Вишколи «Ратники – сила нації»
Статус
Переможець
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 квітня 2024 - 31 жовтня 2024
Номер проєкту
20240202-4859
Бюджет
447600 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою проекту «Вишколи «Ратники – сила нації» є, збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Завдання проекту: - провести 3 вишколи спрямованих на збільшення чисельності молоді готові для виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. - проведення практичних тренінгів із домедичної допомоги, виживання у незвичайних ситуацій та ін.; - провести під час вишколу практичні гутірки з інтелектуального випробовування серед учасників щодо ворожої протидії. - реалізувати під час вишколу спортивно – військову програму яка спрямована на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України; - проведення гутірок про роль ратників (добровольців) у захисті незалежності України; - залучити 160 учасників до участі у проекті; - залучити ветеранів російсько – Української війни до проведення вишколів; - привернути увагу громадськості та ЗМІ до важливості проведення вишколів із збільшення чисельності молоді готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Актуальність програми
Актуальністю проведення даного проекту є надання практичних навичок, зокрема молоді, по захисту незалежності України та збереженняжиття та здоров’я свого та оточуючих. Повномасштабне вторгнення росії проти України та активні бойові дії у південних та східних регіонах України потребують навчених людей. Щодня Україна зіштовхується із ракетними обстрілами та іншими, зокрема інформаційними, агресивними діями росії. Відповідно населення потребує знань із домедичної допомоги, мінної безпеки, виживання в надзвичайних ситуаціях, інформаційної безпеки. Тому проведення таких практичних вишколів сьогодні – в майбутньому дасть змогу зберегти життя людей та державу. В Спілці Української Молоді в України є 5 напрямків діяльності. Одним з таких напрямків є «Ратництво». Ратники займаються туристично – спортивно – військовою діяльністю в житті організації. В нашій історії ратники набиралися з вільних селян і містян на час воєнних дій. Ратники йшли до війська з багатьох причин, однією з яких був захист кордонів та власних родин від полону чи смерті. Саме тому ми повинні вишколювати ратників, котрі готові для виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Очікувані результати
Короткострокові
Провести три вишколи. Залучити до вишколів безпосередніх 160 учасників. Надати теоретичні та практичні навички із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Реалізувати інтелектуальну, спортивно – військову програму вишколів.
Показати повний опис
Довгострокові
Проект має довгострокові результати, зокрема учасники проекту зможуть використовувати здобуті знання у надзвичайних ситуаціях. Активісти з учасників проекту зможуть використовувати набути знання в своїй громадській діяльності. Учасники проекту ознайомляться з діяльністю Спілки Української Молоді в України і зможуть долучатися до ратницької діяльності організації. Проект буде мати позитивний вплив на соціально – економічне становище оскільки учасники в майбутньому зможуть навчати населення набутими знаннями. Завдяки інформаційному висвітленню буде охоплено близько тисячі осіб про проект.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Проведено 3 вишколи «Ратники – сила нації». Залучення 160 безпосередніх учасників проекту, які є представниками не менше 9 областей України. Залучено не менше 10 ветеранів до реалізації та участі в програмі вишколів. Не менше 1000 людей буде охоплено інформацією про проект під час реалізації через публікації в соціальних мережах та ЗМІ.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
160 безпосередніх учасників проекту безпосередньо візьмуть участь у вишколах. Проведенні гутірки нададуть теоретичні та практичні знання молоді щодо готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Інтелектуальні інтенсиви та гутірки дадуть змогу перевірити свої знання з інформаційної безпеки та бути готовими до протистояння інформаційній загрозі з боку агресора. Даний проект можна використовувати як практику зі збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Вишколи (3 заходи)
Всього учасників (з них жінок)
160 (70) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
30 (10) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Для проведення проекту Вишколb «Ратники – сила нації», планується залучати молодь, а також представники ветеранів котрі будуть залучатися в якості інструкторів та лекторів. В проекті планується 3 вишколи по 30,60 та 70учасників відповідно. Загальна кількість учасників планується 160 осіб включно ізінструкторами – волонтерами. Вік основних учасників від 14 до 35 років. Оскільки вишколи здебільшого зголошуються хлопці, то очікується що в ньому буде брати участь 90 чоловіків та 70 жінок.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготувати програму вишколів, гутірок та затвердити місця проведення заходів. Здійснення закупівель.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка програми вишколів. Розробка гутірок, підбір лекторів. Проведення закупівель. Інформаційна кампанія з пошуку учасників вишколів та тренерів.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2024 — 30 квітня 2024
Відповідальний виконавець
Олександр Семирга - керівник проекту
Етапи реалізації
Реалізація проекту
Завдання
Провести три вишколи для 160 осіб. Проведення вишколів зі збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України які включають три вишколи, а саме:1)Проведення заходу номер один для інтелектуальної підготовки учасників вишколу. 2) Проведення заходу номер два для спортивно-військової підготовки учасників вишколу. 3) Проведення заходу номер три із практичного військово – патріотичного виховання для учасників вишколу. Інформаційне висвітлення проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення трьох вишколів для160 учасників котрі націлені на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Написання та розповсюдження статей про проект в соціальні мережі.
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Олександр Семирга - керівник проекту
Етапи реалізації
Підсумковий
Завдання
Підготовка та подача звітів. Оцінка результатів проекту. Написання та поширення прес-релізів для ЗМІ.
Опис заходів для здійснення етапу
Написання підсумкового та фінансового звітів. Проведення аналізу на визначення успішності проведення вишколів. Проведення підсумків реалізації проекту. Вивчення можливостей для проведення подальших проектів щодо збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2024 — 31 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Олександр Семирга - керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

СУМ в Україні має свої сторінки в соціальних мережах фейсбук та інстаграм як в осередках(місцеві) так і всеукраїнську на котрих постійно висвітлюється інформація про діяльність організації та про проведення проектів. Організація регулярно проводить прес-конференції, а інформаційні матеріали розсилаються по ЗМІ. Детальна інформація про заходи та детальний перебіг з’являтиметься на сайті Світового СУМу (www.cym.org) та Крайової Управи СУМ в Україні (www.cym.org/ua), https://www.facebook.com/CYM.Ukraine, також на сайтах, Велика ідея, ГУРТ та ін.

Про діяльність нашої організації регулярно пишуть і наші партнери по громадській роботі. Зокрема СУМ входить до Національного українського молодіжного об’єднання(НУМО) та організацій котрі займаються національно – патріотичним вихованням в спілку Асоціація національно – патріотичних організацій (АНПО), дані організації також висвітлюють проведенні нами заходи. Під час кожного вишколу нашого проекту планується проведення інформаційної кампанії.

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux