Просвітницько-навчальний табір "Українська кооперація"
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Підвищення рівня компетентностей молоді з метою формування у молоді культури підприємництва (у тому числі соціального), професійного та кар’єрного розвитку, стимулювання до відкриття власної справи, адаптації до ринку праці в умовах війни та післявоєнний період
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Ознайомити учасників проєкту зі структурою та особливостями відносин в сфері бізнесу, зокрема малого та середнього підприємництва, навчити складати бізнес-плани та документацію для державної реєстрації фізичної особи-підприємця, товариства з обмеженою відповідальністю, а також сформувати твердження, що кооперативні відносини, за яких українець допомагає українцю на взаємовигідних умовах буде основою успішного процвітання України в умовах війни та післявоєнний період.
Актуальність програми
Війна, загроза втрати державності, щоденне знищення інфраструктури негативно впливає на економічний потенціал країни. За сьогоднішніх умов ми втрачаємо не тільки економічний ресурс ай дуже важливий для країни - людський. Велика кількість людей виїхала за межі України. Найдостойніші і шляхетні захищають державу в складі Збройних Сил України або інших сила оборони України. Серед тієї кількості людей що лишилось дуже мало ініціативних та відповідальних людей здатних вкладати свої сили та інші ресурси в економічний розвиток країни. Також все гострішою є проблема, що населення країни сприймає бізнес як щось «купи-продай». За умов описаних вище потрібна нова філософія ведення бізнесу, основою якої буде не найбільша нажива над своїми соплемінниками, а взаємодопомога один одному на вигідних умовах. В ці важкі економічні часи всі українці мають допомагати один одному. За основу взаємодопомоги можна взяти систему кооперативних відносин, яка практикувалася між українцями ще до 1917 року. Тому до уваги пропонується проєкт на якому учасники заходу не тільки засвоять юридичні форми ведення бізнесу та складання бізнес-моделі ведення малого та середнього бізнесу, а ще й отримають знання про систему кооперацій, яка колись існувала. Також організатори спробують донести до учасників табору як кооперативні відносини можна втілити сьогодні. Запрошені лектори, які вже ведуть бізнес та науковці, які досліджують економічні відносини всилять в учасників надію, що навіть юній людині все під силу.
Очікувані результати
Короткострокові
Вияв зацікавленості в учасників табору до сфери підприємництва та пошук ними найбільш прийнятних видів економічної діяльності з метою написання бізнес-плану та пошуку ресурсів для відкриття власної справи.
Показати повний опис
Довгострокові
Відкриття власної справи учасниками табору та долучення або створення системи кооперативних відносин за яких українець допомагає українцеві в цей нелегкий час.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
У результаті реалізації проекту через використання соціальних мереж, ЗМІ буде охоплено біля 15 000 осіб. Кількість осіб, яка буде дотична до проведення заходу складе близько 200 осіб. Безпосередню участь в заході візьме 60 учасників з більше як 9 регіонів (областей) України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Захід матиме однаковий вплив як на чоловіків, так і на жінок. Залучення до заходу представників обох статей забезпечить конструктивну взаємодію і обмін міркуваннями про цінність і стереотипи чоловіків і жінок щодо тематики проєкту. Під час проведення заходу взято до уваги принцип гендерної рівності, орієнтовний склад учасників буде становити близько (50%) жінок і (50%) чоловіків.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Просвітницько-навчальний табір "Українська кооперація"
Всього учасників (з них жінок)
60 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
6 (3) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
8 (4) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Безпосередні учасники проєкту: учні 9-11 класів, студенти та інша зацікавлена молодь - 60 учасників. Безпосередні організатори проекту – біля 10 осіб. Вчителі, вихователі, представники відділу молоді і спорту, відділів освіти, батьки та інші особи, які на пряму або дотично будуть залучатися до реалізації проекту загальною кількість 200 осіб. Загальна кількість представників цільової аудиторії, яких буде охоплено проєктом – 15 000 осіб.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Створення умов для реалізації всього проєкту
Опис заходів для здійснення етапу
Планування з організаціями-партнерами детального плану підготовки і виконання проекту; інформаційне поширення про захід; координація з установами та організаціями з метою залучення учасників; залучення учасників через соціальні мережі та прямого контакту зі закладами освіти, культури, гуртками молоді та молодіжними організаціями; купівля всіх необхідних засобів і предметів для проведення табору, укладання договорів.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2024 — 26 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Железняк Юлія Голова Проектно-вишкільної референтури
Етапи реалізації
Виконавчий
Завдання
Безпосереднє проведення табору
Опис заходів для здійснення етапу
Збір організаторів та волонтерів, заїзд і реєстрація учасників; проведення власне самого табору відповідно до програми; роз’їзд учасників.
Строк реалізації етапу
27 жовтня 2024 — 03 листопада 2024
Відповідальний виконавець
Железняк Юлія Голова Проектно-вишкільної референтури
Етапи реалізації
Звітний
Завдання
Провести звітування про реалізацію проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Публікація підсумків проведення табору та хід реалізації проєкту в цілому; звітування перед Міністерством молоді та спорту України та громадськістю про реалізацію проекту.
Строк реалізації етапу
04 листопада 2024 — 30 листопада 2024
Відповідальний виконавець
Железняк Юлія Голова Проектно-вишкільної референтури
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про перебіг та результати реалізації проекту буде здійснюватися на сторінках громадської організації - виконавця проекту та громадських         

організацій - партнерів в соціальних мережах Фейсбук, Інстаграм та Тік Ток. Також можливе інформування на особистих сторінках в соціальних мережах безпосередніх виконавців проекту (керівники проекту, виховники, задіяні навчально-виховні заклади, інструктори тощо). У планах організаторів є також залучення засобів масової інформації до інформаційної компанії проекту.

Інформування громадськості про перебіг та реалізації програми заходу буде здійснюватися з 01.09.2023 до 01.31.2024, тобто буде включати всі етапи реалізації проекту та ще додатково один місяць.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Напрацьовані результати буду в подальшому використані для вдосконалення схожих заходів, а також просування ідеї кооперації, головним принципом якої буде допомога громадянами України один одному.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux