Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких"
Статус
Переможець
Проєкт подано
29 січня 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 07 липня 2024
Номер проєкту
20230912-4000
Бюджет
310925 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяння здійсненню патріотичного виховання та формуванню громадянської позиції і патріотичної свідомості, усвідомлення національної своєрідності та ведення здорового способу життя молоді віком від 16 до 28 років, шляхом проведення Всеукраїнського мандрівного табору «Стежками князів Острозьких» у Рівненському р-н, Рівненської області, протягом 23-27 травня 2024 року
Актуальність програми
Саме постаті князів Острозьких, їхня діяльність на теренах і за межами України та діяльність УПА на теренах півдня Рівненщини є найкращим прикладом національного піднесення українського народу та усвідомленням для молоді правонаступництва боротьби українського народу з одвічними ворогами. Цікавий формат табору щорічно збирає на землях князів Острозьких більше сотні активних учасників української молоді з різних куточків України. Мандрівний табір «Стежками князів Острозьких – 2024» - це п’ятиденний комбінований мандрівний табір, що пройде наприкінці травня в Рівненському р-н, Рівненської області (на межі Рівненської та Тернопільської областей). Особливістю табору є його поділ на дві складові: - Пішохідна мандрівна, яка ознайомить учасників із діяльністю УПА на півдні Рівненщини (зокрема двома важливими подіями: Першою конференцією поневолених народів Європи та Азії 1943 року та найбільшою битвою УПА під Гурбами 1944 року) та заглиблює до самих витоків роду Острозьких включаючи їх роль в житті України та постатями, які дотичні до Острозьких (брати Наливайки, гетьман Петро Конашевич Сагайдачний, Герасим Смотрицький та ряд інших). - Вишкільна складова, яка ознайомить учасників та допоможе відпрацювати навички тактичної медицини, орієнтування, основ альпінізму, тактики, управління дронами, навички виживання в екстремальних умовах та включає в себе проведення різноманітних практичних занять та навчально-розважальних інтерактивів.
Очікувані результати
Короткострокові
- 100 учасників табору віком від 16 до 28 років візьмуть участь у мандрівному таборі «Стежками князів Острозьких» завдяки чому підвищать свій рівень обізнаності з історії України та історії національної боротьби українського народу. Пройдуть вишкільну складову та зможуть підвищити свій рівень компетентності та ділитися отриманими заннями. Отримають знання з тактичної медицини, орієнтування, основ альпінізму, тактики, управління дронами, навички виживання в екстремальних умовах тощо. - 20 членів команди та волонтерів табору візьмуть участь у навчальному семінарі та пройдуть навчання по проведенню заходів національно-патріотичного виховання та зможуть ділитися отриманими знаннями і продовжать працювати з молоддю на своїх місцях.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгостроковими наслідками реалізації проекту стане формування української ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність) шляхом підвищення рівня обізнаності молоді з історії національно-визвольних змагань українського народу в різні періоди становлення Української держави. Учасники отримають необхідні навички тактичної медицини, орієнтування, основ альпінізму, тактики, управління дронами, навички виживання в екстремальних умовах, що сприятиме їх самодостатності в екстремальних ситуаціях.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- 100 осіб віком від 16 до 28 років візьме участь у мандрівному таборі «Стежками князів Острозьких». - 100 учасників табору отримають знання з історії національної боротьби українського народу та навички необхідні для виживання в екстремальних умовах чи в умовах надзвичайних ситуацій. - 20 членів команди проекту та волонтерів візьмуть участь у навчальному семінарі і підвищать свою професійність та отримають досвід проведення мандрівних таборів. - 15 тис. осіб буде проінформовано щодо проблем активного дозвілля та активного суспільного життя молоді. Безпосередню участь у заході візьмуть 100 осіб, 20 членів команди отримають більше компетентностей, загальне охоплення інформаційними матеріалами заходу планується на рівні 15000 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Залучена до проекту молодь ознайомиться з історією національно – визвольних змагань українського народу від часів князів Острозьких до діяльності УПА на теренах Рівненщини та отримає навички необхідні для виживання в екстремальних умовах чи умовах надзвичайних ситуацій. Отриманні знання та навички сприятимуть впевненості учасників та їх долученню до активного суспільного життя і результативності в подальшій громадській та волонтерській діляності. Завдяки отриманим компетентностям членами команди проекту підвищиться ефективність роботи та заходи у сфері національно-патріотичного виховання будуть проходити на більш високому та якісному рівні. Інформаційне охоплення проекту сприятиме популяризації заходів у сфері національно-патріотичного виховання та формуванню української ідентичності серед суспільства.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких"
Всього учасників (з них жінок)
100 (55) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
5 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Захід
Навчальний семінар-тренінг з підготовки таборового Проводу
Всього учасників (з них жінок)
20 (10) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь віком 16-28 років, учні старших класів, студенти і молоді спеціалісти із усіх областей України, учні місцевих шкіл, через які пролягатиме маршрут проекту, представники засобів масової інформації.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Затвердження програми табору, розробка анкети та набір часників, написання та публікування анонсів, проведення промоційної кампанії, комунікація з учасниками, відбір учасників, матеріально-технічна підготовка до табору.
Опис заходів для здійснення етапу
Буде затверджено програму табору; Проведено інформаційну кампанію; Відібрано 100 учасників для участі у таборі; Підготовлено матеріально-технічну базу для проведення табору;
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 23 травня 2024
Відповідальний виконавець
Устимчук Юрій - голова ГО; Мартинчук Юлія - керівник проекту; Борисович Дарія - фахівець по комунікаціям проекту; Білотіна Єлизавета - керівник відділу по роботі з учасниками; Павлюк Володимир - керівник програмно-технічного відділу.
Етапи реалізації
Навчальний семінар-тренінг з підготовки таборового Проводу
Завдання
Провести навчання таборового Проводу для створення ефективної та згуртованої таборової команди, яка буде успішно працювати під час таборового сезону 2024
Опис заходів для здійснення етапу
Залучення минулорічних учасників таборового сезону для навчання оновленого складу таборової команди. Детальне пропрацювання таборової програми, організаційних моментів та правил. Розгляд актуальних питань.
Строк реалізації етапу
11 травня 2024 — 12 травня 2024
Відповідальний виконавець
Устимчук Юрій - Голова ГО
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Проведення Мандрівного табору «Стежками князів Острозьких»
Опис заходів для здійснення етапу
Буде проведено 5-денний Мандрівний табір "Стежками князів Острозьких"
Строк реалізації етапу
23 травня 2024 — 27 травня 2024
Відповідальний виконавець
Ю. Мартинчук - керівник проекту
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Підбиття підсумків. Підготовка творчого та фінансового звіту
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка творчого та фінансового звіту
Строк реалізації етапу
28 травня 2024 — 07 липня 2024
Відповідальний виконавець
Устимчук Юрій - голова ГО; Мартинчук Юлія - керівник проекту;
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про проект відбуватиметься за допомогою таких засобів масової комунікації: 1. Робота зі ЗМІ. За попередні роки проведення заходів нами напрацьовані наші постійні інформаційні партнери (Суспільне Рівне, Острог.інфо, мережа гіперлокальних медіа Район.ін.юа, Горинь.інфо та ряд інших). Робота зі ЗМІ проводитиметься шляхом опублікування прес-анонсів до заходу (початок травня 2024 р.), репортажів під час проведення заходу (23-27 травня 2024 року), та прес-релізу після проведення заходу (28 травня 2024 р.).
 2. Робота з цільовою аудиторією. Планується розсилка на електроні адреси установ, організацій та окремих осіб, які належать до нашої цільової аудиторії (по наявній базі даних).
 3. Робота у соціальних мережах та сайтах. Розміщення інформації, фото і відео звіту на сторінці ГО «Центр суспільних перетворень» в Фейсбук: https://www.facebook.com/supercenter.ostroh ; розміщення інформації на сторінках табору у соціальних мережах (Фейсбук: https://www.facebook.com/ostrogmandry/ та Інстаграм: https://www.instagram.com/ostrogmandry/ )
 4. Співпраця із громадськими організаціями. Будуть проведені зустрічі із активістами дружніх ГО, поширення інформації про захід по їхніх мережах. А також інформація буде розміщена на інформаційних ресурсах з можливостями для молоді: Ресурсний центр "Гурт", Громадський простір, Велика ідея, та інших.
 5. Співпраця із партнерами. Розміщення інформації на інформаційних ресурсах партнерів табору (маємо широкий список партнерів на різних рівнях, які щорічно долучаються до інформаційної підтримки табору)
 6. Співпраця із навчальними закладами. До заходу проводиться активна робота із учнями та студентами – проводяться лекції-запрошення, презентації, інформуються адміністрації навчальних закладів, органи самоврядування та ін.

Інформаційну кампанію плануємо розпочати за півтора місяця до табору. Прогнозоване інформаційне охоплення через дані канали комунікації - понад 15 000 осіб.


Під час реалізації проекту в умовах воєнного стану буде забезпечено відповідний рівень безпеки учасників, враховуючи усі вимоги правового режиму воєнного стану. Зокрема для цього командою табору вже було вжито та зроблено наступні кроки: маршрут табору побудовано таким чином, що на ньому відсутні будь-які об'єкти критичної або військової інфраструктури. Безпосередньо локації маршруту містять споруди, які можуть використовуватися у якості укриттів. На місці таборування нашою командою минулого року було облаштовано три різних локації-укриття (у якості укриттів будуть використовуватися добротні погреби). Також будуть вжиті заходи інформаційної безпеки (не розголошення на загал таймінгу мандрівки, маршруту та місця таборування). Окрім того на таборі передбачено наявність чергування медичного працівника та аптечок з усіма необхідними ліками.

Для учасників табору будуть проведені відповідні інструктажі по техніці-безпеки.

Ми зобов'язуємося у разі зміни безпекової ситуації вжити усі необхідні заходи задля безпеки учасників враховуючи усі вимоги правового режиму воєнного стану та забезпечити виконання програми табору та досягнення очікуваних результатів.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
По завершенню проєкту 100 молодих осіб отримають необхідні знання та навички для самостійної роботи з молоддю у своєму селі, селищі чи місті та навички, які допомагатимуть їм з розумом приймати рішення, як діяти в екстремальних ситуаціях. 20 осіб з числа таборової команди отримають спеціалізовані знання та досвід в питаннях по роботі з молоддю та питань, які будуть подаватися в рамках мандрівної та вишкільної складової табору. Результати проекту будуть перейняті учасниками табору для роботи з молоддю на місцях їх проживання. Отриманні в рамках табору знання та навички учасники зможуть використовувати у своєму повсякденому житті.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux