Військово-патріотичне навчання, оздоровлення та ребілітація дітей на території "Подільсько-Волинської Січі" з влаштування 10-денного наметового містечка.
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
01 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2024 - 31 серпня 2024
Номер проєкту
20240123-4401
Бюджет
403470 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяти самопізнанню та самовихованню учасників, віднайденню ними свого покликання та шляху в військово-патріотичному просторі через спеціальну вишкільну систему занять, змагання, ігор побудованих на основі національно-патріотичної і військово-спортивної системи виховання використовуючи досвід козацького, скаутського і військового виховання; формування національно-патріотичної свідомості і національної гідності; підвищення престижу навчання у військових навчальних закладах та служби у лавах Збройних Сил України; ознайомлення представників військово-патріотичних організацій з новітніми методиками та системами роботи з молоддю в умовах літнього відпочинку.
Актуальність програми
Актуальність проєкту передбачає формування культури, заснованої на єдності загальнолюдських цінностей, національних військових традицій, усвідомлення потреби у військовому захисті нації та життєвих інтересів України, переконання в необхідності постійної готовності до її захисту, почуття відповідальності за безпеку держави.
Очікувані результати
Короткострокові
Проєкт розрахований на 90 днів. Буде залучено приблизно 500 дітей. Для учасників десятиденного наметового таборування, дітей різних вікових і соціальних категорій на території Подільсько – Волинської Січі буде обладнано наметове містечко, місця для проведення навчально-тренувальних занять із залученням кваліфікованих педагогів, спеціалістів, інструкторів і виховників НПВ і УНГІ. Впроваджена система виховання української національної та громадянської ідентичності спрямована на формування у молоді патріотичних почуттів, високої правосвідомості на основі суспільно-державних (національних) цінностей України, та культури соціальної активності та відповідальності, готовності до дієвого виконання громадянського і конституційного обов'язку із захисту національних інтересів, державної незалежності і територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Довгострокові
-
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Це дасть можливість 500 учасникам таборування (діти віком 10-15р.) вільно займатися військово–прикладними видами спорту, ознайомить і навчить правилам мінної безпеки, різноманітними сучасними видами спортивних ігор, збереженню природи і довкілля, створить якісні умови для виховання національних та загальнолюдських цінностей, у тому числі спілкування українською мовою, ознайомляться з народними традиціями, традиціями українського козацтва та національно-визвольної боротьби українського народу. Покращить фізичний розвиток, оздоровить організм, вплине позитивно на емоційний та психологічний стан учасників проєкту. Всі учасники будуть залучені до волонтерської діяльності. Будуть залучені наступні види діяльності: майстер класи з ковальства, гончарства, сироваріння, образотворче мистецтво, українських бойових мистецтв в стилі українських традицій.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Отримавші знання, уміння та навички всі 500 учасників таборування зможуть використовувати у повсякденному житті, участі у спортивних змаганнях і заходах з національно-патріотичного виховання різного рівня. Покращать фізичні, психологічні і морально-вольові якості. Сформують почуття поваги, гордості за рідний край, власну державу, до законів Украіни і державної символіки.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Наметове містечко
Всього учасників (з них жінок)
1 (0) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
-
Завдання
Пріоритетним завданням програми є сприяти самопізнанню та самовихованню учасників, віднайти своє покликання на шляху в формуванні української національної громадянської ідентичності та військово-патріотичному просторі через спеціальну систему занять, вишколів, змагань, ігор, майстер-класів, трененгів, екскурсій, традицій українського козацтва.
Опис заходів для здійснення етапу
Щоденні заняття: Школа виживання (орієнтування на місцевості; похід; навики таборування (створення схованки); розпалювання вогнища; харчо-забезпечення (мисливство); водо-забезпечення; самодопомога при різноманітних ураженнях). Стрілецька підготовка (ТТХ стрілецької зброї; правила поводження зі зброєю; навики стрільби; стрільба з пістолета, гвинтівки і автомата, метання гранати і холодної зброї). Військовий рукопашний бій (самостраховка; різновид ударів, захисту і прийомів; захист від озброєного супротивника; захоплення супротивника в полон). Періодичні навчання Тактика (загальні тактичні поняття; дії підрозділу в бою та на марші; організація засідки і контр-засадних дій). Тактична домедична підготовка (загальні поняття травм та поранень; навики надання першої домедичної допомоги; самодопомога; дії в зоні обстрілу при виявленні пораненого). Розвідка (загальне поняття про розвідку і її способи; маскування; способи переміщення; напрацювання навиків спостереження; збір інформації; захоплення «язика»). Інженерно-саперна підготовка (загальні поняття про міни і вибухові пристрої; класифікація мін; алгоритми дій для виявлення і убезпечення від мін і пасток; побудова пасток). Військово-тактичні ігри Теренові ігри Пейнтбол Військово-польові і практичні заходи Військово-розвідувальний рейд «Пошук». Практичне заняття з виживання «Самітник». Виховні і культурологічні заходи Лекція на тему: «Героїчне минуле України»; «Військові перемоги українських вояків»; «Національно-патріотичний рух і визвольна боротьба українців»; «Сучасні герої України». Лекція-бесіда: «Здоровий спосіб життя»; «Позитивне мислення»; «Людські цінності». Екскурсії по історично-визначним місцям навколишніх земель. Співоча ватра (щовечора). Інтелектуальні ігри, конкурси та забави. Спортивні ігри Футбол, волейбол, бадбінтон, кофбол, фролбол, рінго. Козацькі забави. Майстер-класи з ковальства, гончарства, мінної безпеки, сироваріння і ін.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 31 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Володимир МОСЕЙКО, голова правління громадської організації "Десантно-козацький рій"
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Соціальні мережі, листи Головам громад, афіші

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux