Cпортивний кемп для дівчат «Girls power» з метою підсилення їх ментального та фізичного здоров’я
Статус
Переможець
Проєкт подано
08 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 30 листопада 2024
Номер проєкту
20240208-5242
Бюджет
679700 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному психічному розвитку молоді, формування свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я та культури безпеки життєдіяльності
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Мета проєкту сприяти підсиленню ментального тафізичного здоров’я дівчат через іх залучення до спорту, різноманітних та інтенсивних тренуваннь та спортивних командних ігор та фестивалей, підвищуючи здоровий спосіб життя, витривалість координацію та популяризацію футболу.
Актуальність програми
У сучасному світі все більше акцентується увага на здоровому способі життя. Протиставлення проблемам, пов'язаним із сидячим способом життя та відсутністю фізичної активності, які стали основними факторами загрози здоров'ю, особливо серед молодого покоління, що особливо посилилось починаючи із періоду COVID-19 та продовжуючи у час повномасштабного вторгнення. Проєкти, спрямовані на розвиток жіночого спорту, стають дедалі актуальнішими в контексті підвищення свідомості щодо рівності прав, шансів та розширення участі жінок у спорті. Відомо також, що останнім часом зацікавленість у футболі серед жінок росте і за допомогою залученості у кемп дівчата матимуть можливість зануритися в світ активного фізичного розвитку через найпопулярніший вид спорту. Спортивний кемп «Girls Power» надасть дівчатам можливість підтримати своє здоровʼя, а також допоможе визначити власні пріоритети у фізичному та психічному благополуччі. Збільшення ментальної саморегуляції та емоційної стійкості в умовах стресового оточення і психологічних труднощів дозволить використовувати інструменти для розвитку ментальної міцності, сприяючи позитивній саморегуляції та стресостійкості. Всі ці навички дівчата опанують завдяки групі досвідчених тренерів та спікерів кемпу. Проєкт «Girls Power» націлений на вирішення актуальних проблем та відповідає викликам сучасного світу, де здоров’я, рівність та розвиток особистості стають ключовими пріоритетами.
Очікувані результати
Короткострокові
Для отримання короткострокових результатів за проєктом у межах реалізації досягнемо планових показників: 1. Збільшення рівня фізичної активності учасниць. 2. Розвиток футбольних технічних навичок. 3. Підвищення самооцінки та впевненості. 4. Формування спільноти та дружби. 5. Навчання елементам спортивної психології. 6. Популяризація здорового способу життя. Учасниці кемпу будуть активно займатися фізичними вправами та тренуваннями, що призведе до збільшення рівня фізичної активності. Заплановано покращення технічних вмінь у грі у футбол, включаючи паси, дриблінг та удари по воротах. Учасниці отримають позитивний емоційний досвід та підвищать свою самооцінку, розвиваючи впевненість у власних силах. Передбачено виникнення позитивного соціального середовища, де учасниці будуть взаємодіяти, підтримувати одна одну та формувати міцні дружні стосунки. Буде здійснено засвоєння базових принципів спортивної психології для збільшення стресостійкості та кращого контролю над емоціями під час гри. Передбачено створення обізнаності та інтересу до здорового харчування та активного способу життя.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгострокові результати: Регулярна залученість до спорту, в т.ч. до футболу (учасниці увійшли в футбольні жіночі команди). Розвиток спортивної кар'єри. Підтримка ментального здоров'я та підтримка оточуючих. Лідерство та вплив в громаді. Формування спортивних традицій. Сприяння інклюзивності та рівності у спорті, в т.ч. у футболі. Освічене суспільство та толерантне відношення до “нежіночих” видів спорту. Зацікавленість у футболі та інших видах спорту залишиться на високому рівні, сприяючи активному способу життя. Деякі учасниці можуть розвивати свою спортивну кар'єру, можливо, ставши часткою місцевих чи національних команд. Розвиток навичок саморегуляції та стресостійкості призведе до підтримки ментального здоров'я на довготривалий період. Розвиток лідерських якостей дозволить учасницям стати лідерами в спортивних та громадських ініціативах. Створення та підтримка традицій спортивних заходів, включаючи події та змагання. Активна участь дівчат у спортивних заходах сприятиме створенню інклюзивного середовища та рівності у спорті. Проєкт «Організація та проведення спортивного кемпу для дівчат «Girls power» має на меті не лише тимчасовий вплив, але і створення фундаменту для стійкого покращення як фізичного, так і ментального здоров'я учасниць на тривалий період, а також формування здорового, толерантного суспільства в цілому.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1. 1 комплексний спортивний кемп (табір) для дівчат - 25 осіб; 2. 8 онлайн та/або оффлайн заходів: тренінги, лекції, ворк-шопи, вебінари (7000 учасників з усієї України); 3. 1 освітній спортивний модуль (програма) для фахівців спортивної галузі, вчителів фізичної культури, тренерів із футболу 4. 1 спортивний захід-фестиваль для учасниць кемпу 5. 6 спортивно-оздоровчих заходів в межах кемпу (фітнес, йога, футбол, теніс та ін.) 6. 2 онлайн опитування серед цільової аудиторії (перед стартом кемпу та після) з метою ознайомлення з очікуваннями та результатами, використовуючи гугл-форми. Вплив проєкту на жінок і чоловіків Вплив на жінок: 1. Участь у фізичних тренуваннях та активностях сприяє поліпшенню фізичного здоров'я, збільшенню витривалості та розвитку м'язової сили серед жінок. 2. Кемп надає можливість вдосконалити технічні та тактичні навички у грі у футбол, сприяючи розвитку унікальних футбольних талантів. 3. Сесії спортивної психології та ментальної підготовки сприяють розвитку стресостійкості, саморегуляції та позитивного психічного стану. 4. Проект створює платформу для розвитку лідерських якостей та самовираження, підтримуючи активну участь жінок у різних аспектах спорту та громадського життя. 5. Розбудова міцної спільноти сприяє соціальній інтеграції, формуванню дружби та підтримці серед жіночої аудиторії. Вплив на чоловіків: 1. Проект допомагає сприяти рівноправ'ю та рівності у гендерних стосунках, розширюючи усвідомленість та підтримуючи активну участь жінок у спорті. 2. Взаємодія з чоловіками в тренувальних та організаційних аспектах кемпу сприяє обміну досвідом, створенню ефективних команд та розбудові позитивних стосунків. 3. Участь чоловіків в ролі тренерів, менторів чи партнерів сприяє позитивному впливу та підтримці жіночих учасниць. 4. Залучення чоловіків до підтримки та участі у проекті сприяє позитивним змінам у життєвому стилі та способі діяльності.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Якісні показники проєкту: 1. Ступінь позитивної та підтримуючої атмосфери серед учасниць та тренерського складу. 2. Взаємодія та співпраця між учасницями, формування дружби та створення внутрішньої спільноти. 3. Рівень участі та активності учасниць у тренуваннях, заходах та інших аспектах кемпу. 4. Зростання рівня самооцінки, впевненості в собі та особистісного розвитку учасниць. 5. Розкриття та виявлення лідерських якостей серед учасниць. 6. Покращення звичок та свідомості щодо здорового харчування та фізичної активності. 7. Зростання рівня стресостійкості управління емоціями та загальної ментальної міцності. 8. Вдосконалення технічних та тактичних навичок у грі у футбол. 9. Заохочення рівноправ'я, адаптація та включення учасниць у всі аспекти кемпу. 10. Співпраця з партнерами та сторонніми організаціями, спрямована на підтримку інклюзивності та рівності в спорті. 11. Оцінка рівня задоволення та позитивних вражень від участі у кемпі. 12. Зміни в усвідомленні ролі жінок у спорті та громадському житті, сприяння позитивній перспективі стосунків із жіночим футболом.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
«Kickoff Challenge: старт до здоров'я». Огляд та стартові тренування, щоб поглибити мотивацію та вступити в атмосферу активності.
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (3) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (80) осіб
Захід
«Futbolista Mastery Sessions». Майстер-класи з футбольних технік та тактики, щоб покращити навички гри у футбол
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (3) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (80) осіб
Захід
«Empower Her: сесії жіночого лідерства». Лекції та сесії з розвитку лідерських якостей та самовираження для підтримки особистісного росту.
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
100 (50) осіб
Захід
«Mindful Kicks: спортивна психологія у грі». Сесії спортивної психології та ментальної підготовки для збільшення концентрації та стресостійкості.
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
4 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (60) осіб
Захід
«Healthy Goals: заняття здорового способу життя». Лекції та практичні вправи зі здорового харчування, фітнесу та збереження активного способу життя.
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (60) осіб
Захід
«Team Spirit Workshops». Семінари та тренінги для підтримки командного духу та взаємодії всередині груп.
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (80) осіб
Захід
«Soccer and Society: жінки у спорті та громаді». Лекції та панельні дискусії з приводу ролі жінок у спорті та їх впливу на громаду.
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (60) осіб
Захід
«Friendship Goals: турніри та спільні заходи». Футбольні турніри та спільні заходи для створення дружби та підтримки спільної мети.
Всього учасників (з них жінок)
525 (250) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
4 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (60) осіб
Захід
«Feel the Victory: завершальний турнір та спортивний гала-вечір». Завершальний футбольний турнір та святковий вечір для відзначення досягнень та спільного святкування.
Всього учасників (з них жінок)
800 (400) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (3) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
120 (60) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
дівчата (віком від 15 до 19 років) - здобувачі освіти закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, педагогічні, науково-педагогічні працівники.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Створення плану роботи відповідно до тематики проєкту, розподіл обов'язків між членами команди, підбір тренерів, створення реєстраційної гугл форми
Опис заходів для здійснення етапу
Для реалізації проєкту бажано розробити чіткий план реалізації, вказавши дедлайни. Важливо розподілити обов'язки між членами команди та виконавцями, хто буде дотичний до заходів. Розробити реєстраційні гугл форми на всі планові заходи, що дозволить зібрати аудиторію на конкретні заходи.
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 31 травня 2024
Відповідальний виконавець
Малечко Т.А., менеджер з інформаційної підтримки, к.пед.н., доцент, Анжела Фокіна
Етапи реалізації
Реалізація проєкту
Завдання
Організувати та провести всі планові заходи, що заплановані в межах спортивного кемпу для дівчат
Опис заходів для здійснення етапу
Для реалізації проєкту за організацією та проведенням різноманітних активностей необхідно розробити чіткі програми, вказавши кількість учасників, що будуть долучені офлайн та онлайн.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 31 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Шарова Т.М., менеджер проєкту, д.філ.н., професор, Вадим Місюра
Етапи реалізації
Фінальний етап
Завдання
Проаналізувати гугл форми зворотнього звязку та підготувати звітну документацію.
Опис заходів для здійснення етапу
Здійснити аналіз відповідей респондентів, що долучались до заходів в режимі онлайн, а також провести анкетування серед дівчат, що були учасниками кемпу в режимі офлайн. Підготувати звітну документацію та оприлюднити її на сайті.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2024 — 31 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Вадим Місюра, Коломоєць Галина, к.пед.н., старший науковий співробітник
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про хід проєкту буде відбуватись завдяки таким стратегічним діям: 1. Активна присутність у соціальних мережах для широкого поширення інформації, включаючи анонси, фото- та відеозаписи з тренувань та інших заходів. 2. Відправка електронних листівок та інформаційних розсилок партнерам, попереднім учасницям та зацікавленим особам. 3. Проведення веб-презентацій та вебінарів, де організатори розкажуть про деталі проекту та відповідатимуть на питання. 4. Установлення партнерств та співпраця з жіночими спортивними та гендерними організаціями, а також зв'язки з жіночими журналістами та ЗМІ для забезпечення максимального охоплення. 5. Розміщення рекламних постерів та інформаційних матеріалів в спортивних закладах, школах, університетах, а також на об'єктах громадського обслуговування. 6. Створення онлайн-календаря подій, де можна буде зареєструватися та отримати докладну інформацію про кожен етап проекту. 7. Проведення прес-конференцій, на яких організатори поділяться ключовою інформацією та відповідатимуть на питання представників ЗМІ. 8. Залучення впливових осіб та амбасадорів проекту, які сприятимуть його популяризації та розповсюдженню інформації. Така комплексна стратегія дозволить максимально ефективно інформувати цільову аудиторію про проєкт та забезпечити широкий охоплення учасниць.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
У разі успішності та популярності першого кемпу, можливе розширення проекту на більшу кількість учасниць, регіонів чи сезонів. Передбачена розробка довготривалої програми для учасниць, що включатиме різні рівні тренувань, менторську підтримку та можливості для кар'єрного зростання у спорті. Буде плануватись створення жіночих футбольних команд на основі учасниць проекту для участі в регіональних та національних змаганнях. У перспективі розвиток системи підтримки та стипендій для талановитих учасниць, щоб надати їм можливість професійного розвитку у футболі. Передбачено запуск ініціатив та програм жіночого лідерства у спорті, спрямованих на розвиток тренерського складу та організаційної діяльності. Заплановано встановлення мережі партнерів для поширення проекту та залучення додаткових ресурсів, а також співпраця з місцевою громадою для створення інклюзивного середовища. Буде здійснено співпрацю з освітніми закладами для впровадження футбольних програм та фізкультурних занять для дівчат, спрямованих на підсилення фізичного здоров’я. Передбачено збільшення обізнаності проекту через медійну промоцію та участь в громадських заходах для залучення нових учасниць та партнерів. Здійснюватиметься активна участь у міжнародних та національних програмах та ініціативах, спрямованих на розвиток жіночого спорту. У перспективі проведення досліджень та аналізу досягнень проекту для впровадження удосконалень та покращень у майбутніх ітераціях. Подальше використання результатів проекту «Організація та проведення спортивного кемпу для дівчат «Girls power» має за мету створення тривалого впливу та підтримки для жінок у спорті, розширення можливостей та створення сталого фундаменту для жіночого футболу та їхнього фізичного та ментального здоров’я.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux