«Арт-акція «Україна – це я! Україна – це ти!»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2022 - 30 червня 2022
Номер проєкту
20211101-1590
Бюджет
526895 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування активної громадянської позиції, утвердження національної ідентичності молоді на основі збереження та розвитку суспільно-державницьких та духовно-моральних цінностей Українського народу.
Актуальність програми
Актуальність проекту зумовлюється необхідністю консолідації та розвитку суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною і вимагають постійного вдосконалення національно-патріотичного виховання. Важливим фактором повноцінного зростання молодої людини як особистості, так і громадянина є участь у творчій діяльності у будь-якій сфері. Найпоширенішою та популярною формою та сферою впливу на формування активної громадянської позиції, гідності, утвердження національної ідентичності молоді є культурно-мистецька діяльність. Найбільш ефективним фактором такого впливу на молоду людину може стати знайомство з результатами творчої діяльності своїх однолітків – молодих майстрів народної творчості, тим паче, якщо ці твори уособлюють духовно-моральні та суспільно-державні (національні) цінності українського народу. Особливої значимості такий фактор впливу набуває стосовно дітей, молоді та в цілому населення південних та східних регіонів України.
Очікувані результати
Короткострокові
За підсумками реалізації проекту очікується залучення громадсько активної та творчої молоді, що проживає у південних та східних областях України, як до безпосередньої активної участі у заходах проекту, так і в якості волонтерів, відвідувачів, глядачів тощо. Така діяльність та участь здійснюватиметься спільно з учасниками проекту – молодими митцями з 10 областей України, що сприятиме налагодженню тісних контактів між активною, творчою молоддю Півдня, Сходу та інших регіонів України.
Показати повний опис
Довгострокові
У довгостроковій перспективі проект сприятиме: - збільшенню кількості громадян, зокрема, дітей та молоді, залучених до проектів та заходів з національно-патріотичного виховання; - збільшенню кількості громадян, зокрема, дітей і молоді, які пишаються своїм українським походженням, громадянством; - збільшенню кількості громадян, які подорожують в інші регіони України; - збільшенню кількості і якості культурних продуктів, спрямованих на національно-патріотичне виховання;
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
У процесі реалізації проекту буде проведено 2 прес-конференції, 5 культурно-мистецьких дійств з концертними виступами молодих виконавців фольклорної музики та співу, презентаціями робіт та майстер-класів молодих майстрів народної творчості), 4 засідань за круглим столом, 5 виставок. Безпосередніми учасниками проекту стане 30 осіб. Це молоді люди з 10 областей України – молоді майстри народної творчості – стипендіати Президента України та молоді виконавці української фольклорної музики та співу.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Презентацію творчості та майстер класи молодих майстрів та сценічні виступи молодих виконавці матиме змогу побачити та взяти у них безпосередню понад 5000 осіб у 5 населених пунктах Запорізької та Донецької областей. Ще понад 5000 осіб зможе ознайомитися з результатами проекту завдяки розповсюдженій серед відвідувачів тематичній поліграфічній продукції, а також фото- та відеоматеріалам. Очікуваний гендерний склад учасників становитиме 50% на 50%.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
«Арт-акція «Україна – це я! Україна – це ти!»
Всього учасників (з них жінок)
40 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (5) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Громадсько активна, творчо обдарована молодь України, у т.ч. молодь з числа внутрішньо переміщених осіб Донецької та Луганської областей.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Підготовка до реалізації програми
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка до реалізації програми, укладення договорів.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 16 червня 2022
Відповідальний виконавець
Шинкарук Ф.В., голова організації
Етапи реалізації
Реалізація проекту
Завдання
Реалізація проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення комплексу культурно-просвітницьких заходів у населених пунктах Бердянськ (Запорізька обл.) та Урзуф, Мангуш, Волноваха, Маріуполь (Донецька обл.). У кожному із зазначених населених пунктів будуть проведені прес-конференції, культурно-мистецькі дійства (презентації робіт та майстер-класи молодих майстрів народної творчості, концертні виступи молодих українських виконавців фольклорної музики та співу), виставки, засідання за круглим столом з представниками молодіжних установ та організацій. Дійства будуть приурочені Дню Конституції України
Строк реалізації етапу
23 червня 2022 — 29 червня 2022
Відповідальний виконавець
Шинкарук Ф.В., голова організації
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Підведення підсумків проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Створення відеофільму. Підготовка звітної документації.
Строк реалізації етапу
29 червня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Шинкарук Ф.В., голова організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

У процесі реалізації проекту здійснюватиметься фото- та відеозйомка, що дасть змогу розмістити фото- та відеоматеріали у мережі Інтернет;

На основі відзнятого відеоматеріалу буде створено презентаційний відеоролик проекту та інформаційно-просвітницький відеофільм про молодих майстрів народного мистецтва України з подальшим їх розміщенням у мережі Інтернет.

Прес-служба ГО «Пісенний Спас» буде висвітлювати хід та результати виконання програми під час проведення та за її підсумками через:

- веб-ресурси ГО «Пісенний Спас», громад, установ, організацій місць проведення заходів, соціальні мережі, інші електронні ЗМІ червень - липень ;

- місцеві електронні та друковані ЗМІ міст, областей, районів, навчальних закладів, чиї представники братимуть участь у проекті червень - липень.

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux