Інформування громадськості про проект відбуватиметься за допомогою таких засобів масової комунікації:
- Робота зі ЗМІ. За попередні роки проведення заходів нами напрацьовані наші постійні інформаційні партнери (Суспільне Рівне, Острог.інфо, мережа гіперлокальних медіа Район.ін.юа, Горинь.інфо та ряд інших). Робота зі ЗМІ проводитиметься шляхом опублікування прес-анонсів до заходу (початок травня 2024 р.), репортажів під час проведення заходу (23-27 травня 2024 року), та прес-релізу після проведення заходу (28 травня 2024 р.).
- Робота з цільовою аудиторією. Планується розсилка на електроні адреси установ, організацій та окремих осіб, які належать до нашої цільової аудиторії (по наявній базі даних).
- Робота у соціальних мережах та сайтах. Розміщення інформації, фото і відео звіту на сторінці ГО «Центр суспільних перетворень» в Фейсбук: https://www.facebook.com/supercenter.ostroh ; розміщення інформації на сторінках табору у соціальних мережах (Фейсбук: https://www.facebook.com/ostrogmandry/ та Інстаграм: https://www.instagram.com/ostrogmandry/ )
- Співпраця із громадськими організаціями. Будуть проведені зустрічі із активістами дружніх ГО, поширення інформації про захід по їхніх мережах. А також інформація буде розміщена на інформаційних ресурсах з можливостями для молоді: Ресурсний центр "Гурт", Громадський простір, Велика ідея, та інших.
- Співпраця із партнерами. Розміщення інформації на інформаційних ресурсах партнерів табору (маємо широкий список партнерів на різних рівнях, які щорічно долучаються до інформаційної підтримки табору)
- Співпраця із навчальними закладами. До заходу проводиться активна робота із учнями та студентами – проводяться лекції-запрошення, презентації, інформуються адміністрації навчальних закладів, органи самоврядування та ін.
Інформаційну кампанію плануємо розпочати за півтора місяця до табору. Прогнозоване інформаційне охоплення через дані канали комунікації - понад 15 000 осіб.
Під час реалізації проекту в умовах воєнного стану буде забезпечено відповідний рівень безпеки учасників, враховуючи усі вимоги правового режиму воєнного стану. Зокрема для цього командою табору вже було вжито та зроблено наступні кроки: маршрут табору побудовано таким чином, що на ньому відсутні будь-які об'єкти критичної або військової інфраструктури. Безпосередньо локації маршруту містять споруди, які можуть використовуватися у якості укриттів. На місці таборування нашою командою минулого року було облаштовано три різних локації-укриття (у якості укриттів будуть використовуватися добротні погреби). Також будуть вжиті заходи інформаційної безпеки (не розголошення на загал таймінгу мандрівки, маршруту та місця таборування). Окрім того на таборі передбачено наявність чергування медичного працівника та аптечок з усіма необхідними ліками.
Для учасників табору будуть проведені відповідні інструктажі по техніці-безпеки.
Ми зобов'язуємося у разі зміни безпекової ситуації вжити усі необхідні заходи задля безпеки учасників враховуючи усі вимоги правового режиму воєнного стану та забезпечити виконання програми табору та досягнення очікуваних результатів.