Розвиток підприємницьких навичок молоді та ВПО
Статус
Переможець
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
05 липня 2024 - 13 жовтня 2024
Номер проєкту
20240205-5025
Бюджет
603125 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді культури підприємництва (у тому числі соціального), професійного та кар’єрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Забезпечення розвитку підприємницьких навичок молоді та ВПО, для розвитку економічного потенціалу країни, ідейного креативу нового бізнесу, реалізації потенційних бізнес стратегій в областях під час військових дій та після, шляхом навчання тренерів (представників 15 міст України) протягом 3-денного форуму для подальшого проведення тренінгів.
Актуальність програми
Підприємницькі навички для молоді – це майбутній розвиток країни на всіх рівнях, який гарантує економічний потенціал, партнерство, євроінтеграцію, що особливо актуально під сам військових дій і після. Проте, для кращого охоплення та більшої кількості креативних ідей, ми хочемо навчати і молодь ВПО, оскільки серед них є ті, хто не тільки вимушено покинув свою домівку, а також свій бізнес, ідеї, можливості й хочуть дізнатися про нові креативи, платформи для реалізації своїх проєктів. Завдяки проведенню Всеукраїнського форуму, ми забезпечимо підготовку тренерів для подальшого розвитку молоді в їх областях. Ми хочемо надати можливість отримання знань для започаткування бізнесу або ж розвитку в областях як для молоді, так і для молоді ВПО, які хочуть втілити свою ідею в життя, проте, не знають з чого почати. Крім того, ми створюємо платформу, де молодь може об’єднати свої ідеї та ресурси для досягнення спільної мети. Інтеграція ВПО в громади, також, може здійснюватись через втілення їх ідей, проєктів, спільно з представниками їх нової місцевості. Тому, ми хочемо розвинути потенціал кожного і кожної, серед тих хто буде брати участь в проєкті й не тільки.
Очікувані результати
Короткострокові
Близько 10 тис. онлайн учасників та 2 тис. офлайн. Проведене 3-денне навчання тренерів для потенційних підприємців. Щонайменше по 3 тренінга по розвитку підприємницьких навичок молоді та ВПО.
Показати повний опис
Довгострокові
Обізнаність молоді в стратегічному плануванні бізнесу, розвиток економічного потенціалу міст, шляхом навчання тренерів для подальшої обізнаності представників молоді та ВПО для відкриття власної справи. Розвиток навичок лідерства, фінансової грамотності, публічних виступів для подальшого проведення тренінгів у містах.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Близько 12 тисяч учасників. 140 тренерів, 10 панельних дискусій на форумі, близько 60 тренінгів у містах України. 20 публікацій в соціальних мережах про форум від організацій-організаторів форуму, та 60 публікацій від учасників форуму. 15 областей учасників.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Покращена обізнаність учасників проєкту в стратегічному плануванні бізнесу, а також в таких аспектах як: Лідерство, фінансова грамотність, грантові ресурси, публічні виступи, пошуки партнерів та інше. Надання практичної платформи для пошуку однодумців, спонсорів, партнерів для розвитку власної справи. Можливість розвитку потенціалу підприємця для кожного учасника проєкту. Бізнес з нуля, від А до Я.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Розвиток підприємницьких навичок молоді та ВПО
Всього учасників (з них жінок)
12000 (6000) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
1000 (500) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
6000 (3000) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь громад та ВПО віком від 14 до 35 років. Підприємці, ідейні керівники, представники влади та місцеві самоврядування.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Етап 1: Підготовчий
Завдання
Набір представників (учасників) з 15 областей України.
Опис заходів для здійснення етапу
Розповсюдження інформації про форум через Департамент інформаційної політики Вінницької ОВА. Вибірка учасників форумів завдяки наданню інформації-резюме про кожного. Реєстрація учасників
Строк реалізації етапу
05 липня 2024 — 31 липня 2024
Відповідальний виконавець
Лубчинська Яна, менеджер
Етапи реалізації
Етап 2: Реалізація форуму та просвітницьких заходів у областях
Завдання
Зустріч учасників, з'їзд на локацію, проведення панельних дискусій, менторських сесій, напрацювання стратегічного плану по розвитку підприємницьких навичок молоді та ВПО. Розвиток лідерських навичок, публічні виступи, фінансової грамотності та інших підприємницьких навичок. Популяризація підприємництва серед областей для покращення економічного потенціалу Україну.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення форуму з стратегічними сесіями для учасників задля розвитку підприємницьких навичок молоді та ВПО. Проведення тренерами просвітницьких заходів (тренінгів) в своїх областях.
Строк реалізації етапу
03 серпня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Крижанівський Віталій, проєктний менеджер
Етапи реалізації
Етап 3: Звітність
Завдання
Звітування проведення тренінгів у областях тренерами (учасниками форуму). Звітування організаторами проєкту про проведення всіх заходів у соціальних мережах.
Опис заходів для здійснення етапу
Співпраця з телеканалами областей для популяризації інформації про форум та тренінги. Розвиток телеграм-чату з учасниками проєкту.
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2024 — 13 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Єлизавета Попова, бухгалтер, СММ
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Перш за все, на форумі будуть присутні представники місцевих ЗМІ. Популяризація та запрошення представників областей буде відбуватися завдяки співпраці з Департаментами ОВА: Соціальної та молодіжної політики та Гуманітарної політики. В областях пошук учасників для тренінгів буде відбуватися завдяки Органам місцевого самоврядування. Популяризація проєкту буде відбуватися у всіх соціальних мережах учасників, партнерів та організаторів. 

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Надалі проєкт буде розвиватися завдяки його учасникам, які будуть реалізовувати спільні проєкти та ініціативи, в тому числі підприємницьку діяльність. Також, проєкт буде розвиватися завдяки соціальним мережам та популяризації його через інші області, які будуть спроможні реалізовувати такі ініціативи.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux