«Наші герої». Створення шкільних навчально - тренувальних походів та патріотичних мілітарних турів, пов’язаних з історією національно – визвольної боротьби.
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою проекту є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України шляхом впровадження в шкільний предмет «Захист України» сучасних технологій та ігрових методик, закладених в спеціалізованій навчально – тренувальний похід "Наші герої".
Актуальність програми
На сучасному етапі національно – визвольної боротьби Україна потребує формування сучасної національної системи оборони, складовою частиною якої є виховання молоді. Щоб завтра перемогти на полі бою, ми сьогодні повинні перемогти за шкільною лавою. Прийняті державні програми національно – патріотичного виховання молоді, навчальний предмет «Захист України» для школярів 10 – 11 класів потребують постійної адаптації до реалій «гібридної» війни, що веде проти нас Росія, тому якраз використання досвіду ветеранів війни дозволить якісно підвищити результативність згаданих програм . В проекті ми пропонуємо використати захід шкільного предмету «Захист України» (надалі - «ЗУ») – навчально – тренувальний похід (надалі НТП), як платформу співпраці влади, ветеранських, громадських організацій, турфірм і ВУЗів з школами І – ІІІ ступеня. Історія - це зброя, тому і проводитиметься Всеукраїнський конкурс обласних маршрутів НТП під загальною назвою «Наші герої» з відповідним змістовним наповненням, буде організовано проходження школярами під патронатом місцевих ветеранських організацій НТП легендованих під минулі і сучасні визвольні змагання, насичення НТП елементами високих технологій війн ІІІ тисячоліття, сприятиме виведенню викладання предмету « Захист України » на якісно вищий рівень.
Очікувані результати
Короткострокові
Буде проведений конкурс маршрутів НТП в кожній з 25 областей та визначено обласний проект – переможець та команда – переможець, яка пройде апробований пілотний маршрут НТП «Коновалець і Шухевич – наші герої» (Надалі «НТП – «КШНГ»»), де учасники «прокачають» свої знання та навички з предмету «Захист України», технологій війн ІІІ тисячоліття і дорожню карту безоплатного отримання програми ArcGIS Online , ветерани – знання про мілітарний туризм, студенти отримають перший професійний досвід .
Показати повний опис
Довгострокові
Проект дасть поштовх становленню первинної ланки національної системи підготовки мобілізаційного резерву базовану на імплементованих в шкільний предмет «ЗУ» сучасних кібертехнологіях, школи отримають програму ArcGIS Online та включаться в Глобальний проект модернізації освіти у світі. Пришвидшиться формування патріотичного молодіжного середовища навколо НПГ «Кіберджура, організацій ветеранів, Мережевої громадської організації «Міжнародна академія геоінформатики», становлення мілітарного туризму
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Участь у конкурсі маршрутів НТП «НГ» візьмуть щонайменше 500 школярів з 25 областей України. Щонайменше 25 шкіл безоплатно отримають програму ArcGIS Online та стануть учасниками Глобального проекту модернізації освіти у світі зекономивши собі таким чином загалом 5 000 000 грн. на купівлях ліцензій на використання. 500 школярів отримають практичний досвід функціонування маршрутів НТП «НГ», не менше 50 студентів кафедри туризму ЛНУ і 50 ветеранів АТО отримають професійний досвід.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Буде забезпечено вищий рівень підготовки школярів до захисту України. Школи отримають сучасний інструментарій зростання особистої кваліфікації у сфері кібервійн ставши учасниками створеної МГО «МАІ» платформи електронної комунікації. Систематично проводитимуться заходи з підвищення їх кваліфікації в сфері технологій. Інтегральним результатом перелічених кроків стане збільшення кількості молоді, готової до виконання свого конституційного обов’язку по захисту незалежності України
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
«Наші герої». Створення шкільних навчально - тренувальних походів та патріотичних мілітарних турів, пов’язаних з історією національно – визвольної боротьби.
Всього учасників (з них жінок)
600 (50) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
10 (2) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
5 (2) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Школярі, учителі предмету "Захист України", обласні управління освіти, Міністерство освіти України
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Забезпечити керованість проектом
Опис заходів для здійснення етапу
Створення Робочої групи з управління проектом
Строк реалізації етапу
01 березня 2022 — 10 березня 2022
Відповідальний виконавець
Селецький Ігор, президент ГО "Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції", голова Робочої групи
Етапи реалізації
Безпосередньої реалізації заходів проекту
Завдання
Реалізувати передбачені проектом заходи
Опис заходів для здійснення етапу
Безпосередня реалізація заходів проекту без Аналітичного та фінансового звіту
Строк реалізації етапу
11 березня 2022 — 15 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Селецький Ігор, Голова Робочої групи
Етапи реалізації
Аналітичний
Завдання
Узагальнення здобутого досвіду і результатів проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка Аналітичного звіту на засіданнях Робочої групи
Строк реалізації етапу
16 вересня 2022 — 22 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Селецький Ігор, Голова Робочої групи
Етапи реалізації
Звітний по фінансах
Завдання
Підтвердити законність, повноту і цільовість використання коштів
Опис заходів для здійснення етапу
Заслуховування бухгалтера на засіданнях Робочої групи та затвердження Фінансового звіту за проектом.
Строк реалізації етапу
23 вересня 2022 — 28 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Селецький Ігор. Голова Робочої групи
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

До висвітлення проекту буде залучена Студія ТБ-7 яка здійснюватиме інформаційне супроводження проекту, проведе в травні 2022р три онлайн – заходи по роз’ясненню умов крнкурсу маршрутів, створить півгодинний відеоролик про проект в вересні 2022 р. і щонайменше тричі продемонструє його на своєму каналі.

У вересні 2022р. буде здійснена розсилка школам України матеріалів проекту на їх сторінки в соціальній мережі Фейсбук та відповідним управлінням облдержадміністрацій

Зацікавленим особам і структурам, на їх прохання, будуть надані повні електронні версії матеріалів проекту.

На заходах походу здійснюватиметься відеозапис та онлайн – трансляція в мережі Фейсбук.

Буде створено сторінка НТП «Наші герої» в додатку « playseek » для формування груп бажаючих пройти маршрути.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Результати проекту будуть узагальнені в Аналітичному звіті, і будуть доступні зацікавленим сторонам на сторінці ГО «Ветеранський рух». Школам і Міносвіти буде здійснена електронна розсилка Аналітичного звіту. Після успішної реалізації проекту ветерани – підприємці – члени ГО «Ветеранський рух» закуплять необхідне для функціонування НТП «КШ - НГ» обладнання вартістю 340 000 грн., щоби школярі Львівщини і гості з поза меж області отримали можливість пройти маршрут НТП «КШ – НГ». Буде створена сторінка НТП «Наші герої» в додатку playseek - найсвіжішому стартапі українських айтішників ( Плейсікери - в дослівному перекладі - «ті хто шукає ігри», знаходять партнерів для групових занять, ігор, матчів.) що сприятиме формування команд бажаючих пройти НТП «Наші герої».
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux