процесу для дітей в навчальний та літній періоди через спільну ігрову діяльність та конкурси на базі закладу освіти, який є центром розвитку, навчання і відпочинку для дітей мікрорайону. Основним напрямом проєкту є: -національно-патріотичне та духовне виховання молоді, допомога ЗС України; - соціальний захист, психологічна підтримка та волонтерська діяльність в допомогу учасникам війни проти Росії та членам їх сімей, переміщеним особам, дітям та молоді, які постраждали від війни; - розвиток та популяризація сучасної української патріотичної культури та мистецтва Проблема патріотичного виховання та здорового способу життя є однією з найважливіших, оскільки від її вирішення безпосередньо залежить майбутнє нашої нації.
Очікувані результати
Короткострокові
Проведення змагань (конкурсів, вікторин): -конкурс „Візитка рою”; -брейн-ринг (за зразком гри „Що? Де? Коли?”); -вікторини з історії України, зокрема з історії Збройних Сил України та історії козацтва; -конкурси на кращу пісню, рукописну газету, кінофільм чи відеофільм про гру та заходи в рамках гри; -змагання на туристській смузі перешкод, спортивного та туристського орієнтування; -конкурс технічної творчості; -огляд якості (рівня) початкової військової підготовки; -стройовий впоряд - особиста підготовка та дії в складі рою; -військово-тактична підготовка у формі теренової гри на місцевості з використанням елементів страйкболу; -фізична підготовка - крос, плавання, метання гранати, лазіння по канату або жердині, згинання і розгинання рук в упорі, опорний стрибок через «коня» тощо; -медична підготовка - надання долікарської допомоги; -цивільна оборона - виконання нормативів щодо роботи зі спеціальними приладами та користування індивідуальними засобами захисту, гасіння умовної пожежі та рятувальні роботи; -комбіновані військово-спортивні та туристські естафети. Всього 13 станцій, які мають пройти діти протягом гри.
Показати повний опис
Довгострокові
Виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Залучено 250 дітей Білоцерківської гімназії – початкової школи № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» ; 8 квестів проведено під час навчання та роботи літнього оздоровчого табору; 10 повідомлень розміщено у ЗМІ та соцмережах; 1 відеоролик випущено по закінченню проєкту.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Створення умов для проведення змістовного дозвілля дітей ; Оволодіння новими знаннями та вміннями; Розвиток активного пізнання: Активізація розумової діяльності.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Патріот фест
Всього учасників (з них жінок)
250 (10) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
64 (3) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
57 (3) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Проведення патріотично ігрових квестів
Завдання
1. Підготувати необхідну матеріальну базу для проведення квестів. 2. Підготувати і провести квести згідно графіку. 3. Поінформувати громаду та органи освіти про здійснені заходи та їх ефективність у виховному процесі під час навчання та літнього таборування. активізувати розумову діяльність шляхом створення спеціальних умов для виконання завдань, які потребують достатньої свідомості й зрілості дітей, здатності до подолання спеціально створених перешкод; активізувати сприйняття матеріалу засобами наочності (реальних предметів, макетів, моделей, зображень кінофрагментів, фотографій, малюнків, умовних графічних знаків, символіки); поєднати новітні та традиційні дидактичні засоби ; розвинути універсальні форми розумової діяльності ; розвивати активне пізнання , сприяти розвитку мислення, допомагати долати проблеми та труднощі, а саме: вирішити, розплутати, придумати, уміти застосовувати свої знання на практиці у нестандартних ситуаціях, тобто актуалізувати знання, вчити мислити логічно, розвиває інтерактивні здібності.
Опис заходів для здійснення етапу
-національно-патріотичне та духовне виховання молоді, допомога ЗСУ України; - соціальний захист, психологічна підтримка та волонтерська діяльність в допомогу учасникам війни проти Росії та членам їх сімей, переміщеним особам, дітям та молоді, які постраждали від війни; - розвиток та популяризація сучасної української патріотичної культури та мистецтва Проблема патріотичного виховання та здорового способу життя є однією з найважливіших, оскільки від її вирішення безпосередньо залежить майбутнє нашої нації.
Строк реалізації етапу
05 лютого 2024 — 25 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Богінська Лариса ( заступник директора ), Бойко Катерина ( педагог організатор, керівник гуртка).
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми


Висвітлення інформації на сайті школи, та шкільниї спільнотох, веб- сайтах, міських газетах та ЗМІ.

https://www.facebook.com/groups/bzsh15/ Висвітлення інформації одразу після проведення заходу

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
-національно-патріотичне та духовне виховання молоді, допомога ЗС України; - соціальний захист, психологічна підтримка та волонтерська діяльність в допомогу учасникам війни проти Росії та членам їх сімей, переміщеним особам, дітям та молоді, які постраждали від війни; - розвиток та популяризація сучасної української патріотичної культури та мистецтва
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux