Курс базової домедичної допомоги та тактичної підготовки “Арсенал навичок молоді”
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 01 вересня 2024
Номер проєкту
20240202-4852
Бюджет
738288.12 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Мета проєкту: підготовка 60 молодих осіб до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України шляхом проведення курсу з тактичної та домедичної підготовки в м. Львів.
Актуальність програми
У період війни, виникла необхідність посилення патріотичного виховання молоді—формування нового українця, що діє на основі національних цінностей, та готовий/а до захисту територіальної цілісності країни.Ми бачимо інтерес молоді 14-24років до вмінь надавати домедичну допомогу (згідно з дослідженням http://surl.li/jddbi). Вони хочуть ефективно діяти відразу після ракетного удару чи вибуху або в ін.кризовій ситуації.Актуальністю проєкту є те, що курс“Арсенал навичок молоді”надасть можливість пройти теорію з відпрацюванням практики на місці за трьома напрямками—домедична допомога, тактична підготовка, патріотична дискусія Опис курсу: 1) 4 тренінгових дні по 8 годин кожний (1 лекція+обговорення,2 практичних дні,1 день теоретичний з видачею сертифікатів); програма адаптована до відповідного віку; передбачені кава-брейки та обід; компенсація вартості квитків для учасників з ін.регіонів(компенсацію отримають 3 особи на кожен потік); вартість проживання не компенсується. В рамках домедичної допомоги учасники опанують:зупинення кровотечі, допомога при пневмотораксі, СЛР, підтримки температури тіла.В рамках тактичної підготовки учасники опанують:правила поводження зі зброєю, роботу з раціями та шифруванням, реагування на обстріл, підвищення стресостійкості.Додатково, в рамках курсу буде проведено лекцію. Лекційна частина буде підкріплена відеоматеріалами та інтерактивними елементами, після чого буде дискусія національних та патріотичних цінностей.
Очікувані результати
Короткострокові
1. Проведено 3 потоки чотириденного теоретично-практичного курсу із домедичної допомоги та тактичної підготовки в період з 08.06.2024 до 31.07.2024. 2. 60 учасників курсу здобудуть базові навички із домедичної допомоги та тактичної підготовки та отримають сертифікати. Індикатор — кількість отриманих сертифікатів. 3. Орієнтовно 30000 представників громадянського суспільства України будуть поінформовані через соціальні мережі та онлайн-розсилку про реалізацію проєкту. Індикатор — кількість охоплень в результаті таргетованої реклами, кількість опублікованих новин в соцмережах Організації, кількість поширень публікацій учасниками курсу через їхні соцмережі. 4. Відбудеться підвищення обізнаності учасників курсів про виклики сучасних реалій, та підвищення готовності учасників до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. 4.1. Зокрема, відбудеться підвищення усвідомленості учасників курсу щодо важливості та цінностей національного патріотизму, підкріплене розумінням ролі власної ідентичності в розвитку країни. Індикатор - результати опитування після проведення курсу.
Показати повний опис
Довгострокові
1. Після завершення курсу, учасники матимуть можливість об’єднатися за спільними інтересами та продовжити комунікувати, що слугуватиме появі нових соціальних кіл з прогресивними патріотичними поглядами. 2. Відповідно, це стане основною для побудови суспільства відповідального та обізнаного молодого покоління, яке відповідає сучасним викликам реальності. 3. Буде підвищено усвідомленість учасників курсу щодо важливості та цінностей національного патріотизму, підкріплене розумінням ролі власної ідентичності в розвитку країни. Соціальний ефект: Акцентування уваги цільової аудиторії на постійній підготовці надасть можливість підвищити загальний рівень готовності населення до виникнення кризових ситуацій. Соціальний ефект спрямований на підвищення рівня свідомості населення, розвитку навичок та правильної моделі поведінки у разі виникнення небезпечних подій. Також, тренінги загострять увагу суспільства на ризиках воєнного часу та змотивують до патріотичної згуртованості, формування активної громадянської позиції, утвердження національної ідентичності на основі духовно-моральних цінностей Українського народу, національної самобутності.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1. 60 учасників/ць курсу, віком від 14 до 24 років. 2. Тривалість курсу - 4 тренінгових дні. 3. Поінформованість орієнтовно 30000 осіб зацікавленої аудиторії. 4. До реалізації проєкту буде долучено 4 члени команди (керівник проєкту, адміністратор курсу, SMM-спеціаліст, бухгалтер) та 2 інструктори (сертифіковані тренери з домедичної допомоги та тактичної підготовки).
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Якісні показники: 1. Учасники проєкту здобудуть базові навички домедичної допомоги, основ тактичної підготовки, здатності до командної роботи та правильному реагуванню на кризові ситуації. 2. Тренінги будуть проведені за допомогою професійної матеріально-технічної бази та дадуть змогу набути повний спектр корисних та необхідних навичок для застосування як у мирному часі, так і в умовах воєнного стану. Вплив програми (проекту, заходу) на жінок і чоловіків: 1. Вплив проєкту на жінок і чоловіків забезпечить принцип однакової рівності. Спільні навчання призведуть до руйнування сталих гендерних ролей та дадуть чітке усвідомлення того, що небезпечні події можуть спіткати кожного. 2. Незалежно від статі, становища у суспільстві учасники програми підвищать готовність до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, зокрема зможуть слідувати правильному алгоритму дій для порятунку свого життя та оточуючих.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Перший тренінговий день “Лекція+обговорення національно-патріотичної тематики”
Всього учасників (з них жінок)
60 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Захід
Другий тренінговий день “Базова домедична допомога”
Всього учасників (з них жінок)
60 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Захід
Третій тренінговий день “Базова тактична підготовка”
Всього учасників (з них жінок)
60 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Захід
Четвертий тренінговий день “Контрольний стрес-тест, адаптований до віку учасників від 14 до 24 років”
Всього учасників (з них жінок)
60 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
1. Безпосередніми учасниками курсу є 60 осіб (чоловіки та жінки) віком від 14 до 24 років, які проживають на підконтрольних територіях України. 2. Пряма аудиторія проєкту: команда ГО “АРСЕНАЛ-ЛЬВІВ” - 4 члени команди та 2 інструктори; 1 партнер проєкту, надавач приміщення на безкоштовних засадах. 3. Бенефіціарами проєкту є: - 60 безпосередніх учасників курсу; - батьки, опікуни та/або родичі, друзі та колеги учасників курсу; - представники навчальних закладів, в яких вчаться учасники; - громадський сектор територіальних громад, в яких проживають учасники курсів; - Сили безпеки та оборони України до яких, у майбутньому учасники курсу зможуть долучитися задля виконання своїх обов’язків із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
1. Інформування про старт проєкту 2. Залучення цільової кількості учасників курсу 3. Відбір навчальних груп 4. Підготовка приміщення та необхідного обладнання
Опис заходів для здійснення етапу
1. Розповсюдження інформації у соц. мережах та оповіщення людей у групах месенджерів та профільних майданчиків 2. Відбір учасників/ць з-поміж зареєстрованих на курс у три групи по 20 осіб 3. Інформування відібраних учасників/ць про участь, дати та час початку заходів 4. Відбір постачальників, підписання угод 4.1. Замовлення необхідних матеріалів, обладнання та поліграфії 4.2. Здійснення розрахункових операцій та прийом обладнання й матеріалів 5. Облаштування навчальних класів/аудиторій обладнанням, матеріалами тощо (з 15.05 до 31.05) 6. Перевірка та підготовка навчального спорядження (з 15.05 до 31.05) 7. Формування звітності за етапом
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 31 травня 2024
Відповідальний виконавець
Тимків Мар’яна, (Керівник проєкту); Сиротенко Іванна, (Адміністратор курсу); Федорова Каріна (SMM-спеціаліст); Павлів Назар (Інструктор курсу); Паньків Тарас (Другий інструктор курсу).
Етапи реалізації
Реалізація навчального курсу
Завдання
Проведення першого потоку курсу (1 раз на тиждень на вихідних)
Опис заходів для здійснення етапу
1. Проведення безпосередньо навчання. 2. Адміністративно - організаційна робота з учасниками курсу. 3. Ведення звіту відвідуваності. 4. Здійснення фотовідео звітів для соцмереж 5. Під час останнього дня тренінгу видача сертифікатів. 6. Розсилка Опитувальників через Google-форму щодо вражень, підвищення обізнаності учасників курсів про виклики сучасних реалій, та підвищення готовності учасників до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 30 червня 2024
Відповідальний виконавець
Сиротенко Іванна, (Адміністратор курсу); Павлів Назар (Інструктор курсу); Паньків Тарас (Другий інструктор курсу); Федорова Каріна (SMM-спеціаліст); Тимків Мар’яна, (Керівник проєкту)
Етапи реалізації
Реалізація навчального курсу
Завдання
Проведення другого потоку курсу (2 рази на тиждень)
Опис заходів для здійснення етапу
1. Проведення безпосередньо навчання. 2. Адміністративно - організаційна робота з учасниками курсу. 3. Ведення звіту відвідуваності. 4. Здійснення фотовідео звітів для соцмереж 5. Під час останнього дня тренінгу видача сертифікатів. 6. Розсилка Опитувальників через Google-форму щодо вражень, підвищення обізнаності учасників курсів про виклики сучасних реалій, та підвищення готовності учасників до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Строк реалізації етапу
01 липня 2024 — 14 липня 2024
Відповідальний виконавець
Сиротенко Іванна, (Адміністратор курсу); Павлів Назар (Інструктор курсу); Паньків Тарас (Другий інструктор курсу); Федорова Каріна (SMM-спеціаліст); Тимків Мар’яна, (Керівник проєкту)
Етапи реалізації
Реалізація навчального курсу
Завдання
Проведення третього потоку курсу (2 рази на тиждень)
Опис заходів для здійснення етапу
1. Проведення безпосередньо навчання. 2. Адміністративно - організаційна робота з учасниками курсу. 3. Ведення звіту відвідуваності. 4. Здійснення фото-відео звітів для соц.мереж 5. Під час останнього дня тренінгу видача сертифікатів. 6. Розсилка Опитувальників через Google-форму щодо вражень, підвищення обізнаності учасників курсів про виклики сучасних реалій, та підвищення готовності учасників до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Строк реалізації етапу
15 липня 2024 — 01 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Сиротенко Іванна, (Адміністратор курсу); Павлів Назар (Інструктор курсу); Паньків Тарас (Другий інструктор курсу); Федорова Каріна (SMM-спеціаліст); Тимків Мар’яна, (Керівник проєкту)
Етапи реалізації
Завершальний етап
Завдання
1. Отримання зворотного зв’язку від учасників курсу 2. Підготовка та узгодження звіту за проєктом
Опис заходів для здійснення етапу
1. Формування зведеного звіту за результатами Опитування учасників щодо підвищення обізнаності учасників курсів про виклики сучасних реалій, та підвищення готовності учасників до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. 2. Звітування у соціальних мережах про результати проведених тренінгів та відгуки учасників. 3. Підготовка фінансового та проєктного звіту Донору.
Строк реалізації етапу
15 серпня 2024 — 01 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Сиротенко Іванна, (Адміністратор курсу); Тимків Мар’яна (Керівник проєкту); Кавецька Юлія (Бухгалтер)
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Про старт, хід та результати виконання проєкту буде здійснено інформування за допомогою поширення інформації через наступні канали комунікації:

1. Соціальні мережі ГО “АРСЕНАЛ-ЛЬВІВ”:

Instagram: https://instagram.com/arsenal.training?igshid=NGVhN2U2NjQ0Yg==

Facebook: https://www.facebook.com/arsenal.training.ua

2. Тематичні групи та сторінки Facebook, де є можливість безкоштовно розмістити оголошення з релевантною цільовою аудиторію та інтересом до тематики тренінгів.

3. Групи у месенджері Viber з цільовою аудиторію та інтересом до тематики тренінгів.

4. Групи, канали у месенджері Telegram з цільовою аудиторію та інтересом до тематики тренінгів.

5. Додатково, буде надіслано запит на розміщення відбору на безкоштовний курс “Арсенал навичок молоді” на платформі Громадський Простір (https://www.prostir.ua/), та ГУРТ (https://gurt.org.ua).

6. Буде реалізовано таргетовану рекламу в соц. мережах Facebook та Instagram про курс з метою забезпечення щонайменше 18000 охоплень.

7. Репости оголошень на особисті сторінки засновників та членів Організації та особистих сторінках залучених до проведення заходів.

Ми плануємо охопити орієнтовно 30000 представників громадянського суспільства України зазначеними каналами комунікацій.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Результати реалізації комунікаційного плану, який включатиме охоплення орієнтовно 30000 зацікавлених сторін сприятимуть збільшенню зацікавленості до програми курсів ГО “АРСЕНАЛ-ЛЬВІВ” як зі сторони потенційних учасників, так і донорів приватних та державних для підтримки безкоштовних програм. Ми передбачаємо значно більшу кількість зацікавлених учасників у проходженні курсу аніж 60 осіб. Потенційні учасники, які не увійшли до списку учасників через нестачу місць будуть залучені на наступні курси, які будуть реалізовуватися. Додатково, заплановано створення промороликів для просування ініціативи та замовлення реклами у соціальних мережах таких як Facebook, Instagram. Успішна звітність, запуск рекламної кампанії надасть майбутнім партнерам впевненість щодо надання фінансування та забезпечить початок тривалої співпраці. Варто зазначити, що програми з домедичної допомоги та тактичної підготовки є постійними програмами ГО “АРСЕНАЛ-ЛЬВІВ”, які ми проводимо на засадах соціального підприємництва, завдяки чому забезпечується сталість проєкту. Увесь прибуток йде на покриття витрат на навчальні матеріали, та забезпечення пільговими місцями тих категорій людей, які не мають можливості здійснити оплату за навчання. У перспективі року заплановано збільшити інструкторів та, відповідно, навчальних груп для проведення тренінгів та започаткувати дану ініціативу серед інших міст України. Для забезпечення фінансування безкоштовних курсів ми розробили фандрейзингову стратегію, яка включає: -участь в грантових конкурсах; -робота з донорами; -партнерство із бізнесом та іншими ОГС для зменшення частки витрат; -залучення міжнародних інструкторів-тренерів на волонтерських засадах тощо.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux