"Карпатський рейд"
Статус
Не допущено
Проєкт подано
11 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 31 жовтня 2022
Номер проєкту
20211110-2068
Бюджет
375400 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Виховання дітей за скаутською методикою в дусі відданості Батьківщині й українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей.
Актуальність програми
Карпатський регіон є перлиною сучасного українства та української ідеї. Незважаючи на те, що кожен з українських регіонів є важливим та неповторним, але в ХХ та ХХІ столітті саме Галичина та Карпатський регіон відіграли над важливу роль у відновленні та становленні української незалежності. Саме тому у часи занепаду морального та патріотичного виховання на фоні гірських краєвидів залишилися згадки про О.Довбуша, С.Бандери, Р.Шухевича та інших національних героїв. Концепція нашого проєкту передбачає збір дітей з усієї України, родини яких не можуть собі дозволити поїздки у Карпати, де під керівництвом команди проєкту вони познайомляться з історією українського народу та його видатними представниками в той же час зважаючи на унікальну природу карпатського регіону передбачається, що в рамках проєкту буде сторений мандрівний екологічний табір, що поєднає патріотичне виховання з натуралістично-екологічною компонентою за скаутською методою з елементами гри. Поєднання зазначених виховних векторів сприятиме розвитку гармонійної особистості.
Очікувані результати
Короткострокові
Проведення мандрівного екологічного табору для 100 дітей з елементами патріотичного виховання в Карпатському регіоні. За 10 днів табору діти набудуть знань, умінь і навичок, необхідних для життя серед природи (завдяки мандрівництву: ознайомлення з природними багатствами Карпат, геологічною будовою, корисними копалинами, гідрографією, кліматом, рослинністю, тваринним світом; навчальна гра «Виживання в природі» та інше)
Показати повний опис
Довгострокові
Апробація методики поєднання екологічного та патріотичного виховання через методику мандрівного табору та скаутської системи створить прецендент для представників інших регіонів України і мандрівні табори з’являться по всій країни.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількісні показники досягнення: залучення до проєкту дітей з соціально незахищених категорій населення, зокрема орієнтовно 90 дітей до таборів, які будуть проведені за методикою екологічного мандрівного табору з елементами патріотичного виховання.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Якісні показники досягнення: підвищення рівня обізнаності про природу карпатського регіону та героїв українського народу, освоєння навичок особистісного розвитку через заняття за скаутською системою. Проєкт сприятиме формуванню у дітей високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, рішучості, відваги, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на основі відновлених народних традицій.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Мандрівний екологіний табір "Карпатський рейд"
Всього учасників (з них жінок)
30
(12)
осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
1
(1)
осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
7
(3)
осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Діти шкільного віку з малозабезпечених сімей, багатодітних родин, діти ВПО, та діти учасників АТО у загальнонаціональному масштабі.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Формування складу учасників табору
Опис заходів для здійснення етапу
1.1.Запис презентаційного ролику та інших презентаційних матеріалів табору.
1.2.Розповсюдження презентаційних матеріалів про табір.
1.3.Налагодження комунікації з потенційними учасниками табору.
1.4.Відбір учасників табору.
1.5.Поредня розвідка маршруту.
1.6.Аренда палаток для проживання дітей.
1.7.Забезпечення учасників аптечкою та гігієнічними засобами.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022
—
31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Олексюк Ігор Богданович
Етапи реалізації
Основний
Завдання
Функціонування табору
Опис заходів для здійснення етапу
2.1.Доставка учасників табору до місця дислокації.
2.2. Аренда необхідного обладнання для функціонування табору.
2.3.Проведення серії спортивних та теренових ігор «Прапор», «Нічна стійка», «Козацькі забави», екологічні акції «Добре діло»).
2.4.Здійснення мандрівок в рамках табору на території м.Ворохта.
2.5.Проведення тренінгових занять.
2.6. Підготовка сувенірів для учасників табору.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022
—
25 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Олексюк Ігор Богданович
Етапи реалізації
Завершальний
Завдання
Підведення підсумків табору
Опис заходів для здійснення етапу
3.1.Підведення підсумків табору.
3.2. Відправлення учасників табору по домівках
3.3.Написання звіту за проєктом.
Строк реалізації етапу
26 серпня 2022
—
30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Олексюк Ігор Богданович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
Інформація про проєкт буде розміщуватися в пабліках громадської організації та організацій партнерів, а також на наступних ресурсах. 1. Прикарпатська інформаційна компанія. pik.net.ua. 2. Інформаційна агенція Про захід. prozahid.com. 3.Інформаційна агенція Голос інфо. golosinfo.com.ua. 4.Також інформація про проєкт буде відображена на сторінці табору "Карпатський рейд".https://www.facebook.com/search/top?q=%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%B4
Кожен з етапів проєкту буде відображений у новинах зазначених ресурсів протягом всього часу реалізації проєкту.
Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
В подальшому табір «Карпатський рейд» буде проводитися на регулярній основі і сприяти патріотичному та екологічному вихованню підростаючого покоління з всієї України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації