Всеукраїнські вишколи «НАУКА ПЕРЕМАГАТИ»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 30 вересня 2024
Номер проєкту
20240205-5042
Бюджет
672400 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
• популяризація служби в ЗСУ та підвищення престижу професії військовий; теоретична та практична підготовка молоді до захисту України; • моральне, фізичне та психологічне загартування майбутніх воїнів; • ознайомлення з вимогами до служби в Збройних Силах України та військовими стандартами НАТО під час повномасштабного вторгнення та після його завершення нашою Перемогою.
Актуальність програми
Патріотизм - одне з найглибших почуттів, закріплене століттями й тисячоліттями історичних подій. Не можна бути патріотом, не відчуваючи особистого зв’язку з Вітчизною, не знаючи історії того, як любили та берегли її наші пращури, як боронили її незалежність наші діди, батьки, брати. Під час війни патріотичне виховання, моральне загартування є головними факторами, що визначають успішний розвиток особистості, формування відповідального громадянина України. Усвідомлення себе в єдності з рідними, близькими людьми й усім народом спонукає людину свідомо ставитися до себе, до людей, до здобутків наших пращурів, до історії рідної країни, загалом до України як рідної держави. Проект «Наука перемагати» є актуальним та відіграє важливу роль у битві за молодий розум України, долучаючи в цікавій та захопливій формі до вишколів. Проект стане мотивуючим для молодого покоління готовності захищати Батьківщину в умовах повномасштабного вторгнення. Проект спрямовано на підготовку молоді, підвищення престижу й поваги до військової служби та допоможе сформувати бажання у молоді здобувати військові професії, психологічну і фізичну готовність виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Учасники заходів Проекту отримають навики з військової підготовки, оволодіють основами домедичної допомоги та тактичної медицини; набудуть досвіду виживання в складних природних умовах та орієнтування на місцевості; мінної безпеки, окопи, ознайомлення з дронами, репами.
Очікувані результати
Короткострокові
Наш захід дасть змогу ефективніше організовувати процес військово-патріотичного виховання учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах, що підвищить ефективність підготовки старшокласників до військової служби та захисту Вітчизни. Завдяки нашому проекту ми допоможемо дітям з’ясувати що таке патріотизм, які поняття він об’єднує в собі, навчимо учнів навчальних закладів формувати вміння висловлювати власну думку й робити висновки, виховувати небайдужість, любов до Батьківщини. Також наш проект спрямований на розвиток комунікативності молоді, вміння налагоджувати дружні контакти у середовищі однолітків, знаходити спільну мову у різних життєвих ситуаціях, вміння працювати злагоджено у команді. Не малу увагу наш проект приділяє розвитку фізичного виховання молоді.
Показати повний опис
Довгострокові
- Оволодіння основними принципами і навичками необхідними для оцінки та першочергових дій в екстремальних умовах агресії до моменту прибуття професійних військових сил оборони; - Оволодіння основними принципами і навичками необхідними для оцінки та надання першої допомоги в екстремальних ситуаціях; - Психологічна готовність до небезпеки, уміння і готовність їй протидіяти, діяти самому та організовувати взаємодопомогу в екстремальних ситуаціях. - Формування у учасників Проекту високих моральних, психологічних та соціальних якостей: мужності, стійкості, відваги, рішучості, сміливості, наполегливості, ініціативності, вміння працювати в команді. - Після завершення проєкту тренери, організатори та психологи, військові інструктори проєкту будуть підтримувати зв'язок з його учасниками та надавати необхідну підтримку.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
В рамках проекту заплановано проведення: 1. 6 військово-патріотичних уроків. Уроки проводять ветерани та інваліди війни, добровольці, волонтери та активні представники суспільства. 2. Проведення 6 спортивно-туристичних заходів «Козацькі забави». 3. 5 лекцій з ознайомленням зразками військової зброї та правилами поводженням з нею. 4. 3 лекції про першу тактичну домедичну допомогу проведення рятувальних робіт. 5. 3 уроки про історію України. 6. Пізнавальні екскурсії «Мій рідний край» (3 екскурсії). 7. Майстер-класи по малюванню, акція «Листи нашим героям». 8. Організація 8 вечорів та уроків «Бойової слави». 9. Ознайомлення з місцевим колоритом та фольклором. 10. Організовано патріотичні табри для 2 груп по 50 осіб. 11. Виготовлено інформаційну друковану продукцію для учасників вишколів (наглядні матеріали для теоретично-лекційної частини - 100 примірників.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- виховання покоління, яке зростає під час російсько-української війни в національному військово-патріотичному напрямку, утвердження національно-патріотичної свідомості юнацтва та молоді; фізично здоровим ,міцним та загартованим; - формування у юнацтва та молоді почуття патріотизму, свідомого ставлення до питань особистої та громадської безпеки; - формування всесторонньо розвинутих і духовно багатих особистостей на засадах національної гідності та свідомої громадянської позиції, приналежності до своєї держави, відповідальності за своє майбутнє і майбутнє своєї країни. - формування у молоді високих моральних, психологічних та соціальних якостей: мужності, стійкості, відваги, рішучості, сміливості, наполегливості, ініціативності, вміння працювати в команді; - вивчення героїчної історії українського народу, духовної спадщини, українських народних традицій, символів та звичаїв; - вивчення та роз’яснення учасникам заходів ідейно-теоретичних засад державної незалежності та суверенітету, ролі і місця Збройних Сил України, значення військової служби та військового обов’язку в забезпеченні територіальної цілісності держави; - засвоєння теоретичних знань і розвиток практичних навичок поведінки в екстремальних ситуаціях. - засвоєння базових понять про систему оборони та мобілізації України, як з боку держави так і зі сторони громадськості; - підвищення престижу військових професій, популяризації служби в Збройних Силах України. - виховання екологічної культури; - налагодження контактів між активістами організацій молодіжного та національно-патріотичного спрямування.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнські вишколи «НАУКА ПЕРЕМАГАТИ»
Всього учасників (з них жінок)
100 (50) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
50 (20) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
молодь від 14-25 років з 16 регіонів України, в тому числі молодь з числа внутрішньо переміщених осіб, яка тимчасово переміщена із окупованих територій та зони проведення бойових дій.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Організаційно-підготовчий етап
Завдання
Проведенняпідготовчих робіт для реалізації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Інформування через соціальні мережі про набір учасників, розробка графіку, програм та учбових матеріалів навчання.
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 31 травня 2024
Відповідальний виконавець
ЖуковаТетяна - керівник ГО, керівник проекту.
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Безпосереднє проведення проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Будуть проводитися 2 вишколи терміном по 12 діб по 50 осіб кожний, де молодь матиме змогу під керівництвом досвідчених інструкторів – набути навички безпечної поведінки на відкритій місцевості (враховуючи смертельні «подарунки» від русні), з надання первинної медичної допомоги, рукопашного бою, алгоритму дій під час атак ворога з різних боків, мінної безпеки, зокрема: -надання першої медичної допомоги, -робота з компасом та топографічною картою, -облаштовувати та маскувати окопи, -мінна безпека, - поводження зі зброєю, -все про дрони та окопні РЕБи, бо радіоелектронна боротьба полягає у створенні радіоперешкод для радіоелектронних засобів, щоб ускладнити роботу ворога й передавання даних. Інструктор по роботі з особовим складом Коломієць Владислав, учасник бойових дій 2022-2023р). Поводження зі зброєю Ломако Євгеній Володимирович, викладач військової підготовки. Медична підготовка Топчій Наталія Іванівна. Після теорії практичні заняття з інструкторами. Після завершення Проекту підготовки особи, які успішно здали підсумкові практичні тести, отримують сертифікати. Після проведення кожної тематичної частини навчань учасники проводять брифінг, діляться критичними зауваженнями, аналізують помилки та варіанти дій, щоб не допустити цих помилок у подальшому, бо кожна помилка під час військових дій може коштувати життя свого. або товариша.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 31 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Жукова Тетяна - керівник ГО, керівник проекту.
Етапи реалізації
Підсумково-звітний етап
Завдання
Підготовка творчого та фінансового звіту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка та здача матеріально-технічної, бухгалтерської, фінансової та іншої звітності.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Жукова Тетяна - керівник ГО, керівник проекту.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості про хід та результати реалізації проекту буде здійснюватися:

·        інформування у місцевих ЗМІ (статті, інтерв’ю, прес-конференції, піар-підтримка представниками цільових груп).

·        розміщення інформації про захід у соціальних мережах.

·        інформування про проведення заходу обласними молодіжними та ветеранськими громадськими організаціями.


Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux