Методики і практики таборового волонтерства
Статус
Не допущено
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2024 - 30 листопада 2024
Номер проєкту
20240212-5389
Бюджет
188440 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді шляхом вивчення методик і практик таборового волонтерства, шляхом реалізації проєкту на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 р. № 579 (зі змінами).
Актуальність програми
Добровільна праця на благо суспільства і громади є одним із викликів, пов’язаних з необхідністю самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні. Волонтерство показує свою ефективність та незамінність у вирішенні багатьох питань не просто життя, а виживання суспільства. Нині Україна має чи не найбільший відсоток розвитку волонтерства у світі. Це обумовлено боротьбою за саме існування української нації та її державності. Однак цей сплеск розвитку волонтерства формує вузьке уявлення про саме явище. Існує можливість того, що після війни залученість людей до волонтерської діяльності кардинально понизиться, бо у свідомості багатьох це явище пов’язане з війною. Для збереження волонтерства у післявоєнний час, використання його як ефективного засобу розвитку суспільства необхідно розвивати його культуру, показувати насамперед молоді його нові можливості, форми та методи застосування, привчати до традицій добровільної діяльності. Держава Україна приділяє значну увагу розвитку волонтерства серед молоді, свідченням чого є Державна цільова соціальна програма «Молодь України» на 2021-2025 роки. Саме на її виконання і націлений даний проект шляхом використання скаутських методик у таборовій діяльності.
Очікувані результати
Короткострокові
Активність організації через реалізацію проєкту буде збережена та примножена. Команда організаторів здобуде практичні навички проектного менеджменту, а таборові наставники здобудуть практичні навички скаутської виховної методики. Більше людей дізнаються про ГО «Український студент». Учасники семінару опанують скаутський метод, обміняються досвідом таборових практик базованих на скаутському методі.
Показати повний опис
Довгострокові
Для ГО «Український студент» довгостроковим результатом прогнозується збільшення чисельності організації, продовження активної діяльності та розвиток взаємодії з іншими НУО. Для учасників семінару довгостроковим результатом стане методологічна база для плекання всебічного розвитку активного, відповідального громадянина України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Проєкт передбачає проведення семінару впродовж 4 днів. Загальна чисельність учасників – 30 осіб. Захід матиме широке висвітлення у засобах масової інформації, приблизне охоплення якого складе 10 000 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Збільшиться інституційна спроможність ГО «Український студент» на організацію, виконання та методичне забезпечення заходів щодо розвитку волонтерства. Збільшиться чисельність молоді, яка братиме активну участь у діяльності та заходах громадських об’єднань щодо розвитку волонтерства. Збільшиться чисельність молоді поінформованої про державну підтримку заходів громадських об’єднань щодо розвитку волонтерства.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Семінар Методики і практики таборового волонтерства
Всього учасників (з них жінок)
30 (15) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою аудиторією є молодь, зокрема студентська та учнівська молодь з усіх регіонів України, таборові наставники та виховники, виховники гри «Сокіл»(«Джура»). Інформаційне охоплення також орієнтоване на їхніх батьків, знайомих та друзів.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Залучення учасників заходу, деталізація програми, організаційні роботи, підготовка документів
Опис заходів для здійснення етапу
Провадження інформаційної компанії, залучення учасників та реклама заходу, переговори з лекторами та виконавцями, підготовка та узгодження документації з міністерством, укладання договорів з виконавцями, робота з ДКУ
Строк реалізації етапу
01 серпня 2024 — 02 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Поліна Сонечко - керівниця проєкту, Святослав Сиротюк - член організації, Ярослав Ніцой - член організації
Етапи реалізації
Практична реалізація
Завдання
Практична реалізація семінару
Опис заходів для здійснення етапу
Здійснення затвердженої програми та плану з дотриманням заходів безпеки
Строк реалізації етапу
03 жовтня 2024 — 06 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Поліна Сонечко - керівниця проєкту
Етапи реалізації
Підбиття підсумків та звітування
Завдання
Публікація результатів проєкту, звітування
Опис заходів для здійснення етапу
Будуть підведені підсумки програми, підготовано методичні рекомендації щодо вдосконалення виховної роботи на козацьких засадах. Буде здано фінансовий та тематичний звіти за проєктом, поширено відгуки учасників про захід та підсумкових фото-відео матеріалів як учасників, так і організаторів, публікація результатів проекту у ЗМІ та соціальних мережах. Створення та публікація відеороликів передбачених проєктом
Строк реалізації етапу
07 жовтня 2024 — 30 листопада 2024
Відповідальний виконавець
Поліна Сонечко - керівниця проєкту, Святослав Сиротюк - член організації, Ярослав Ніцой - член організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування про хід заходу відбуватиметься на офіційних сторінках ГО ”Український студент” в Instagram, Telegram та Facebook, сторінках дружніх Громадських організацій, а також на особистих сторінках учасників та організаторів. Результати будуть висвітленні на тих самих офіційних сторінках ГО ”Український Студент” та на сторінках партнерських Громадських Організацій, місцевих електронних ЗМІ, а також на сторінках/ каналах лідерів думок небайдужих до теми громадянського та національно патріотичного виховання. В рамках проєкту буде запущена таргетована реклама на офіційних сторінках у соціальних мережах організації із активним посиланням на офіційні джерела Міністерства молоді та спорту України.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після завершення заходу учасники отримують знання, досвід та звʼязки задля подальшої реалізації власних проєктів у сфері молодіжної політики, поширенню молодіжного руху. Цей досвід сприятиме розширенню кількості молоді залученої до молодіжної сфери. Після завершення заходу, учасники отримають знання, досвід та емоції, які вони зможуть вкласти в організацію заходів подібного штибу, роботу з молоддю і населенням у власному селі/місті/школі/університеті/роботі, тощо. Фото та відеоматеріали будуть розміщені у вільному доступі, що дозволить новим людям ознайомитись з подібним форматом проведення часу, та заохотитись відвідати подібні заходи. Також, захід буде неймовірним досвідом і стимулом для організаторів, продовжувати роботу у цій сфері. Організація і в подальшому планує проводити подібні заходи для молоді та студентства, як власним коштом, так і з залученням додаткових коштів.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux