Чотири Пророка.
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
02 квітня 2024 - 30 червня 2024
Номер проєкту
20240129-4564
Бюджет
384100 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Популяризація та збереження культурної спадщини і культурних цінностей України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Основна мета Проєкту Серія музичних альбомів «Нескорений ПроRock» має на меті поповнити національну та світову скарбниці культурної спадщини добірками пісень на вірші видатних українських поетів, чиї життя стали символами нескореності духу: Василя Стуса, Олени Теліги, Тараса Шевченко, Василя Симоненка – й заохотити до створення та виконання таких пісень як знаних музикантів, так і потенційно потужних молодих виконавців.
Актуальність програми
Сучасне українське суспільство потребує культурної єдності та національної самоідентифікації. Нині в соціумі існує запит на пошук власної історичної та культурної ідентичності. Без знання творчості видатних українських поетів відповісти на нього повною мірою не можливо, тож ця творчість – гостро актуальна у наші дні – має бути представлена в сучасних формах мистецтва. Музична адаптація віршів значно осучаснить, актуалізує та розширить цільову авдиторію – від тих, хто цікавиться літературою, до тих, хто надає перевагу музиці. Запропонований проєкт є своєчасним з огляду на соціально-політичний, загальнокультурний та ідеологічний контексти. Втілення проєкту стане важливим кроком у протидії агресивній гібридній пропаганді нібито вторинності та відсталості української культури. Творчість українських поетів залишається актуальною й сьогодні. Вони привертали увагу не лише талантом, а й мужньою громадянською позицією. Власне, саме така позиція й вигострила їхній талант. Слово ж, ставши одного разу зброєю й силою, має властивість не втрачати цих ознак – і в складні часи знов ставати опорою духу для народу, чиїми Пророками воно було мовлене. Багато віршів українських поетів надихнули композиторів та музикантів на створення геніальних пісень, які стали широковідомими в Україні та за її межами. Іноді, слухаючи сучасну пісню, ми й не здогадуємося, що текст написаний, наприклад, Іваном Франком, а не нашим сучасником. Цей проєкт є логічним продовженням намагань збагатити аудіопростір творам
Очікувані результати
Короткострокові
Створення співаника із серії Нескорений ПроRock під назваю "Чотири пророка". Це загальний співаник із віршами, нотами та QR кодами-посиланнями на пісні створені та виконані сучасними співаками на вірші Тараса Шевченко, Олени Теліги, Василя Стуса, Василя Симоненка. Друк співаника накладом 1000 прим. Проведення презентації концерту за участі виконавців пісень на вірші зазначених поетів. Розміщення музичних творів на online майданчиках.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгострокові результати проєкту (відповідно до поставлених цілей): 1. Розроблено календарний план презентацій-концертів, їхню логістику та визначено склад артистів-учасників. 2. Проведено п’ять концертів-презентацій серії альбомів-збірок «Нескорений ПроRock» на території України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1. Обрано по 12-16 віршів кожного поета для музичної адаптації. 2. Залучено 25-30 виконавців, серед яких як відомі артисти, так і музиканти-початківці, які зголосяться взяти участь у створенні пісень, що ввійдуть до музичних альбомів-збірок. 3. Створено біля 60 пісень на обрані вірші Тараса Шевченка, Олени Теліги, Василя Симоненка. Василя Стуса. 4. Здійснено студійний запис 60-ка створених пісень. 5. Надано записаний матеріял музичним редакторам радіостанцій на всій території України (близько 100 радіостанцій). 6. Проведено концерт-презентацію серії альбомів-збірок «Нескорений ПроRock» на 500 осіб в Києві.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Суспільну цінність проєкту формує його наповнення, а саме: - Культурно-естетичне (проєкт є високомистецьким продуктом, над яким працюють досвідчені українські композитори, аранжувальники та виконавці). - Просвітницьке (проєкт ненав’язливо, через музичну форму сучасно відкриває для широкого загалу імена українських письменників – зокрема Олени Теліги та Василя Симоненка, Василя Стуса, Тараса Шевченко – для когось маловідомі, для когось забуті, а для когось – невідомі досі. - Освітнє (розширює спектр вивчення та виконання музичних творів, завдяки новоствореним нотам з акордами).
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Чотири Пророка
Всього учасників (з них жінок)
4 (2) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою авдиторією проєкту є: - студентська молодь та професорсько-викладацький склад ВНЗ, зокрема, музичних освітніх закладів (20 000-30 000); - користувачі бібліотечних фондів, дослідники пісенної культурної спадщини, наукова спільнота (5 000); - українські та закордоні виконавці, музичні колективи (2 000); - музичні редактори радіостанцій та телеканалів (2 000).
План реалізації програми
Етапи реалізації
Оформлення договірних відносин з членами команди
Завдання
Оформити договірні відносини із членами команди, ролі та відповідальність кожного у проєкті.
Опис заходів для здійснення етапу
Складання плану роботи над проєктом та етапів його виконання.
Строк реалізації етапу
02 квітня 2024 — 08 квітня 2024
Відповідальний виконавець
Гончаров Володимир Володимирович
Етапи реалізації
Етап реалізації проєкту
Завдання
Реалізувати проект.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка, аналіз музичних матеріалів, створення нот, робота з музикантами у студії, запис, аранжування альбомів, верстка співаника.
Строк реалізації етапу
11 квітня 2024 — 03 червня 2024
Відповідальний виконавець
Гончаров Володимир Володимирович, Шамшетдінова Тетяна Валіуллівна
Етапи реалізації
Друк співаника
Завдання
Передати макет співаника до типографії та зробити друк.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка макета співаника до друку, Перевірка нотного та літературного наповнення. Передача макету у Друк, Друк співаника.
Строк реалізації етапу
18 червня 2024 — 24 червня 2024
Відповідальний виконавець
Гончаров Володимир Володимирович
Етапи реалізації
Презентація проекту.
Завдання
Отримати співаник із друку. Презентувати та розіслати у навчальні заходи.
Опис заходів для здійснення етапу
Отримати співаник із Друку. Підготовити розсилку співаників по музичним школам та закладам музичного виховання. Підготувати та провести презентацію проєкту.
Строк реалізації етапу
25 червня 2024 — 30 червня 2024
Відповідальний виконавець
Гончаров Володимир Володимирович, Шамшетдінова Тетяна Валіуллівна.
Етапи реалізації
Фінансовий звіт
Завдання
Підготувати та надати фінансовий звіт по реалізації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Бухгалтеру перевірити та підготувани необхідні фінансові документи.
Строк реалізації етапу
25 червня 2024 — 30 червня 2024
Відповідальний виконавець
Гончаров Володимир Володимирович, Тупчієнко Галина Миколаївна
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Спікерами виступлять провідні українські музиканти, композитори, народні артисти України, члени Національної спілки письменників України (Тарас Компаніченко, Сестри Тельнюк, Сергій Василюк, Тетяна Шамшетдінова, Леся Воронюк, Микола Гриценко, Оксана Кротюк, Іван Леньо, Василь Нечепа та інші). Опосередкованими спікерами стануть також мережеві музичні, літературні та мистецькі спільноти, які плануємо залучити до винесення інформації на широкий загал. • Планується використання наступних методів комунікації: 1. Відео-проморолики (кількість – 5 шт., хронометраж 120 сек.), в яких висвітлюватиметься хід утілення проєкту. Будуть розміщені на YouTube-каналі проєкту (https://www.youtube.com/channel/UCZapoHBGQkYUUQe2pBongnQ) , а також у Facebook на сторінці проєкту (https://www.facebook.com/neskorenyiprorock ); сторінках упорядників: ГС «Музичний батальйон» https://www.facebook.com/musicbattalion/ , студії звукозапису «Кофеїн» http://kofeinstudio.com.ua/ , https://www.facebook.com/Студія-Кофеїн-101233683258190/ , особистих сторінках виконавців, сайті Музбату – https://muzbat.org 2. Онлайн-інтерв’ю з упорядниками та виконавцями на вище зазначених сторінках. 3. Аудіоконтент: тизери пісень, що публікуватимуться на вищезазначених сторінках 4. Залучення амбасадорів проєкту для презентації його в інших культурних подіях та на інших культурних майданчиках. Амбасадорами проєкту виступатимуть виконавці. 5. Промокампанія у Facebook «Нескорений ПрoRock» – протягом другого місяця запуску проєкту для широкого привернення уваги. Виконавці читають вірші, які згодом переспівають. 

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Поширенні співаника, як друкованої версії, так і online на музичних та патріотичних заходах, які проводить спілка по теріторії України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux