Академія стратегічних комунікацій
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
31 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
15 серпня 2022 - 30 вересня 2022
Номер проєкту
20211030-1432
Бюджет
231464 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Метою реалізації проекту є збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Програма проекту сприятиме всебічному розвитку молодого покоління та практичній підготовці молоді до захисту незалежності та територіальної цілісності України, зокрема в інформаційному просторі.
Актуальність програми
В умовах тривалої збройної агресії Російської Федерації супроти нашої держави готовність молоді до захисту незалежності та територіальної цілісності України стає першочерговим питання життєздатності країни. Одним з аспектів успішного функціонування будь-якої країни є здатність її громадян стати на захист власного суверенітету та незалежності, як передумови загальної безпеки та добробуту нації. Відповідно, збільшення чисельності молоді, психологічно і фізично готової до захисту незалежності та територіальної цілісності України є особливо актуальним завданням для Української держави та суспільства. В той же час, гібридна війна, яку держава-агресор веде проти України, включає й широкомасштабне використання інформаційного простору для проведення різноманітних інформаційно-психологічних операцій. Нині значна частина громадян України загалом та української молоді зокрема демонструє неготовність до протидії інформаційно-психологічним операціям ворога та не володіє необхідними знаннями й навичками для ефективної протидії інформаційно-психологічним операціям держави-агресора та ворожій пропаганді, що є кричущою проблемою українського суспільства та демонструє актуальність проекту.
Очікувані результати
Короткострокові
Короткостроковий результат проекту передбачає, що буде проведено Міжнародний семінар «Академія стратегічних комунікацій», який відвідають учасники з більшості регіонів України та представники Європи, покращать навички комунікації у сфері пропаганди цінностей національно-патріотичного виховання, розроблять рекомендації щодо способів нейтралізації ворожої пропаганди, яка шкодить державній політиці зголошення до мобілізації.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгостроковий результат проекту – широка мережа представників інститутів громадянського суспільства, Збройних Сил України, силових відомств, журналістів та державних службовців, що обмінюються досвідом та взаємодіють для координації зусиль у протидії ворожим інформаційним впливам, а також у покращенні діяльності для підвищення бойового духу військових та залучення нових кадрів до відстоювання державного суверенітету України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- 45+ осіб візьмуть участь у Міжнародному семінарі "Академія стратегічних комунікацій"; - 10000+ осіб ознайомляться з матеріалами семінару; - 1 брошура з коротким висвітленням матеріалів для нагадування учасникам семінару про здобуті знання і ознайомлення нових людей зі здобутками проекту; - 5+ відеороликів, що популяризуватимуть навчання інформаційній безпеці, національно-патріотичному вихованню та сприятимуть кращому залученню молоді до заходів НПВ у майбутньому.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- Учасники з України та Європи навчаться співпрацювати із бенефіціарами з метою поширення ідей національно-патріотичного виховання, протидіяти ворожим інформаційним впливам, провадити власну інформаційну політику у сфері національно-патріотичного виховання; - Відбудеться обмін досвідом залучення молоді до членства в громадських організаціях, які сприяють національно-патріотичному вихованню
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Міжнародний семінар "Академія стратегічних комунікацій"
Всього учасників (з них жінок)
45 (20) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
- представники інститутів громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання молоді; - військовослужбовці, представники силових відомств; - державні службовці; - ветерани, ветеранські організації; - працівники ЗМІ.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
- створити умови для проведення Міжнародного семінару на найвищому рівні
Опис заходів для здійснення етапу
- підготовка плану проведення заходу; - узгодження дат і часу виступів тренерів; - підготовка місця проведення заходу; - рекламна кампанія для залучення учасників; - проведення відбору на основі резюме та мотиваційних листів заявників.
Строк реалізації етапу
15 серпня 2022 — 26 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Панченко Микола Миколайович
Етапи реалізації
Проведення Міжнародного семінару
Завдання
- провести Міжнародний семінар "Академія стратегічних комунікацій"
Опис заходів для здійснення етапу
- організація зустрічей з експертами у сфері піару, маркетингу, пропаганди, психології; - організація зустрічей з державними та громадськими діячами; - проведення симуляційних ігор для закріплення отриманих знань і навичок; - проведення сесій групової роботи знайомства учасників між собою для сприяння розбудові мережі діячів НПВ, що працюють з інформаційною складовою; - організація поточних завдань (трансфери учасників та спікерів, сприяння дружній атмосфері під час заходу, контроль дотримання учасниками заходу умов, передбачених договором про реалізацію проекту тощо)
Строк реалізації етапу
26 серпня 2022 — 28 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Панченко Микола Миколайович
Етапи реалізації
Підбиття підсумків проекту
Завдання
- підготувати звітні брошури та інформаційні матеріали для популяризації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
- підготовка матеріалів для брошур, вичитка, макетування, дизайн та верстка; - монтаж відеоматеріалів; - популяризація проекту у соціальних мережах та ЗМІ.
Строк реалізації етапу
29 серпня 2022 — 15 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Панченко Микола Миколайович
Етапи реалізації
Моніторинг та оцінка
Завдання
- підготувати матеріали, що свідчитимуть про успішну реалізацію проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
- підготовка звітів, передбачених чинними нормативно-правовими актами.
Строк реалізації етапу
16 вересня 2022 — 30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Панченко Микола Миколайович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
 1. Ресурси ГО "Освітня асамблея" у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram;
 2. Інтернет-ресурси ГО "Освітня асамблея": вебсайти та блоги.
 3. Інтернет-ресурси партнерських організацій ГО "Освітня асамблея" та університетів: вебсайти, соціальні мережі, блоги.

Інформування громадськості відбуватиметься протягом реалізації всіх етапів проекту.


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
- брошури буде поширено у організаціях учасників заходу, університах, Збройних Силах України; - учасники мають платформу для комунікації між собою та координації зусиль; - медіаконтент залишається завжди доступним для широких суспільних кіл.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux