Культурно-суспільницький семінар «СУМок»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
01 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 листопада 2022 - 15 грудня 2022
Номер проєкту
20211101-1599
Бюджет
207600 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України. Отримання нових знань в організації, підготовці та проведенні заходів для членів ГО України, беручи до уваги сучасні підходи, яскраві приклади, культурну особливість та вміння стратегічного бачення та планування і викликів сьогодення.
Актуальність програми
Спілка Української Молоді протягом своєї діяльності (понад 90 років) великий акцент робила на суспільницькій роботі. Від самого початку організація позиціонувала себе як державотворницька та суспільно корисна, а вже пізніше додалося виховне крило. На даний час ми бачимо наскільки важливо мати в лавах організації, в управлінні держави творців, творців свого оточення, своєї спільноти, творців держави. Тому на даний момент ми хочемо акцентувати діяльність на суспільницькому напрямку.
Даний проект поділятиметься на три складові:
1) тематичний семінар по активізації діяльності молоді;
2) натхнена конференція в тезисному стилі під назвою CYMok;
3) Андріївські вечорниці як елемент пізнання та збереження традицій.
Під час конференції CYMok – учасники прослухають натхненні доповіді осіб які можуть надихнути та зацікавити до активізації своїм власним прикладом. Ми плануємо запросити: Вахтанга Кіпіані (історика), вл. Степан Сус (владика УГКЦ, керівник Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, капелан СУМ), Стефан Романів (напевне онлайн, голова проводу ОУНб), Павло Ґрод (напевне онлайн, президент СКУ), та інші..
Під час Андріївських вечорниць учасники згадають традиції українського народу, вивчать нові обрядові пісні та традиційні танці. Дана річ дає змогу зростати духовно та щораз то більше відкривати та передавати велику культурну спадщину нашого славного народу.
Очікувані результати
Короткострокові
Проведення трьох складових:
1) тематичний семінар по активізації діяльності молоді;
2) натхнена конференція в тезисному стилі під назвою CYMok;
3) Андріївські вечорниці як елемент пізнання та збереження традицій.
Показати повний опис
Довгострокові
Цей захід має довгострокові результати, а саме: 100 учасників проєкту зможуть використовувати здобуті знання при плануванні своїх заходів та поширювати здобуті навички про ціннісні орієнтири серед однолітків, таким чином ще близько 1000 молодих людей зможуть ознайомитись з основними принципами та засадами національно-патріотичного виховання. Учасники зможуть використовувати здобуті навички під час реалізації своїх заходів в регіонах України з метою формування ціннісних орієнтирів в однолітків.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Участь в проекті візьмуть близько 100 учасників. Під час проведення проекту взято до уваги принцип гендерної рівності, у заходах візьмуть участь як жінки (58 %) так і чоловіки (42 %), що дасть можливість, врахувати різні думки і позиції.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Привернення уваги молоді до заходів національно-патріотичного спрямування. Реалізація програми проєкту дасть змогу привернути увагу молоді до Популяризація та збереження культурної спадщини т
Захід матиме однаковий вплив як на чоловіків, так і на жінок. Залучення до заходу представників обох статей забезпечить конструктивну взаємодію і обмін міркуваннями про цінність і стереотипи чоловіків і жінок щодо патріотизму, його складників, особливостей методів національно-патріотичного виховання молоді.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
культурно-суспільницький семінар «СУМок»
Всього учасників (з них жінок)
100
(58)
осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0
(0)
осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0
(0)
осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Студенти, члени інших патріотичних ГО, старшокласники, педагоги, виховники та інші особи, які працюють з дітьми та молоддю.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
підготовка до проведеня семінару
Опис заходів для здійснення етапу
підбір учасників, формування програми, підбір лекторів
Строк реалізації етапу
01 листопада 2022
—
30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Фендик Андрій, керівник проекту
Етапи реалізації
Реалізація проекту
Завдання
проведення семінару
Опис заходів для здійснення етапу
реалізація напрацьованої програми
Строк реалізації етапу
01 грудня 2022
—
15 грудня 2022
Відповідальний виконавець
Фендик Андрій, керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
СУМ в Україні проводячи свої заходи регулярно організовує прес-конференції, а інформаційні матеріали розсилаються по ЗМІ. Інформаційнва діяльність СУМ в Україні відображена на крайовому веб ресурсі в розділі «СУМ в ЗМІ»: http://cym.org/ua/sum-v-zmi/
Детальна інформація про табір (програми, інформація про місцевість і т.ін) та детальний перебіг проекту з’являтиметься на сайті Світового СУМу (www.cym.org) та Крайової Управи СУМ в Україні (www.cym.org/ua), https://www.facebook.com/CYM.Ukraine , Велика ідея, ГУРТ.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації