«Історія українського війська»
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою реалізації проекту є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України
Актуальність програми
Проект "Історія українського війська" є актуальним, оскільки спрямований на формування оборонної свідомості у молоді, а також збільшення чисельності молоді, готової до захисту своєї Батьківщини, шляхом утвердження авторитету Збройних сил України як спільноти хоробрих та мужніх, тих, хто захищають незалежність і територіальну цілісність України. Підвищення престижу військової служби є першочерговим завданням держави в умовах збройної агресії Росії проти України. Відтак, важливість виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України має розуміти кожен молодий громадянин України і бути готовий до його виконання, що покладено в основу проекту. Саме тому, проект покликаний формувати у зростаючого покоління бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних силах України, що в свою чергу призведе до збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Очікувані результати
Короткострокові
-Виробництво та презентація двох документальних фільмів: Успішне завершення процесу створення та публічного показу двох кінострічок, присвячених історії українського війська. -Поширення фільмів через цифрові платформи: Ефективне використання соціальних мереж та відеохостингів для розповсюдження фільмів, забезпечуючи широкий охоплення аудиторії. -Організація та проведення презентації: Проведення офіційного показу фільму у м. Києві. -Залучення медіа та партнерів для популяризації проекту: Встановлення співпраці з медіа-структурами та іншими організаціями для збільшення впливу та охоплення проекту.
Показати повний опис
Довгострокові
-Зміцнення оборонної свідомості та національного патріотизму: Створення та підтримка стійкого інтересу та розуміння важливості оборони країни серед молоді. -Підвищення інтересу до військових професій: Залучення молоді до розгляду військової кар'єри як престижної та значущої. -Розвиток історичної освіти та культури: Поширення знань про історичні аспекти та значення українського воїнства в розвитку держави. -Формування позитивного іміджу Збройних сил України: Покращення загального сприйняття військових сил як ключового елементу національної безпеки. -Підвищення готовності молоді до відстоювання національних інтересів: Виховання відповідального ставлення до оборони країни та зростання числа молодих людей, готових внести свій вклад у захист національної незалежності.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількісні показники досягнення У рамках вказаного проєкту буде: - Відзнято стрічку тривалістю 60 хв (у двох частинах по 30 хв) «Українське воїнство. Велике Князівство Литовське» та «Українське воїнство. Українська Народна Республіка», що описуватиме історію становлення українського війська даних періодів, основні героїчні подвиги, а також спростування існуючих історичних міфів. - Презентовано дану стрічку у місті Києвііз залученням молоді, активістів, представників ЗМІ та. - Поширено фільм серед бібліотек, шкіл та громадських об'єднань, які працюють у сфері національно-патріотичного виховання у не менше ніж у 16 обласних містах України для використання у власних заходах. -Публікація інформаційного продукту в мережі Інтернет з вільним доступом до перегляду, дозволить охопити не менше 10 000 осіб з числа населення, які ознайомляться з струткурою, особливостями та специфікою роботи Сил безпеки і оборони України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- Якість контенту: Висока інформативність, візуальна привабливість, та історична точність фільмів. - Енгейджмент аудиторії: Рівень взаємодії з контентом в соціальних мережах. - Розширення аудиторії: Залучення нових сегментів аудиторії, зокрема молоді, яка раніше не проявляла інтересу до військових тем. -Позитивні відгуки та рецензії: Збір позитивних відгуків від експертів, критиків та загальної аудиторії. - Соціальний вплив: Оцінка впливу проекту на соціальні зміни, такі як зростання патріотизму та готовності до оборони країни.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
"Всеукраїнська акція презентація фільму "Історія Українського Війська""
Всього учасників (з них жінок)
60 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою аудиторією даного проєкту стане молодь віком від 14 до 35 років.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Створення робочої групи
Опис заходів для здійснення етапу
Створення робочої групи з метою координації та реалізації проєкту
Строк реалізації етапу
01 травня 2024 — 31 травня 2024
Відповідальний виконавець
Курник Оксана-Валентина, член Проводу
Етапи реалізації
Робота над створенням стрічки
Завдання
Написання сценарію, підготовка інформації, пошук локації для проведення зйомок.
Опис заходів для здійснення етапу
В рамках даного етапу відбудеться написання сценарію із попереднім опрацюванням історичного матеріалу; пошук осіб, які будуть залучені до зйомки (відеограф, оператор, експерти); пошук локації та реконструкцій.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 30 червня 2024
Відповідальний виконавець
Максим Паляниця, голова секретаріату ВГО "МНР"
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Зйомки фільму
Опис заходів для здійснення етапу
Інтерв'ювання фахівців в рамках зйомки стрічки «Українське воїнство. Велике Князівство Литовське » та «Українське воїнство. Українська Народна Респуліка». Відеозйомка фільму, монтаж та підготовка фінальної версії стрічки.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 30 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Яна Плотніцька, керівниця інформаційного напряму.
Етапи реалізації
Інформаційно-просвітницький етап
Завдання
Презентації фільму
Опис заходів для здійснення етапу
Поширення стрічки у мережі інтернет. Презентація та поширення фільму серед громадськості шляхом проведення відкритих показів.
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2024 — 31 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Ярослав Ференчак, голова ВГО «МНР»
Етапи реалізації
Заключний етап
Завдання
Підготовка творчого та фінансового звіту
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка творчого та фінансового звіту
Строк реалізації етапу
01 серпня 2024 — 31 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Курник Оксана-Валентина, член Проводу
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Для ефективного інформування громадськості про перебіг та результати проекту будуть використані різноманітні канали комунікації.

Власні ресурси: Наш основний інформаційний портал - вебсайт www.mnr.in.ua, де буде доступна актуальна інформація про проект, його хід та досягнення. 8 з 11

Соціальні медіа: Instagram: mnr.in.ua - тут будуть публікуватися фото та відео з заходів, а також оновлення проекту. TikTok: mnr.in.ua - для приваблення молодіжної аудиторії та поширення візуального контенту. YouTube: mnrua - використовуватиметься для розміщення довгих відео, інтерв'ю та документальних матеріалів. Facebook: ukrmnr - для регулярних оновлень, анонсів подій та взаємодії з 8 з 11 аудиторією.

Таргетована реклама: Використання таргетованої реклами в соціальних мережах допоможе ефективно досягти цільової аудиторії та залучити увагу до наших заходів та ініціатив.

Засоби масової інформації:

Співпраця з місцевими та всеукраїнськими ЗМІ Висвітлення подій забезпечуватиметься через розсилку пресрелізів, гарантуючи оперативність та об'єктивність інформування. 

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Перспективи подальшого використання результатів проекту "Історія українського війська" після завершення періоду фінансування з бюджету мають включати наступні аспекти: 1. Інтеграція фільмів у освітні програми: Фільми можуть бути використані як навчальні матеріали у школах та університетах для курсів з історії України, патріотичного виховання та військової підготовки. 2. Постійний доступ до фільмів в інтернеті: Забезпечення безперервного доступу до фільмів на платформах таких як YouTube, що дозволить постійно залучати нову аудиторію. 3. Проведення публічних заходів : Організація тематичних заходів, де можуть бути показані фільми. 4 Співпраця з медіа та культурними інституціями: Налагодження партнерства з телеканалами, музеями, бібліотеками для ширшого розповсюдження фільмів і їх включення в культурні та освітні програми. Можливі джерела фінансування: 1. Гранти від міжнародних організацій: Подача заявок на отримання грантів від організацій, які підтримують культурні та освітні ініціативи. 2. Спонсорство від приватних компаній: Залучення коштів від приватних компаній, зацікавлених у соціальній відповідальності та патріотичному вихованні. 3. Партнерство з урядовими органами: Продовження співпраці з державними інституціями для фінансування нових ініціатив та проектів, пов'язаних з вже реалізованими фільмами. 4 Власні кошти.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux