«Об’єднані волею»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 30 вересня 2024
Номер проєкту
20240205-4992
Бюджет
437554 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Збільшити чисельність молоді, яка буде готовою до виконання обов’язку із захисту незалежності і територіальної цілісності України, формування світогляду, мотивації та переконаності молоді у дотриманні громадянських і моральних принципах; заохочення, стимулювання та підвищення їх готовності та знань, здобуття досвіду для участі у майбутньому в системі безпеки і оборони України; збереження та обмін українською історією, об'єднання областей в рамках заходу та здійснення "віртуальної подорожі Україною".
Актуальність програми
Реальність, в якій живуть українці показала, що країна здатна демонструвати свою силу та міць шляхом об’єднання зусиль та взаємо підтримки. Представники кожного куточка України, незалежно від професії, фізичної підготовки, мови спілкування, релігійних поглядів пліч-о-пліч вже 10 років захищають кордони суверенної країни. Важливим є об’єднання молоді з усієї України для формування у молодого покоління спільних поглядів, інтересів та орієнтирів, що необхідні зараз та у процесі відбудови країни після закінчення військових дій. У сучасних реаліях важливо бути готовим до захисту держави: знати та вміти володіти зброєю, надавати домедичну допомогу, знати історію та техніку і тактику ведення війни, бути фізично загартованим. Діяльність ТСОУ не припиняється у проведенні заходів з підготовки фахівців з кінології, водіння, стрільби тощо. Військові та цивільне населення змогли дати гідну відсіч ворогу та набуття фахових знань та вмінь ведення військової справи є одним із важливих питань національно-патріотичного виховання, особливо в умовах повномасштабного вторгнення. Відповідно, в Україні на сьогоднішній день та у майбутньому актуалізується необхідність підготовки фізично розвинутих, морально та психологічно стійких молодих патріотів, які б володіли відповідними професійними навичками та були готові до захисту державної незалежності і територіальної цілісності України.
Очікувані результати
Короткострокові
захід спрямований на обмін знаннями про історію різних областей України – їх досягнення, розвиток, визначні події, захисники незалежної України; збільшення кількості молоді, готової до захисту та відбудови України, маючи спільні погляди; виховання молоді, яка поширюватиме знання про традиції та історію сучасної України та стане прикладом для наслідування.
Показати повний опис
Довгострокові
формування ціннісних орієнтирів, патріотичної молоді, готової до захисту незалежності та територіальної цілісності України, підвищення їх готовності залучатись до сил безпеки і оборони України вже з набутими базовими знаннями та вміннями для виконання поставлених завдань.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
орієнтовна кількість учасників у вишколі – 150, з них: учасники та виховники/керівники – 100 осіб; запрошені гості та волонтери – 30 осіб, представники інших організацій – 20; за результатами заходу очікується збільшення кількості дітей та молоді, охоплених національно-патріотичним вихованням, спортивно-технічними видами спорту, зацікавлених у тактичній медицині; взаємодія з партнерськими організаціями, висвітлення інформації у ЗМІ та соціальних мережах.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
набуття знань щодо історії України та сучасних подій, вшанування героїв України, які є представниками кожного куточка України, обмін досвідом, об’єднання молоді з різних регіонів України, виконання пріоритетного завдання щодо збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, формування у них свідомості, активності та відповідальності за майбутнє країни.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
«Об’єднані волею»
Всього учасників (з них жінок)
150 (65) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
20 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
патріотично налаштована молодь віком 14-17 років, представники громадських та інших організацій, населення України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
1. Ознайомлення з місцем проведення вишколу. 2. Координаційна діяльність із залученими громадськими та волонтерськими організаціями. 3. Інструктаж організаторів та представників обласних організацій ТСОУ. 4. Підготовка відповідних документів.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Розробка положення про захід, підготовка програми та сценарію. 2. Підготовка місця проведення вишколу, ознайомлення з локаціями. 3. Узгодження заходів, що здійснюватимуться громадськими та волонтерськими організаціями. 4. Закупівля необхідного інвентарю та обладнання. 5. Робота зі ЗМІ. 6. Підготовка символіки, банерів та атрибутики для учасників. 7. Надсилання інформаційних листів та запрошень. 8. Забезпечення проїзду та харчування учасників.
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 31 липня 2024
Відповідальний виконавець
Трембач Микола, голова Хмельницької ОО ТСОУ; Шитікова Єлизавета, провідний фахівець управління НПР та спорту
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Забезпечення організації та проведення заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка місця проведення з урахуванням воєнного стану, погодних і санепідеміологічних умов. Забезпечення приїзду учасників, поселення, харчування. Робота з волонтерами, співорганізаторами, ЗМІ, представниками інших ГО. Забезпечення локацій: Спільна ватра "Віртуальна подорож Україною"; "Тактична медицина", "Забезпечення роботи з ДРОНАМИ", "Зброя", "Смуга перешкод".
Строк реалізації етапу
01 серпня 2024 — 15 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Трембач Микола, голова Хмельницької ОО ТСОУ; Шитікова Єлизавета, провідний фахівець управління НПР та спорту
Етапи реалізації
Підведення підсумків
Завдання
Підготовка звітної документації.
Опис заходів для здійснення етапу
Підбиття статистичних показників. Підрахунок кошторису.
Строк реалізації етапу
16 вересня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Трембач Микола, голова Хмельницької ОО ТСОУ; Шитікова Єлизавета, провідний фахівець управління НПР та спорту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

обласні телеканали, місцеві ЗМІ, соціальні мережі (Facebook, Instagram), сайти обласних організацій ТСОУ, сайти залучених осіб, створення відео щодо проведення попередніх заходів національно-патріотичного виховання та їх поширення на Youtube, Facebook

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
У перспективі проведення вишколів в інших обласних центрах та містах із охопленням більшої кількості молоді, розробкою нових локацій, проведенням змагань; розробка методичних та інформаційних матеріалів, подальша пропаганда та залучення молоді до заходів з національно-патріотичного виховання
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux