«Національно-патріотичний вишкільний табір з елементами гри пам'яті командира мінометної батареї, ветерана АТО Святослава Кондрата»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
12 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2024 - 01 жовтня 2024
Номер проєкту
20240211-5343
Бюджет
575000 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Святослав Кондрат – ветеран АТО, ультрас «Прикарпаття», співзасновник Івано-Франківського осередку націоналістичної організації «Карпатська Січ». У перші дні вторгнення повернувся із-за кордону і добровольцем вступив до лав ЗСУ, до останнього воював на Бахмутському напрямку — командував відділенням мінометної батареї. “Я буду воювати доти, доки можу”, - казав він в інтерв'ю незадовго до смерті. Події, що сьогодні відбуваються в нашій країні, є чорною сторінкою в національній історії, то ж та велика кількість безвинних жертв, яка постраждала від рук російських загарбників, ніколи не повинна бути забутою. Разом з командою однодумців хочемо допомогти виховувати молодь на прикладі героїчних вчинків мужніх воїнів, таких, яким був Святослав. Важливість виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України повинен розуміти кожен молодий громадянин України і бути готовим до його виконання. Програма пропонованого проєкту утвердить серед молоді авторитет Збройних сил України як спільноти хоробрих і мужніх, що здійснює захист незалежності і територіальної цілісності України і буде спонукати молодих людей долучитися до лав ЗСУ. Проєкт сприятиме розвитку та зміцненню української громадянської ідентичності серед учасників таборів, зокрема, збагачуючи їхнє розуміння та усвідомлення національних цінностей, таких як самобутність, воля, соборність, гідність.
Актуальність програми
У той час, коли наша країна перебуває в умовах війни та переживає значні соціальні та політичні зміни, виникає потреба у згуртуванні різних верств населення та формуванні спільної національної ідентичності. Таборування пропонує унікальну можливість для молоді зустрітися з ветеранами війни, вшанувати пам'ять про загиблих Героїв, обмінятися досвідом та поглядами, що сприятиме виробленню розуміння української ідентичності та національних цінностей. Захід відіграватиме важливу роль у розвитку активного патріотизму та громадянської відповідальності серед молодого покоління. Програма табору включатиме елементи фізичної підготовки, тактичної медицини, інженерно-саперної підготовки (облаштування бліндажів, СП, траншей, встановлення та знешкодження мін, розтяжок), тренування пілотів дронів на комп’ютерних імітаторах, уроки історії, а також основи поводження зі зброєю. Ми переконані, що проєкт не просто відповідає на актуальні виклики, але й мотивує молодь до активного участі в житті суспільства, формування свідомого патріотизму та виховання майбутнього покоління лідерів. Оскільки до проекту плануємо залучити як молодь, так і ветеранів, то реалізація його створить можливості для спільної діяльності молоді та ветеранів, що сприятиме обміну досвідом, усвідомленню героїчного подвигу учасників війни та побудові діалогу між поколіннями.
Очікувані результати
Короткострокові
Ознайомлення учасників вишколу зі структурою, особливостями та специфікою роботи Збройних сил України під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України; утвердження авторитету ЗСУ серед залученої цільової аудиторії; переймання учасниками табору досвіду військової справи від організаторів та інструкторів табору, які є або були військовослужбовцями ЗСУ. Покращення фізичної підготовки, уміння поводитись зі зброєю, основні засади тактичної медицини, інженерно-саперна підготовка (облаштування бліндажів, СП, траншей встановлення та знешкодження мін, розтяжок).Тренування пілотів дронів на комп’ютерних імітаторах. Вміння спілкувтись з однолітками тощо
Показати повний опис
Довгострокові
Безпосередня участь учасників табору в захисті незалежності та територіальної цілісності України в складі Збройних Сил України. Зміцнення української громадянської ідентичності серед учасників таборів, зокрема, збагатиться їхнє розуміння та усвідомлення національних цінностей, таких як самобутність, воля, соборність, гідність.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
У результаті реалізації проекту через використання соціальних мереж, ЗМІ буде охоплено біля 5000 осіб. Кількість осіб, яка буде дотична до проведення заходу складе близько 500 осіб. Безпосередню участь у таборуваннях візьме близько 150 учасників(Навчання лідерських навичок: молоді громадські активісти пройдуть навчання, охоплюючи тактичну медицину, основи поводження зі зброєю, лідерство, комунікації та громадську діяльність, щоб ефективно використовувати набуті знання в подальшому) Очікується посилення спільноти: Планується, що після завершення проекту мінімум 50% учасників ініціюватимуть або братимуть участь у громадських чи патріотичних проектах, тим самим сприяючи поширенню набутих знань та цінностей.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Проект сприятиме вихованню самобутніх лідерських якостей учасників. розвитку навичок, що дозволяють виявляти індивідуальність та унікальність кожного учасника, зокрема через прийняття самостійних рішень та ініціативність. Учасники отримають знання та навички, які підвищать їхню обізнаність щодо громадянських прав та обов’язків, тим самим зміцнюючи їхню волю до активної участі в громадському житті та волонтерських ініціативах. Важливим аспектом проекту є підвищення національної гордості та гідності серед учасників через знайомство з історією та культурою України, проект виховуватиме глибоке розуміння та повагу до національних символів та цінностей. В учасників проекту буде сформована громадянська свідомість, зміни в усвідомленні щодо місця в суспільстві та ролі у зміцненні національних цінностей. Очікується зростання активності та відчуття залученості та спільноти (збільшення відчуття спільноти та залученості до громадських та національних ініціатив), сприяння лідерському розвитку (розвиток лідерських якостей серед учасників, ї готовність приймати відповідальність). Ці якісні показники визначать глибокий та стійкий вплив проекту на учасників таборів, покликаного формувати українську громадянську ідентичність на основі національних цінностей.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Проведення 5 ти денного навчального табору у с. Вістова, Калуського району
Всього учасників (з них жінок)
25 (10) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (4) осіб
Захід
Національно-патріотичний табір з елементами гри у польових умовах (наметах), спрямований на формування української громадянської ідентичності «Мужні", с. Вістова Калуського району
Всього учасників (з них жінок)
50 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
2 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
8 (3) осіб
Захід
Національно- патріотичний табір з елементами гри у польових умовах (наметах), спрямований на формування української громадянської ідентичності «Сміливі» с. Вістова, Калуського району
Всього учасників (з них жінок)
50 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
4 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
15 (6) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь віком від 16 до 34 років, ветерани війни, ВПО.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Створення робочої групи
Опис заходів для здійснення етапу
Створення робочої групи з метою координації для реалізації проекту. Створення онлайн-анкети кандидатів для участі; поширення інформації про початок проекту; збір та аналіз поданих заявок на участь; відбір та запрошення учасників проекту.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 01 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Очкур Ігор Васильович, керівник проекту
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Реалізація проекту
Опис заходів для здійснення етапу
1.Проведення 5 ти денного навчального табору у с. Вістова, Калуського району 2.Національно-патріотичний табір з елементами гри у польових умовах (наметах), спрямований на формування української громадянської ідентичності «Мужні» с.Вістова, Калуського району 3.Національно-патріотичний табір з елементами гри у польових умовах (наметах), спрямований на формування української громадянської ідентичності «Сміливі» с.Вістова, Калуського району
Строк реалізації етапу
15 червня 2024 — 07 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Гуш Діана Михайлівна, заступник керівника проекту
Етапи реалізації
Інформаційно-просвітницький етап
Завдання
Розповсюдження та популяризація результатів проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Розповсюдження та популяризації серед молоді ключових національних цінностей, а саме самобутність, воля, соборність та гідність учасникам таборування у своїх регіонах.
Строк реалізації етапу
08 серпня 2024 — 01 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Гуш Діана Михайлівна, заступник керівника проекту
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Звітність
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка звітної документації. Здача звітної документації організатору конкурсу
Строк реалізації етапу
10 серпня 2024 — 01 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Очкур Ігор Васильович, керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Для ефективного інформування громадськості про перебіг та результати проекту, будуть використані різноманітні канали комунікації, з метою охоплення близько 5 000 людей через партнерські мережі та різні медіа-платформи: Власні ресурси Соціальні медіа. Facebook:https://www.facebook.com/7GRUD для регулярних оновлень, анонсів подій та взаємодії з аудиторією. Також інформація про проведення заходів буде регулярно розміщуватись на офіційній сторінці Калуської міської ради. Таргетована реклама: Використання таргетованої реклами в соціальних мережах допоможе ефективно досягти цільової аудиторії та залучити увагу до наших заходів та ініціатив. Засоби масової інформації: Співпраця з місцевими та всеукраїнськими ЗМІ такі як Інформатор, Вікна та ін. Висвітлення подій забезпечуватиметься через розсилку пресрелізів, гарантуючи оперативність та об'єктивність інформування. Інформування буде здійснюватись протягом реалізації всього проекту до 01.10.2024 включно.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Діяльність організації не обмежується проведенням таборування, вона триває цілорічно. Тому після завершення проєкту, учасники повернуться в своє середовище та будуть продовжувати здобувати нові знання, вміння та поширювати набуті. Можливі джерела додаткового фінансування: 1. Грантові програми: - Продовження залучення фінансової підтримки від грантових організацій, які зацікавлені в суспільних проектах. 2.Спонсорські угоди: - Пошук партнерів та компаній для спонсорських угод та корпоративного фінансування. 3. Благодійні внески: - Звернення до громадськості та партнерів із проханням про благодійні внески. 4. Партнерство з місцевою владою: - Укладення партнерських угод із місцевими владами для отримання фінансової підтримки.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux