Наметовий патріотичний табір «Бойові хом’ячки».
Статус
Переможець
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
03 червня 2024 - 30 вересня 2024
Номер проєкту
20240204-4983
Бюджет
345004 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), шляхом проведення наметового патріотичного табору «Бойові хом’ячки».
Актуальність програми
У період війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність реалізації заходів, спрямованих на формування української національної та громадянської ідентичності у населення, зокрема, дітей та молоді. Саме бачення молоді щодо того, що таке українська національна та громадянська ідентичність, усвідомлення ціннісних орієнтирів, його погляд на історію та культуру нашого народу, є вирішальним фактором у тому, яким шляхом наша держава буде розвиватися та ставати успішною. Для цього інститутам громадянського суспільства слід формувати майданчики, на яких молоді лідери та активісти з усіх куточків України зможуть отримати стрижневі, основоположні наративи з формування української громадянської ідентичності на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), що закладуть підвалини для формування їх свідомості, в результаті чого будуть розглядати розвиток держави як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї патріотизму, поваги до культурних цінностей Українського народу, його історико-культурного надбання. Проект наметовий патріотичний табір «Бойові хом’ячки» дозволить реалізувати це завдання шляхом організації та проведення наметового патріотичного табору для дітей та молоді України, які мають мотивацію брати участь в громадському та політичному житті України. Проведення його на території Закарпатської області дозволить створити безпечні умови для всіх його учасників
Очікувані результати
Короткострокові
Результатом проведення проекту є формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність). У результаті реалізації проекту буде охоплено близько 20 000 осіб з числа молоді та інших категорій населення України шляхом безпосередньої участі у заході 110 учасників з переважної більшості регіонів України, які отримають необхідні компетенції відповідно до основних завдань заходу та поширять інформацію про проект в своїх регіонах та 20 волонтерів, тренерів.
Показати повний опис
Довгострокові
Цей проект має довгострокові перспективи, а саме: учасники зможуть використовувати здобуті знання та поширювати здобуті навички щодо формування української громадянської ідентичності на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), формувати концепцію розвитку нового громадянського суспільства, буде збільшено кількості молоді, що активно долучається до діяльності інститутів громадянського суспільства, бере участь в суспільному житті країни.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1) Більше 20 000 осіб з числа молоді та інших категорій населення України звернуть увагу на проблему формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність). 2) Буде проведено анкетування та написання есе на тему «Ворога поборемо!». Плануємо зібрати більше 400 заявок потенційних учасників на участь в наметовий патріотичний табір «Бойові хом’ячки». 3) Буде відібрано 110 творів найкращих молодих патріотів, які зможуть продемонструвати їх та отримати конструктивну критику та підтримку однодумців на таборі (під час відбору буде враховано гендерні квоти не менше ніж 40% однієї статі). 4) Буде проведено 6-ти денний дитячий наметовий патріотичний табір для формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність) (учасники – 110 осіб. + 10 осіб. оргкомітет + 10 осіб тренерів. 5) Буде опубліковано дванадцять статей про проект у ЗМІ. Інформацію про перебіг та результати реалізації проекту з метою його популяризації буде висвітлено на офіційних сторінках у соціальних мережах громадської організації. Крім того, інформація про проект буде поширена через мережу партнерських організацій, активне використання медіа.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Соціально-економічним результатом реалізації проекту є формування свідомої молоді, здатної виявляти свою національну та громадянську ідентичність у повсякденному житті і в умовах негативних зовнішніх впливів, як передумова та підґрунтя для розвитку успішної країни та забезпечення власного благополуччя в ній.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Наметовий патріотичний табір “Бойові Хом’ячки”
Всього учасників (з них жінок)
110 (55) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
12 (6) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Проект спрямований на активних дітей України. Планується охопити 20 000 осіб з числа молоді та інших категорій населення України шляхом безпосередньої участі у заході 110 учасників віком 10 - 18 років з переважної більшості регіонів України, 10 осіб з оргкомітету та 10 висококваліфікованих тренерів, спеціалістів у сфері історії, молодіжної політики,політології, культурології, археології, соціології, конфліктології, гендерної політики, літературного та музичного мистецтва.
План реалізації програми
Етапи реалізації
1 Етап “Підготовчий”
Завдання
Провести конкурс есе на тему «Ворога поборемо!»
Опис заходів для здійснення етапу
Буде проведено конкурс есе на тему «Ворога поборемо!» серед дітей (у закладах середньої освіти та через дитячі/молодіжні громадські організації, інформацію про конкурс буде поширено у ЗМІ ).
Строк реалізації етапу
05 червня 2024 — 25 червня 2024
Відповідальний виконавець
Помпель Ладислав – член правління ГО “Європейська Школа”
Етапи реалізації
2 етап “Підготовчий”
Завдання
Відібрати 110 учасників на участь в наметовий патріотичний табір «Бойові хом’ячки».
Опис заходів для здійснення етапу
Кваліфікованою комісією в складі 11 осіб з сфери історії, молодіжної політики,політології, культурології, археології, соціології, конфліктології, гендерної політики, літературного та музичного мистецтва. Буде відібрано 110 творів есе на тему «Ворога поборемо!». Які стануть учасниками наметово патріотичного табору «Бойові хом’ячки». Під час відбору буде враховано гендерні квоти не менше ніж 40% однієї статі.
Строк реалізації етапу
30 червня 2024 — 10 липня 2024
Відповідальний виконавець
Помпель Ладислав – член правління ГО “Європейська Школа”
Етапи реалізації
3 етап “Підготовчий”
Завдання
Формування детальної програми заходів, підготовка поліграфії.
Опис заходів для здійснення етапу
Формування детальної програми табору, узгодження програми табору з міністерством молоді та спорту, тренерами. Повідомлення учасників про їх відбір, виряд на табір та ознайомлення з програмою табору. Збір інформації від учасників про розмір футболки з логотипом табору. Збір дозволу батьків на участь в таборі, використання їх персональних даних та фотографування їх дітей для поширення у ЗМІ.
Строк реалізації етапу
10 липня 2024 — 25 липня 2024
Відповідальний виконавець
Чернявський Борис – голова правління ГО “Європейська Школа”
Етапи реалізації
4 етап “Основний етап”
Завдання
Проведення наметового патріотичного табору «Бойові хом’ячки»
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення наметового патріотичного табору «Бойові хом’ячки» Опис заходів для здійснення етапу Буде проведено з’їзд дітей з усіх областей України. У рамках табору плануються публічні лекції, тренінги, робота у групах над конкретними проблемами країни, обговорення історичних постатей України, декламування віршів відомих українських письменників. Також в рамках табору будуть проведені спортивно-патріотичні та інтелектуальні ігри.
Строк реалізації етапу
02 серпня 2024 — 07 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Чернявський Борис Миколайович – голова правління ГО “Європейська Школа” Помпель Ладислав Васильович- член правління ГО “Європейська школа”
Етапи реалізації
5 Етап “Заключний етап”
Завдання
Збір рефлексійних листів-опитування
Опис заходів для здійснення етапу
Створення гугл форми окремо для дітей (учасників), та окремо для їх батьків. Збір рефлексійних листів-опитування з приводу якості табору та оцінка матеріалу викладеного спікерами. Учасники та їх батьки зможуть висловити рекомендації, щодо вдосконалення табору. Виконання домашнього завдання учасниками які нададуть їм тренери.
Строк реалізації етапу
07 серпня 2024 — 25 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Помпель Ладислав Васильович- член правління ГО “Європейська школа”
Етапи реалізації
6 етап “Заключний етап”
Завдання
Публікація дванадцяти статей про проект та організацію
Опис заходів для здійснення етапу
Опублікувати дванадцять статей у ЗМІ про проект, та хід його реалізації. Всі публікації будуть узгоджуватися з міністерством молоді та спорту. У всіх публікаціях буде згадка, що проект реалізовано за фінансової підтримки Міністерство молоді та спорту України. У всіх публікаціях будуть присутні хештеги #Міністерствомолодітаспорту #НПВ #українськаідентичність #національнопатріотичневиховання
Строк реалізації етапу
03 червня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Помпель Ладислав Васильович- член правління ГО “Європейська школа”
Етапи реалізації
7 етап “Заключний етап”
Завдання
Підготовка звітної документації.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка всіх звітних документів сканування та виготовлення копій документів: списків учасників, договорів, звітів з майданчика прозоро про укладений договір, актів видачі, актів списання, актів наданих послуг та накладних на товар, платіжок проплат казначейства. Підготовка фінансового та описового звіту. Відправка документів на міністерство молоді та спорту України.
Строк реалізації етапу
03 червня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Помпель Ладислав Васильович- член правління ГО “Європейська школа”. Чернявський Борис Миколайович - голова правління ГО “Європейська школа”.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Наша ГО має утверджену комунікаційну стратегію, ми відкриті та зацікавлені в тому, щоб про нашу діяльність дізнатися якомога більше людей. Для даного проекту є розроблений попередній контент план який узгодимо з відповідальним представником від міністерства молоді та спорту України. В рамках реалізації проекту передбачено 12 публікацій у ЗМІ та соціальних мережах. Для більшого охоплення деякі публікації будуть запущені на таргетовану рекламу для досягнення показника охоплення цільової аудиторії 20000 осіб. Після основного етапу реалізації буде  відзняти відео про табір та опубліковано на каналі організації  в YouTube. 

Поширення інформації через молодіжні соціальні мережі та офіційні сайти організації та партнерів про досвід реалізації проекту, задля збільшення чисельності молоді, яка знає, цікавиться чи шукає шляхи формування своїх ціннісних орієнтирів та національно-патріотичної свідомості цінностей.

Інформацію про перебіг та результати реалізації проекту з метою його популяризації буде висвітлено на офіційних сторінках у соціальних мережах громадської організації. Крім того, інформація про проект буде поширена через мережу партнерських організацій, активне використання медіа.


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
По закінченню табору між його учасниками та тренерами будуть сформовані канали комунікації, які дозволять їм підтримувати зв’язок один з одним. Таким чином цей проект має довгострокові перспективи, а саме: учасники зможуть використовувати здобуті знання та поширювати здобуті навички щодо формування української громадянської ідентичності на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність), формувати концепцію розвитку нового громадянського суспільства, буде збільшено кількості молоді, що активно долучається до діяльності інститутів громадянського суспільства, бере участь в суспільному житті країни.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux