ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
05 лютого 2024 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2024 - 31 жовтня 2024
Номер проєкту
20240201-4720
Бюджет
295490 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
- Формування в молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах екстремальної ситуації; - розширення знань про види озброєння, вироблення навичок поводження із стрілецькою зброєю та відпрацювання алгоритму дій під час знаходження вибухонебезпечних предметів; - відпрацювання навичок домедичної допомоги собі і оточуючим під час ураження відлітаючими предметами чи вибуховими пристроями; - сприяння розвитку лідерських якостей та здатностей працювати в команді; - сприяння виробленню усвідомленого ставлення молоді до безпеки свого життя та фізичного здоров'я; - національно - патріотичне виховання молоді, що передбачає розуміння важливості захисту своєї країни, готує до можливостей служби в армії; - виховання психологічної стійкості, оперативного мислення, упевненості в своїх силах, сміливості, рішучості, бажання захищати незалежність і територіальну цілісність України.
Актуальність програми
Діти та молодь - то генофонд нашої держави. Нині їм доводиться зростати і дорослішати у нелегких умовах сучасності: вони бачать смерть, каліцтва, розруху, живуть з постійним відчуттям небезпеки. Від того, як ми, дорослі, донесемо до їх свідомості розуміння, що відбувається, як ми навчимо правильно оцінювати ситуацію і не боятися брати на себе відповідальність за благополуччя і безпеку держави, залежить майбутнє України. Маючи такого сусіда як рф, треба думати не тільки про сьогодення, а й дивитися далеко наперед, бути підготовленими, бо постійна загроза агресії буде зберігатися. А відтак знання про те, яка буває зброя, як з нею поводитися, як надавати допомогу собі і ближньому є і будуть актуальними. Реалізація проєкту допоможе дітям та молоді набути досвіду поводження у потенційно небезпечних ситуаціях та правильно реагувати на них, щоб забезпечити власну безпеку та безпеку оточуючих, сприятиме формуванню комплексного розвитку фізичних якостей та психологічної стійкості, упевненості в своїх силах, у своїй важливості і потрібності Батьківщині. Знання про озброєння та вибухонебезпечні предмети дозволять усвідомити реальні загрози для безпеки держави та можуть відіграти ключову роль у вихованні бажання та готовності захищати незалежність та територіальну цілісність України.
Очікувані результати
Короткострокові
Реалізація проєкту "Територія безпеки" дозволить підвищити якість допризовної підготовки молоді та рівень національно - патріотичного виховання підростаючого покоління, збільшити рівень активності учасників у національно - патріотичних заходах, налагоджувати співпрацю з органами влади та громадськими організаціями національно - патріотичного спрямування, проводити змагання з військово - спортивних багатоборств.
Показати повний опис
Довгострокові
Проєкт має громадянсько - патріотичну, здоров'язберігаючу та соціальну направленість. Його реалізація має створити патріотичне середовище, яке передається наступним поколінням, сформувати у молоді відчуття відповідальності за долю своєї країни та бажання долучитися до її захисту, сприяти розвитку лідерських якостей серед учасників проєкту, що може мати позитивний вплив на їх подальшу кар'єру та особистісне зростання; забезпечити зниження рівня злочинності серед підлітків та молоді, попередити поширення наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, підвищити рівень соціальної стабільності, зменшити вплив ІПСО, мінімізувати кількість нещасних випадків від ураження вибухонебезпечними предметами.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Орієнтовна кількість учасників вишколу - 170. З них: учасники та представники команд - 150 осіб, запрошені гості та волонтери - 20 осіб.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Очікуваний результат проєкту - масове охоплення дітей та молоді до активного відпочинку та тренування у військово - спортивних багатоборствах, зміни в цінностях та моральних поглядах молоді, зменшення стресу та покращення самопочуття учасників шляхом ознайомлення із можливими ризиками та шляхами їх подолання, усвідомлення учасниками проєкту ролі обороноздатності в житті країни, свого обов'язку перед Батьківщиною та готовності захищати її.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ
Всього учасників (з них жінок)
170 (30) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
1. Розробка положення про захід. 2. Підготовка місця проведення вишколу. 3. Координаційна діяльність із залученими кваліфікованими інструкторами та тренерами. 4. Встановлення механізму комунікації для усіх учасників проєкту.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Розробка положення про захід, підготовка програми та сценарію. 2. Підготовка місця проведення вишколу, облаштування локацій. 3. Узгодження плану роботи кваліфікованих інструкторів та тренерів. 4. Закупівля необхідного інвентарю та обладнання. 5. Робота зі ЗМІ. 6. Підготовка банерів, символіки та атрибутики для учасників. 7. Надсилання інформаційних листів та запрошень. 8. Організація проживання та харчування учасників вишколу. 9. Закупівля призів для переможців заходу.
Строк реалізації етапу
01 липня 2024 — 18 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Колебіденко Володимир, голова Знам'янської МО ТСО України
Етапи реалізації
Основний
Завдання
1. Облаштування локацій. 2. Реєстрація, розміщення учасників вишколу та представників команд. 3. Проведення підготовчої тренувальної частини заходу. 4. Проведення вишколу та змагань.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Підготовка локацій з урахуванням воєнного стану і погодних умов, оформлення символікою тощо. 2. Проведення заходу: перший день: координація представників обласних організацій, поселення команд; ознайомлення представників та учасників із планом проведення заходу, розподіл руху команд по локаціях вишколу: "Виставка навчальних макетів озброєння та вибухонебезпечних предметів", "Стрільба з гвинтівки", "Неповне розбирання та складання автомата АК-47", "Спорядження магазину автомата АК-47 патронами", "Метання навчальної гранати", "Домедична підготовка"; другий день: проведення змагань із стрільби з гвинтівки, неповного розбирання та складання автомата АК-47, спорядження магазину автомата АК-47 патронами, метання навчальної гранати, підтягування на перекладині (для юнаків), згинання тулуба з положення лежачи (для дівчат); третій день: проведення тренувань на локаціях "Скеледром" та "Підвісна смуга перешкод"; підведення підсумків змагань; роз'їзд команд.
Строк реалізації етапу
19 вересня 2024 — 21 вересня 2024
Відповідальний виконавець
Колебіденко Володимир, голова Знам'янської МО ТСО України
Етапи реалізації
Заключний
Завдання
1. Оцінка виконання цілей та завдань. 2. Підготовка звітної документації. 3. Узагальнення досвіду.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Висвітлення заходу у ЗМІ та у соцмережах. 2. Оцінка, наскільки вдалося досягти визначених цілей та виконати завдання проєкту. 3. Розробка звіту про реалізацію проєкту. Здійснення всіх необхідних адміністративних процедур. 4. Проведення аудиту фінансових витрат, розрахунок бюджету та закриття фінансової частини проєкту. 5. Підготовка матеріалів для публікацій, які можуть використовуватися для документування досвіду та пропаганди проєкту.
Строк реалізації етапу
22 вересня 2024 — 31 жовтня 2024
Відповідальний виконавець
Колебіденко Володимир, голова Знам'янської МО ТСО України
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Висвітлення заходів в ЗМІ, поширення інформації у соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok, на сторінках залучених організацій, сайтах Кіровоградської обласної організації ТСО України, ГО "ТСО України", інформування населення через видання "Вісник ТСО України" за допомогою публікацій та дописів з фото- та відеоматеріалами.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Перетворення проєкту "Територія безпеки" в сталу програму, яка може продовжувати діяти на території України. Проведення змагань з військово - спортивних багатоборств. Розробка методичних та інформаціних матеріалів, подальша пропаганда та залучення молоді до заходів з національно - патріотичного виховання.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux