Мандрівний табір "Трахтемирівський марш"
Статус
Переможець
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 30 червня 2024
Номер проєкту
20240125-4496
Бюджет
132316 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування української громадянської ідентичності у молоді на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), та популяризація здорового способу життя. Формування у молоді національної свідомості, громадянської позиції, патріотизму, готовності відстоювати незалежність України. Підвищення рівня історичної свідомості стосовно козацького устрою, способу життя, боротьби проти загарбників. Прищеплення любові та гордості за приналежність до українського народу, та української землі.
Актуальність програми
У ході війни, яку Російська Федерація розпочала і веде проти України, стає невідкладною необхідність формування національної та громадянської ідентичності серед населення, зокрема, серед дітей та молоді України. Підростаюче покоління є майбутнім нашої країни і тому вони потребують постійної уваги. Молодь має стати фундаментом та гарантом благополуччя України і саме національно-патріотичне виховання, прищеплення національних цінностей, формування у них громадянської позиції та надання молоді інструментарію для поширення і примноження своїх цінностей є необхідним для нашої безпеки та добробуту. Програма заходу дозволяє реалізувати виконання Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 р. № 673 (зі змінами) у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності. Проєкт дозволить всебічно розвинути учасників за рахунок активностей проведених на заході та вишколити провідників суспільства необхідних нашій країні в умовах війни.
Очікувані результати
Короткострокові
За рахунок отриманих емоцій та навичок, захід збільшить кількість молоді, яка готова брати на себе відповідальність за розвиток Держави та яка буде брати активну участь у громадському житті своїх регіонів і стане прикладом серед свого оточення.
Показати повний опис
Довгострокові
Захід сприятиме формуванню національної та громадянської свідомості учасників та їх найближчого оточення, поглибить любов до Батьківщинита гордість за приналежність до Неї, збільшить кількість активних громадян готових працювати для суспільства та захищати країну. Успішність заходу приверне увагу до проблеми національної свідомості та громадянської ідентичності серед молоді та стимулюватиме молодих людей змінювати себе, своє оточення на благо країни.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
40 учасників віком від 16 до 35, які візьмуть участь у поході підвищать рівень громадянської ідентичності шляхом отримання навичок з орієнтування в природі, досвід пішого мандрівництва, кінної їзди, стрільби з лука та кульової стрільби, підвищать рівень знань з історії, опиняться в колі однодумців та вмотивуються працювати на благо держави. Інформаційною кампанією планується охопити близько 10000 осіб як цільової аудиторії, так людей не знайомих з тематикою національно-патріотичного виховання, та змотивувати їх відвідувати подібні заходи.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
В результаті заходу, учасники підвищать рівень громадянської ідентичності та отримають мотивацію змінювати простір навколо себе, поглиблять рівень знань про козаччину та Трахтемирівщину, що сформує любов до історії та пішого мандрівництва. Перебіг та успішність заходу супроводжуватиметься інформаційною кампанією в соцмережах, що повторно закріпить успіх та популяризує тематику патріотизму та здорового способу життя. Команда організаторів, здобуде досвід організації та проведення заходів громадянського та національно патріотичного виховання молоді, що дозволить їм в майбутньому підвищувати якісні та кількісні результати заходів. Через виконання заходів програми, учасники поліпшуватимуть свої вольові якості, концентрацію та терпіння, розвиватимуться фізчно, вчитимуться командній роботі, примножать знання з історії та утвердять свої переконання. На прикладах героїчної історії учасники зрозуміють важливість таких цінностей як самобутність, воля, соборність та гідність.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Похід Трахтемировом
Всього учасників (з них жінок)
40 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою аудиторією є молодь, зокрема студентська та учнівська молодь, віком від 16 до 35 років з усіх регіонів України. Зокрема це молодь, зацікавлена у практичному вираженні свого патріотизму та пошуку однодумців для діяльності у сфері громадського руху та національно-патріотичного виховання. Інформаційне охоплення також орієнтоване на їхніх батьків, знайомих та друзів.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Пошук учасників заходу, деталізація програми, організаційні роботи, підготовка документів
Опис заходів для здійснення етапу
Провадження інформаційної компанії для пошуку учасників та реклами заходу, переговори з лекторами, підготовка та узгодження документації з міністерством, укладання договорів з виконавцями, робота з ДКУ
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 20 травня 2024
Відповідальний виконавець
Святослав Сиротюк- керівник проекту, Ніцой Ярослав-член організації, Поліна Сонечко-членкиня організації
Етапи реалізації
Практична реалізація
Завдання
Проведення триденного таборування на Трахтемирівщині
Опис заходів для здійснення етапу
Здійснення затвердженої програми, дотримання заходів безпеки та висвітлення у соц мережах перебігу заходу.
Строк реалізації етапу
24 травня 2024 — 26 травня 2024
Відповідальний виконавець
Святослав Сиротюк- керівник проекту(похідний отаман табору), Ніцой Ярослав-член організації(комендант табору), Поліна Сонечко-членкиея організації(писар табору)
Етапи реалізації
Підбиття підсумків
Завдання
Публікація результатів, звітування
Опис заходів для здійснення етапу
Буде здано фінансовий та тематичний звіти за проєктом, поширено відгуки учасників про захід та підсумкових фото-відео матеріалів як учасників, так і організаторів, публікація результатів проекту у ЗМІ
Строк реалізації етапу
27 травня 2024 — 30 червня 2024
Відповідальний виконавець
Святослав Сиротюк- керівник проекту, Ніцой Ярослав-член організації, Поліна Сонечко-членкиня організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування про хід заходу відбуватиметься на офіційних сторінках ГО” Український студент” в Instagram, Telegram та Facebook, а також на особистих сторінках учасників та організаторів. 

 

Результати будуть висвітленні на тих самих офіційних сторінках ГО ”Український Студент” та на сторінках дружніх до них Громадських Організацій, місцевих-електронних ЗМІ Канівщини, Трахтемирівщини, Черкащини, а також на сторінках/каналах лідерів думок небайдужих до теми громадянського та національно патріотичного виховання. В рамках проєкту буде опубліковано 8 статей про хід реалізації проекту та запущена таргетована реклама на офіційних сторінках у соціальних мережах організації із активним посиланням на офіційні джерела Міністерства молоді та спорту України.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після завершення заходу, учасники отримають знання, досвід та емоції, які вони зможуть вкласти в організацію заходів подібного штибу, роботу з молоддю і населенням у власному селі/місті/школі/університеті/роботі, тощо. Досвід цього заходу буде перейнято учасниками, для їх подальшої самостійної роботи у сфері національно патріотичного виховання та популяризації здорового способу життя. Відеоматеріали будуть розміщені у вільному доступі, що дозволить новим людям ознайомитись з подібним форматом проведення часу, та заохотитись відвідати подібні заходи. Також, захід буде неймовірним досвідом і стимулом для організаторів, продовжувати роботу у цій сфері. Організація і в подальшому планує проводити подібні заходи для молоді та студентства, як власним коштом, так і з залученням додаткових коштів.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux