"БУДИНОК ГЕРОЇВ"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
04 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
25 березня 2024 - 30 грудня 2024
Номер проєкту
20240203-4904
Бюджет
1573600 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Патріотичне виховання – яке формує усвідомлення своєї причетності до історії, традицій, культури свого народу, любов до своєї Батьківщини, вболівання за долю свого народу, його майбутнє. Створення умов для сиріт війни та дітей ЗСУ, які сприятимуть розвитку розумового, інтелектуального та їх фізичного потенціалу. Виховання позитивних моральних чеснот, вольових якостей: цілеспрямованості, рішучість, витримки, самостійності, наполегливості, мужності. Формування між особистої та групової злагоди.
Актуальність програми
За час війни життя мільйонів дітей докорінно змінилися найруйнівнішим чином. Діти сплачують найвищу ціну за війну в Україні. Один із найбільш відчутних ефектів війни на дітей – це втрата батьків. Це створило не тільки матеріальні труднощі й призвело до емоційного стресу, психологічний вплив на їхній розвиток і майбутнє. Майбутнє насамперед залежить від того, в яких умовах ростуть та здобувають освіту діти. Освіта, яка дається молодому поколінню, дозволяє передбачити долю, яка чекає на всю країну. Дитяча освіта є важливим пріоритетом Держави. Тому що освіта - це зброя, ефект якої залежить від того, хто тримає її в руках і куди буде спрямоване це зброя. Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні пов’язані з війною з рф. Дедалі більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі для зміцнення країни, активній громадянської позиції. Здоров’я та інтелект нації це безумовний пріоритет держави. Але кожний з нас може зробити краплину добра й тепла для дітей, батьки яких загинули захищаючи можливість нашого подальшого життя. Тому основна ціль програми: ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ СТАНУТЬ СИЛОЮ, РОЗУМОМ ТА ЗАХИСТОМ УКРАЇНИ!
Очікувані результати
Короткострокові
Запуск навчальних Центрів операторів FPV, DJI дронів. В центрах будуть навчатися фахівці різних підрозділів — це й розвідка, й корегування артилерії, пошук людей в завалах (допомога МНС) тепловізійне спостереження з допомогою дрону, картографування та 3D-моделювання місцевості, та інш. До програми підготовки входять: - освоєння загальних теоретичних знань з FPV, DJI дронів, пілотування, операторської діяльності, факторів, що впливають на політ тощо; - тренувальні польоти на симуляторах та тренажерах; практичне пілотування та операторська діяльність на спрощених моделях; - практичне пілотування та операторська діяльність на спеціальних та цивільних дронах. Курси: FPV – курс навчання пілотуванню ударними FPV-дронами. Пілотування FPV-крил (розвідка).
Показати повний опис
Довгострокові
«БУДИНОК ГЕРОЇВ» Це збірний образ майбутньої мережі центрів Фізично Патріотичного Виховання Дітей, які залишилися без батьків, дітей ЗСУ та «сиріт війни» Для дітей яких війна покинула сам на сам з жорстким життям. Це виховна система, яка стане альтернативою шкідливому впливу вулиці та негативним звичкам. Програма, яка об’єднає дітей та підлітків прагненні до Свободи й Перемоги України. Яка зробить молодь відповідальною не тільки за своє власне життя, але й за долю усієї Країни. Плануємо масштабування програми у 24 обласні центри України. З можливістю навчатися та тренуватися онлайн для тих, хто не може бути присутнім особисто з різних причин. « ЦЕ МІСЦЕ ДЕ РОЗВИВАЮТЬСЯ ЛІДЕРИ »
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
ФПВ Центрів в м.Київ - 2 Центри Одночасно планується вести 4 групи В кожній групі - 10 осіб Вже в перший 2024 рік реалізації програми (з березня по грудень), наші Центри підготують більш ніж 200 операторів дронів молоді. А тих хто долучиться до занять онлайн буде від 400!
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
На кожну групу: - 50 годин теорії, - 50/100 годин роботи на симуляторі, - 5 індивідуальних практичних занять.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Програма "Будинок Героїв" ФПВ (фізично/патріотичного/виховання) в м.Києві офлайн та онлайн.
Всього учасників (з них жінок)
600 (150) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
20 (20) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
40 (20) осіб
Захід
Програма "Будинок Героїв" ФПВ (фізично/патріотичного/виховання) в Україні - онлайн.
Всього учасників (з них жінок)
1000 (200) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
40 (40) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
200 (40) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Основна цільова аудиторія це найбільш вмотивована молодь, батьки яких загинули на фронті чи прямо зараз боронять нашу країну. Сиріти війни, діти ЗСУ, переміщенні особи. Молодь, яка прагне скорішої Перемоги України та повернення своїх батьків додому живими. Друга цільова група це підлітки 16-24 років, які закінчують школу чи навчаються у ВНЗ. Це ті, хто замінить нас на позиціях, коли ми усі, не дай Боже "закінчимося"
План реалізації програми
Етапи реалізації
ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП
Завдання
Створення умов, процесу щоденних дитячих освітніх, культурних, патріотичних та спортивних занять. Укомплектувати Центр та класи операторів дронів таким чином, щоб в кожному центрі функціонували такі освітні напрямки, як: ХОРТИНГ (національне бойове мистецтво) WORKOUT (тренування) ШАХИ FPV – курс навчання пілотуванню ударними FPV-дронами. Пілотування FPV-крил (розвідка). Створення онлайн-анкети кандидатів для участі. Збір та аналіз поданих заявок, формування навчальних груп.
Опис заходів для здійснення етапу
Підписування договорів на оренду необхідного обладнання (ноутбуки, пульти, окуляри, фпв дрони, акумулятори, зарядні пристрої, симулятор та інше. Укомплектація класів та організація можливості онлайн-трансляції та онлайн навчання.
Строк реалізації етапу
25 березня 2024 — 01 травня 2024
Відповідальний виконавець
Паращенко Олексій Олександрович
Етапи реалізації
ОСНОВНИЙ ЕТАП
Завдання
FPV – курс навчання пілотуванню ударними FPV-дронами. Пілотування FPV-крил (розвідка).
Опис заходів для здійснення етапу
- освоєння загальних теоретичних знань з FPV, DJI дронів, пілотування, операторської діяльності, факторів, що впливають на політ тощо; - тренувальні польоти на симуляторах та тренажерах; - практичне пілотування та операторська діяльність на спрощених моделях; - практичне пілотування та операторська діяльність на спеціальних та цивільних дронах.
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 30 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Паращенко Олексій Олександрович, Плавицький Роман
Етапи реалізації
Конкурс пілотів ФПВ "НЕБЕСНА КАРА"
Завдання
Серед усіх учасників програми "Будинок Героїв" яку пройдуть близько 1000 молоді України будуть проведені змагання: - онлайн змагання проходження трас на симуляторі - офлайн змагання на ураження ворожих цілей ударними FPV дронами
Опис заходів для здійснення етапу
Відбір найкращих учнів Центру ФПВ для змагань. Комунікація з провідними школами операторів дронів в Україні - UA DRONE SCHOOL Комунікація з відповідальними підрозділами: - 112 бригади "ЗСУ" - 3-я окрема штурмова бригада Організація проведення змагань. Визначені переможці. Нагородження переможців від Силових структур, КМДА та Міністерства.
Строк реалізації етапу
01 листопада 2024 — 01 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Сапожніков Євген, Паращенко Олексій, Плавицький Роман,
Етапи реалізації
ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЕТАП
Завдання
Популяризація професії оператора ФПВ дронів серед молоді, шляхом мотивації та безплатного навчання в Центрах ФПВ.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення пресконференцій та онлайн круглих столів щодо масштабування програми у всі області та міста України. З усього доступного контенту (фото/відео) які будуть зібрані за сотні офлайн й онлайн занять створити продукт "Фізично Патріотичного Виховання" Співпраця з місцевими адміністраціями та Громадами. Міністерство, КМДА, ЗСУ, АЗОВ, ВР. Стратегія соціальної реклами та тактика мотивації можливостями. Адже оператор дронів може як знищувати ворогів, так й знімати неймовірної красоти пейзажі.
Строк реалізації етапу
01 листопада 2024 — 30 грудня 2024
Відповідальний виконавець
Паращенко Олексій
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

 На ресурсах партнерів програми:

https://mms.gov.ua/

https://dms.kyivcity.gov.ua/

https://darn.kyivcity.gov.ua/news/28204.html

https://dnipr.kyivcity.gov.ua/

https://sportguide.kiev.ua/


На особистих ресурсах:

https://silnayanaciya.org.ua/

https://strongnation.club/


Сторінки в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/Oleksii.Parashchenko

https://www.facebook.com/strongnation.clubs/

https://www.facebook.com/silnayanaciya/


Метрополітен (реклама у вагонах)

ЗДУ (реклама у вагонах)

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Програма "Будинок Гароїв" стане флагманом фізично патріотичного виховання молоді, сиріт війни та дітей ЗСУ по усім областям України. ГО та Фонд з усіма партнерами працюють над пошуком та залученням постійного фінансування та грантових програм для маштабування. В перспестиві буде наработаний "Проєкт рішення" який буде винесено на розгляд до ВР.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux