Молодіжні форуми "Сильні України"
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня культури волонтерства серед молоді
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Головною метою молодіжних форумів «Сильні України» є створення якісної універсальної платформи для стейхолдерів молодіжної та спортивної галузі, яка збере у себе всі прогресивні молодіжні ініціативи і напрямки та стане плідним майданчиком для обміну досвідом і напрацюванням нових надбань для фахівців сфери молодіжної політики, сфери національно-патріотичного виховання, сфери спортивної реабілітації щодо підвищення рівня культури волонтерства серед молоді. Також заплановано обговорення актуальних проблем реабілітації ветеранів та спортивного волонтерства, шляхів їхнього вирішення, розбудови ветеранської спортивної спільноти та сприяння у відкритому та якісному діалозі молоді, ветеранів війни, представників влади. Соціально-відповідального бізнесу тощо.
Актуальність програми
Актуальність програми (проекту, заходу) Сучасна сфера молодіжної політики - одна із найбільш інтенсивно розвиваючихся галузей громадського життя. Поглиблення інтеграції окремих частин широкої сфери є природнім процесом, який при правильній стимуляції дає нові якості проявів галузі. Світова тенденція до об'єднання фахових аудиторій дає неперевершені результати розвитку галузі. Широке залучення молоді до молодіжних форумів «Сильні України» гарантуватиме розповсюдження ідей розвитку та популяризації культури волонтерства, ведення здоровго способу життя, спортивної реабілітації в т.ч. ветеранів війни та соціальної реінтеграції, як в столиці так і в інших регіонах України. Місією форумів є реалізація прогресивних молодіжних ініціатив та напрямків м. Києві та регіонах України; створення майданчика для обміну досвідом та напрацюванням нових надбань для фахівців сфери молодіжної політики, волонтерства, сфери національно-патріотичного виховання та сфери фізичної культури та спорту; обмін досвідом між провідними фахівцями щодо якісної реалізації завдань державної політики та злагодженої роботи усіх ланок молодіжної та спортивної галузі; популяризації спортивного волонтерства та здорового способу життя серед молоді; створення молодіжного ком'юнiтi спільнот для просування спортивного волонтерства та спортивної реабілітації ветеранів війни в умовах воєнного стану.
Очікувані результати
Короткострокові
Залучення молоді з усіх регіонів України та створення ініціатив для розвитку культури волонтерства, введення здорового способу життя в умовах воєнного стану та об’єднання фахівців різних поколінь у галузі молодіжної політики, спортивної реабілітації тощо шляхом участі у молодіжних форумах «Сильні України» в м. Києві, м. Тернополі та м. Чернігові.
Показати повний опис
Довгострокові
Популяризація національної свідомості у молодіжному середовищі, створення молодіжного ком’юніті, збільшення кількості спортивних волонтерів серед молоді, формування в особистості ціннісного ставлення до ветеранів війни та спортивної реабілітації, активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції, формування свідомої необхідності в регулярних заняттях фізичною культурою та спортом, а також укріплення громадської взаємодії між молодіжним середовищем та ветеранами війни, та впевненість та здобуття нових знань та навичок щодо подальшого ведення здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Загальне охоплення 3х молодіжних форумів «Сильні України» в м. Києві, м. Тернополі та м. Чернігові складає 750 осіб учасників (в т.ч. ветеранів війни - 150) та понад 10 000 осіб з усіх регіонів України, охоплених інформаційною кампанією у рамках його реалізації, завдяки проведенню форумів у топових локаціях, а також через висвітлення у ЗМІ та соціальних мережах інформації про захід.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Реалізація масштабної інформаційно-просвітницької кампанії. Інформування та мотивація молодіжного ком’юніті та громадського сектору щодо можливостей особистого розвитку, як результат – збільшення кількості волонтерів серед молоді. Популяризація національної свідомості та патріотизму. Організація плідних цільових дискусій. Підписання меморандумів між представниками влади та активними учасниками громадського сектору, молодіжної політики та сфери фізичної культури та спорту.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Молодіжні форуми "Сильні України"
Всього учасників (з них жінок)
750 (270) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
150 (30) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
150 (36) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільова аудиторія молодіжних форумів «Сильні України» є активна молодь (в т.ч. курсанти та ветерани війни), волонтери, представники влади та представники бізнесу з усіх регіонів України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
МОЛОДІЖНІ ФОРУМИ «СИЛЬНІ УКРАЇНИ»
Завдання
Промоція заходу у молодіжному та ветеранському середовищі .
Опис заходів для здійснення етапу
На даному етапі реалізації проєкту ми плануємо розробку промо матеріалів для найбільшого охоплення та інформування молоді з усіх регіонів України про майбутні форуми. Індикатор досягнення: залучення аудиторії у соціальних мережах у кількості 5000 осіб унікальних контактів цільової аудиторії.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2024 — 01 травня 2024
Відповідальний виконавець
заступник голови - Конюшок Сергій
Етапи реалізації
Практичний (етап виконання) І
Завдання
Проведення молодіжного форуму «Сильні України» в м. Тернополі
Опис заходів для здійснення етапу
Безпосередня організація молодіжного форуму «Сильні України» в м. Тернополі. Написання програми форуму. Залучення та коммунікація з учасниками (молодь, ветерани, волонтери), спікерами, експертами та ін. до, під час та після проведення форуму. Реалізація організаційного процесу масштабних презентаційних майданчиків безпосередньо на місці проведення («Форум», «Презентаційні локації», та «Expo»). Пост-інформування молодіжного середовища про проведення форуму шляхом розповсюдження пост промо матеріалів у ЗМІ та соцмережах та заохочення щодо участі у наступному форумі у м. Чернігові.
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 18 травня 2024
Відповідальний виконавець
Конюшок С.О.
Етапи реалізації
Практичний (етап виконання) ІІ
Завдання
Проведення молодіжного форуму «Сильні України» в м. Чернігові
Опис заходів для здійснення етапу
Безпосередня організація молодіжного форуму «Сильні України» в м. Чернігові. Написання програми форуму. Залучення та коммунікація з учасниками (молодь, ветерани, волонтери), спікерами, експертами та ін. до, під час та після проведення форуму. Реалізація організаційного процесу масштабних презентаційних майданчиків безпосередньо на місці проведення («Форум», «Фітнес-конвенція», презентаційні локації та «Expo»). Пост-інформування молодіжного середовища про проведення форуму шляхом розповсюдження пост промо матеріалів у ЗМІ та соцмережах та заохочення щодо участі у наступному форумі у м. Києві.
Строк реалізації етапу
15 червня 2024 — 01 липня 2024
Відповідальний виконавець
Конюшок С.О.
Етапи реалізації
Практичний (етап виконання) ІІІ
Завдання
Проведення молодіжного форуму «Сильні України» в м. Києві
Опис заходів для здійснення етапу
Безпосередня організація молодіжного форуму «Сильні України» в м. Києві. Написання програми форуму. Залучення та коммунікація з учасниками (молодь, ветерани, волонтери), спікерами, експертами та ін. до, під час та після проведення форуму. Реалізація організаційного процесу масштабних презентаційних майданчиків безпосередньо на місці проведення («Форум», «Фітнес-конвенція», презентаційні локації та «Expo»). Пост-інформування молодіжного середовища про проведення форуму шляхом розповсюдження пост промо матеріалів у ЗМІ та соцмережах.
Строк реалізації етапу
20 липня 2024 — 01 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Конюшок С.О.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Способи інформування громадськості про хід та результати виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) (зазначаються найменування засобів масової інформації, веб-сайт, сторінки соціальних мереж, строки та методи інформування громадськості)

сайт ГО «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю "Звитяга Нескорених» https://zvytiaga.com/

сайт ГО «Федерація стронгмену України» - https://strongman.org.ua/

соціальні мережі ГО «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю "Звитяга Нескорених» https://www.facebook.com/zvytiaga.neskorenyh?locale=uk_UA

телеканал «Київ» https://tv.kyiv24.news/

телеканал «Інтер» https://inter.ua/

інформаційне агентство «АрміяInform» https://armyinform.com.ua/

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Перспективи подальшого використання результатів виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів виконання (реалізації) програми (проекту, заходу). Масштабування проєкту буде відбуватися шляхом систематичного збільшення кількості вмотивованої молоді у якості волонтерів, об’єднаних однією метою, а також збільшення аналогічних заходах в різних регіонах України, з метою обміну досвідом та впровадження новітніх кейсів у форматі волонтерства, а також подальше висвітлення досягнень учасників та збільшення підписників у соцмережах, шляхом мотиваційних постів та ідеалізації портрету соціально-відповідального волонтера, шляхом залучення позабюджетних коштів майбутніх партнерів (соціально-відповідального бізнесу, благодійних організацій та фондів тощо).
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux