семінари-тренінги «Сильні України»
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Головною метою семінар-тренінгів «Сильні України» є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Семінар-тренінги спрямовані на підвищення обізнаності, розвиток патріотичних почуттів та формування навичок, необхідних для захисту країни в умовах сучасних викликів та загроз, а також створення якісної універсальної платформи для стейхолдерів молодіжної та спортивної галузі, яка збере у себе всі прогресивні ініціативи і напрямки та стане плідним майданчиком для обміну досвідом і напрацюванням нових надбань для фахівців сфери національно-патріотичного виховання, сфери спортивної реабілітації та молодіжної сфери щодо підвищення національної свідомості та патріотичних почуттів, а також підвищення рівня взаєморозуміння та взаємодії між учасниками проекту з подальшим створенням замотивованої спільноти. Також заплановано проведення тренінгів щодо методів, шляхів та механізмів вирішення актуальних проблем національної свідомості щодо реабілітації ветеранів та спортивного волонтерства, розбудови ветеранської спортивної спільноти та сприяння в подальшому у відкритому та якісному діалозі молоді, ветеранів війни, представників влади, соціально-відповідального бізнесу тощо.
Актуальність програми
Актуальність програми (проекту, заходу) Сучасна сфера національно-патріотичного виховання та молодіжної політики - одна із найбільш інтенсивно розвиваючихся галузей громадського життя. Поглиблення інтеграції окремих частин широкої сфери є природнім процесом, який при правильній стимуляції дає нові якості проявів галузі. Світова тенденція до об'єднання фахових аудиторій дає неперевершені результати розвитку галузі. Широке залучення молоді до семінар-тренінгів «Сильні України» гарантуватиме розповсюдження ідей та привернення уваги до національних цінностей, стимулювання громадянської активності та волонтерства серед молоді, формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, виховання відповідальності за майбутнє своєї Батьківщини, її незалежності та територіальної цілісності, як в столиці так і в інших регіонах України. Місією семінар-тренінгів є реалізація прогресивних національно-патріотичних ініціатив та напрямків в м. Києві та регіонах України; створення не лише процесу навчання та вдосконалення отриманих навичок, а майданчика, для обміну досвідом та напрацюванням нових надбань для фахівців сфери сфери національно-патріотичного виховання, молодіжної політики, волонтерства, спортивної реабілітації, а також обмін досвідом між провідними фахівцями щодо якісної реалізації завдань державної політики та злагодженої роботи усіх ланок; популяризації спортивного волонтерства.
Очікувані результати
Короткострокові
Залучення ветеранів війни, активної молоді, волонтерів з усіх регіонів України та створення ініціатив для розвитку національної свідомості, позитивного патріотичного світогляду, культури волонтерства та об’єднання фахівців різних поколінь у галузі національно-патріотичного виховання, молодіжної політики, спортивної реабілітації тощо шляхом участі у семінар-тренінгах «Сильні України» в м. Києві, м. Тернополі та м. Чернігові.
Показати повний опис
Довгострокові
Популяризація національної свідомості у молодіжному середовищі, створення молодіжного ком’юніті, збільшення кількості спортивних волонтерів серед молоді, формування в особистості ціннісного ставлення до необхідності захисту своєї Батьківщини, ідеалізація портрету ветеранів війни, активної за формою та моральної за змістом життєвої позиції, формування свідомої необхідності та укріплення громадської взаємодії між молодіжним середовищем та ветеранами війни, а також впевненість та здобуття нових знань та навичок.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Загальне охоплення 3х семінар-тренінгів «Сильні України» в м. Києві, м. Тернополі та м. Чернігові складає 750 осіб учасників (в т.ч. ветеранів війни - 150) та понад 10 000 осіб з усіх регіонів України, охоплених інформаційною кампанією у рамках його реалізації, завдяки проведенню семінар-тренінгів у топових локаціях, а також через висвітлення у ЗМІ та соціальних мережах інформації про захід.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Реалізація масштабної інформаційно-просвітницької кампанії. Інформування та мотивація молодіжного ком’юніті та громадського сектору щодо можливостей особистого розвитку на захисті своєї країни, як результат – збільшення кількості свідомої молоді, підвищення національної свідомості та патріотизму. Підписання меморандумів між представниками влади та активними учасниками громадського сектору, національно-патріотичного виховання, молодіжної політики та сфери фізичної культури та спорту.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
семінари-тренінги "Сильні України"
Всього учасників (з них жінок)
750 (270) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
150 (30) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
150 (36) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільова аудиторія семіонар-тренінгів «Сильні України» є активна молодь (в т.ч. курсанти та ветерани війни), волонтери, представники влади та представники бізнесу з усіх регіонів України (запланована участь представників з 20 областей України).
План реалізації програми
Етапи реалізації
Інформаційно-просвітницький етап
Завдання
Промоція заходу у середовищі громадського сектору, молодіжному та ветеранському середовищі
Опис заходів для здійснення етапу
На даному етапі реалізації проєкту ми плануємо розробку промо матеріалів для найбільшого охоплення та інформування учасників з усіх регіонів України про майбутні семінар-тренінги. Індикатор досягнення: залучення аудиторії у соціальних мережах у кількості 5000 осіб унікальних контактів цільової аудиторії.
Строк реалізації етапу
10 квітня 2024 — 20 квітня 2024
Відповідальний виконавець
Конюшок С.О.
Етапи реалізації
Практичний (етап виконання)
Завдання
Проведення семінар-тренінгів «Сильні України» в м. Тернополі
Опис заходів для здійснення етапу
Безпосередня організація семінар-тренінгу «Сильні України» в м. Тернополі. Написання програми. Залучення та коммунікація з учасниками (громадський сектор. молодь, ветерани, волонтери), спікерами, експертами та ін. до, під час та після проведення семінар-тренінгу. Реалізація організаційного процесу масштабних практичних, навчальних та презентаційних локацій безпосередньо на місці проведення. Пост-інформування молодіжного середовища про проведення семінар-тренінгу шляхом розповсюдження пост промо матеріалів у ЗМІ та соцмережах та заохочення щодо участі у наступному семінар-тренінгу у м. Чернігові.
Строк реалізації етапу
21 квітня 2024 — 28 квітня 2024
Відповідальний виконавець
Михайлів Ю.Ю.
Етапи реалізації
Практичний (етап виконання)
Завдання
Проведення семінар-тренінгу «Сильні України» в м. Чернігові
Опис заходів для здійснення етапу
Організація та проведення семінар-тренінгу «Сильні України» в м. Чернігові. Написання програми. Залучення та коммунікація з учасниками (громадський сектор. молодь, ветерани, волонтери), спікерами, експертами та ін. до, під час та після проведення семінар-тренінгу. Реалізація організаційного процесу масштабних практичних, навчальних та презентаційних локацій безпосередньо на місці проведення. Пост-інформування громадськості про проведення семінар-тренінгу шляхом розповсюдження пост промо матеріалів у ЗМІ та соцмережах та заохочення щодо участі у наступному семінар-тренінгу у м. Києві.
Строк реалізації етапу
01 червня 2024 — 09 червня 2024
Відповідальний виконавець
Лашин О.В.
Етапи реалізації
Практичний (етап виконання)
Завдання
Проведення семінар-тренінгу "Сильні України" в м. Києві
Опис заходів для здійснення етапу
Безпосередня організація семінар-тренінгу «Сильні України» в м. Києві. Написання програми. Залучення та коммунікація з учасниками (громадський сектор. молодь, ветерани, волонтери), спікерами, експертами та ін. до, під час та після проведення заходу. Реалізація організаційного процесу масштабних практичних, навчальних та презентаційних локацій безпосередньо на місці проведення. Пост-інформування молодіжного середовища про проведення семінар-тренінгу шляхом розповсюдження пост промо матеріалів у ЗМІ та соцмережах та заохочення щодо участі у наступному семінар-тренінгу. Пост-інформування молодіжного середовища про проведення заходів шляхом розповсюдження пост промо матеріалів у ЗМІ та соцмережах.
Строк реалізації етапу
28 липня 2024 — 01 серпня 2024
Відповідальний виконавець
Конюшок С.О.
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Способи інформування громадськості про хід та результати виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) (зазначаються найменування засобів масової інформації, веб-сайт, сторінки соціальних мереж, строки та методи інформування громадськості)

сайт ГО «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю "Звитяга Нескорених» https://zvytiaga.com/         

сайт ГО «Федерація стронгмену України» - https://strongman.org.ua/

соціальні мережі ГО «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю "Звитяга Нескорених» https://www.facebook.com/zvytiaga.neskorenyh?locale=uk_UA

телеканал «Київ» https://tv.kyiv24.news/

телеканал «Інтер» https://inter.ua/

інформаційне агентство «АрміяInform» https://armyinform.com.ua/


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Перспективи подальшого використання результатів виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів виконання (реалізації) програми (проекту, заходу). Масштабування проєкту буде відбуватися шляхом систематичного збільшення кількості патріотично вмотивованої молоді, об’єднаної однією метою – стояти на захисті своєї країни, а також збільшення аналогічних заходів в різних регіонах України, з метою обміну досвідом та впровадження новітніх кейсів, а також подальше висвітлення досягнень учасників та збільшення підписників у соцмережах, шляхом мотиваційних постів та ідеалізації портрету патріоту, військового, ветерану, соціально-відповідального волонтера, шляхом залучення позабюджетних коштів майбутніх партнерів (соціально-відповідального бізнесу, благодійних організацій та фондів тощо).
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux