«Навігатор в майбутнє» воркшоп для молодих, активних, креативних
Статус
Припинено участь
Проєкт подано
01 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 20 серпня 2024
Номер проєкту
20240201-4758
Бюджет
710435 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді культури підприємництва (у тому числі соціального), професійного та кар’єрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій України та формування у молоді культури соціального підприємництва, стимулювання до відкриття власної справи
Актуальність програми
В молодіжному середовищі зростає соціальна напруженість ,викликана військовими діями. Молодь є прогресивною категорією населення, від якої безпосередньо залежить розвиток нашої країни.. Молодіжне підприємництво відіграє головну роль у вирішенні соціально-економічних проблем, таких як створення нових робочих місць і скорочення рівня безробіття. Молодіжне підприємництво є істотним сегментом малого бізнесу, від розвитку якого будуть залежати темпи економічного зростання і розвитку країни.
Очікувані результати
Короткострокові
Воркшоп «Навігатор в майбутнє» допоможе учасникам отримати знання, навчиться визначати та пріоритизувати потреби громади, фандрейзингу, комунікаціям , отримати навички, які зможе використати у виборі майбутньої професії. Допоможе реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій України , що мріють про власну справу.
Показати повний опис
Довгострокові
У довгостроковій перспективі плануємо долучити до участі більшу кількість учасників, які в подальшому стануть основою та головними кадровими спеціалістами відбудові нашої держави. Програма воркшопу сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою країни. Після закінчення роботи проекту буде продовжена плідна співпраця з державними та громадськими установами щодо реалізації поставлених завдань.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
сформовано потребу в самовдосконаленні та надано практичні навички застосування знань та навичок молоді після воркшопу з громадянської активності 26 500 осіб; • підвищено рівень поінформованості 26 500 осіб про культуру соціального підприємництва, стимулювання до відкриття власної справи серед молоді; • створено спільний простір для підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій України та формування у молоді культури соціального підприємництва, стимулювання до відкриття власної справи для 50 осіб офлайн та 50 осіб онлайн Проект передбачає підтримку гендерного аспекту під час його реалізації. Проекті приймають участь 50% жінок та 50% чоловіків.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Якісність проекту полягає у можливості учасників розвинути або вдосконалити свої компетентності і навички та застосувати їх на протязі всього життя.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
«Навігатор в майбутнє» воркшоп для молодих, активних, креативних
Всього учасників (з них жінок)
100 (50) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
68 (43) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь ВПО та ті хто проживає у прифронтовій зоні віком від 14 до 30 років.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційно-методичний етап
Завдання
Висвітлення етапів реалізації програм в засобах масової інформації
Опис заходів для здійснення етапу
Підвищити рівень поінформованості суспільства про підвищення рівня компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій України та формування у молоді культури соціального підприємництва, стимулювання до відкриття власної справи.
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 24 червня 2024
Відповідальний виконавець
Крістіна Марчук - менеджер проєкту
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Організація та проведення воркшопу для молодих, активних, креативних «Навігатор в майбутнє»
Опис заходів для здійснення етапу
100 підлітків із різних куточків України долучяться (офлайн та онлайн) до ВОРКШОПУ «Навігатор в майбутнє» який пройде в мальовничих Карпат в м. Яремче, де протягом тижня отримають знання з підвищення рівня компетентностей щодо культури соціального підприємництва та відкриття власної справи. Завдяки участі: ✔️ Отримають знання з реєстрації ФОП, ГО/БФ ✔️ Отримають базові знання з ведення податкового та бухгалтерського обліку для ФОП, ГО/ БФ ✔️ Формування бізнес моделі у поточних умовах ✔️ Відвідають серію корисних вебінарів ✔️ Отримають консультації з написання грантової заявки на організаційний розвиток Щоб потрапити на воркшоп потрібно виконати два кроки ▪️ визначити і описати мету з якою бажаєш прийняти участь ▪️ подати заявку
Строк реалізації етапу
24 червня 2024 — 30 червня 2024
Відповідальний виконавець
Демит Євтушенко Координатор проєкту
Етапи реалізації
Аналіз результатів реалізації проекту
Завдання
Підвести підсумки реалізації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підвищити рівень компетентностей молоді з метою реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій України та формування у молоді культури соціального підприємництва, стимулювання до відкриття власної справи. Підготовка фінансового та тематичного звітів
Строк реалізації етапу
30 червня 2024 — 20 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Крістіна Марчук , Лариса Іванова - бухгалтер
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Для поширення інформації про проект, популяризації його мети та завдань, широкого залучення молоді до участі у наступних подібних проектах, серед учасників проекту, представників засобів масової інформації, громадських організацій, у молодіжному середовищі, в школах, в органах центральної та місцевої влади в різних регіонах України, розповсюджується збірка  ВОРКШОП «Навігатор в майбутнє»

Для створення єдиного концептуального простору та з метою популяризації проекту виготовляється банер, блокноти, ручки  з логотипом заходу та логотипами організаторів. Також кожен учасник отримає футболки та рюкзаки з логотипами проєкту.

Розміщується інформації на сторінках у соціальних сітях газетні видання та соцмережи

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux