Пишаюся українцями
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
31 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 квітня 2022 - 31 травня 2022
Номер проєкту
20211031-1474
Бюджет
176900 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Мета проекту – Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних цінностей на прикладі видатних діячів української науки та культури 20-21 століття.
Актуальність програми
“Нашого цвіту по всьому світу” в останні роки воно починає набувати негативного забарвлення, а саме воно вказує скоріше на кричущі проблеми, аніж на надії знайти поміч будь-де. Згідно з дослідженням “Молодь України – 2018”, лише 56,5% молоді хоче жити та працювати в України. 43,5% поділилися на “хоче попрацювати закордоном”, “хоче понавчатися закордоном” та “хоче емігрувати”, але ми ж розуміємо, що після життя в інших країнах ця ситуація зміниться, скоріше за все, у гіршу сторону. Нам, молоді, постійно повторюють “Тікай. Тут нічого не досягнеш”. “Україна ніколи нічого не могла”. І молодь вірить. Повторює ці слова як мантру, хоч це нахабна брехня, поширена ворогами України. Протидія пропаганді – це один із напрямків діяльності Освітньої асамблеї. Але критичного мислення недостатньо, треба показувати правду. І, щоб побороти брехню, правда має бути красиво подана. Демонстрація такої правди про видатних українців, що змогли досягти успіху. Чий героїзм захоплює подих. Тих, хто зараз популяризує Україну на весь світ. Проект – це створення інтерактивного музею видатних українців ХХ-ХХІ століття. Використовуючи технології доповненої реальності, усі учасники зможуть ознайомитися з життям та діяльністю цих видатних українців та зрозуміти, що незалежно від будь-яких політичних чи економічних негараздів, українці зробили безліч того, що актуально і нині.
Очікувані результати
Короткострокові
- буде проведено 1 Всеукраїнську акцію “Пишаюся українцями”, яку відвідають учасники з більшості регіонів України; - буде створено інтерактивний музей із доповненою реальністю, який розвіюватиме міфи про неповноцінність українців та сприятиме розвитку національної самоідентифікації на прикладі видатних українців 20-21 століття.
Показати повний опис
Довгострокові
Проект матиме довгостроковий результат, а саме сприятиме популяризації новітніх технологій у діяльності громадських об’єднань, демонструватиме можливості для самореалізації в Україні та формуватиме національну самоідентифікацію учасників та їхнього оточення; крім того, програмне забезпечення доповненої реальності і стенди зможуть бути використані і в майбутньому, а значить, що проект не завершиться після закінчення співпраці ГО “Освітня асамблея” з Міністерством молоді та спорту України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- 100 осіб візьмуть участь у Всеукраїнській акції “Пишаюся українцями”; - створено 1 інтерактивний музей з доповненою реальністю; - створено інформаційний ролик звітний (1 шт.) для висвітлення інформації про перебіг та результати заходу, та популяризації напрацювань та забезпечення прозорості виконання проекту;
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Учасники ознайомляться зі 100% наданих матеріалів та поширять інформацію у своєму оточенні.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнська акція "Пишаюся українцями"
Всього учасників (з них жінок)
100 (50) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
- молодь 17-30 років; - інститути громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді; - студенти університетів.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
- підготуватися до проведення Всеукраїнської акції "Пишаюся українцями"
Опис заходів для здійснення етапу
- пошук підрядників; - створення макетів поліграфії; - розробка мобільного додатку для платформ iOS i Android; - тестування мобільного додатку; - підготовка локації до проведення виставки.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2022 — 11 травня 2022
Відповідальний виконавець
Панченко Микола Миколайович
Етапи реалізації
Проведення Всеукраїнської акції "Пишаюся українцями"
Завдання
Провести Всеукраїнську акцію "Пишаюся українцями"
Опис заходів для здійснення етапу
- проведення заходу протягом 4 днів; - роз'яснення гостям як користуватися додатками для доповненої реальності; - супровід учасників гостей протягом "екскурсії" інтерактивним музеєм, за необхідності – надання додаткових пояснень відносно висвітленої інформації; - контроль за дотриманням карантинних вимог протягом заходу.
Строк реалізації етапу
14 квітня 2022 — 17 квітня 2022
Відповідальний виконавець
Панченко Микола Миколайович
Етапи реалізації
Моніторинг
Завдання
- висвітлити інформацію про завершення проекту; - підготуватися до подання звітів про реалізацію проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
- створення фото- та відеозвітів про реалізацію проекту; - оцінка ефективності проекту, збір відгуків учасників; - підготовка звітів для Міністерства молоді та спорту України.
Строк реалізації етапу
16 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Панченко Микола Миколайович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
 1. Ресурси ГО "Освітня асамблея" у соціальних мережах: Facebook (21000+ підписників), Instagram (7000+ підписників), Telegram (2000+ підписників).
 2. Партнерські ресурси (загальне охоплення більше 200 000 осіб)
 3. Прес-анонси та прес-релізи для ЗМІ.

Інформування громадськості про перебіг проекту відбуватиметься на всіх етапах реалізації.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Стенди та програмне забезпечення буде доступне і після завершення проекту, тому може бути використане і після завершення реалізації проекту. Крім того, у майбутньому можливо буде оновлювати програмне забезпечення і матеріали.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux