Культурно-просвітницького фестивалю “Код нації”
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
25 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 травня 2022 - 31 липня 2022
Номер проєкту
20211019-1100
Бюджет
560853 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Сприяти вихованню у молодого покоління національно – патріотичної свідомості; плекання інтересу дітей та молоді до вивчення національної культури, популяризація історії України; створення умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку. Популяризація здорового способу життя, збереження сімейних цінностей та проведення розваг для всіх соціальних груп.
Актуальність програми
Державотворчі процеси, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність розв'язання проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій. Патріотизм становить одну з найважливіших складових частин національного світогляду і поведінки людини у її ставленні до рідного краю, до інших націй і народностей. Збереження історико-культурних традицій народу, знання героїчного минулого – це основа національно-патріотичного виховання. Відтак, патріотичне виховання дітей та молоді стає важливою складовою процесу формування зрілої особистості – громадянина, справжнього спадкоємця і продовжувача національних традицій з активною громадянською позицією.
Очікувані результати
Короткострокові
Результатом проведення заходу є формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, гідність, воля, соборність). Проведення фестивалю надасть можливість популяризувати культурну спадщину та культурні цінності України, що своєю чергою сприятиме збереженню національних культурно-історичних надбань нашої держави серед молоді,сприятиме формуванню національно-патріотичної свідомості та цінностей.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгостроковими наслідками проекту є збереження культурної спадщини та культурних цінностей України в частині відтворення пам’яті про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність. Реалізація проекта сприятиме популяризації теми національно-патріотичного виховання у суспільстві, посилить роль громадських організацій та державних установ, які займаються питаннями національно-патріотичного виховання та підвищення ролі Української самобутності як національної цінності.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Завдяки реалізації проєкту буде задіяно щонайменше 150 учасників з більшості регіонів України, не менш як 850 осіб відвідають даний захід, щонайменше охоплення завдяки ЗМІ та соціальним мережам становитиме не менше ніж 15000 мешканців України з різних регіонів країни.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Завдяки проведенню проєкту понад 1000 осіб збагатять власні знання про історію та культуру України, дізнаються про цікаві історичні факти та у розрізі віків існування та формування країни зможуть відслідкувати причинно-наслідкові зв’язки, які сприяють формуванню потужної держави з історією, цінностями та культурним спадком. Покращать рівень свідомості, сприятимуть формуванню характерних рис свідомого громадянина.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Культурно-просвітницького фестивалю “Код нації”
Всього учасників (з них жінок)
1000 (420) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь з 14 областей України, різних вікових груп. Саме у змаганнях та участі в просвітницькому заході візьмуть участь щонайменше 150 осіб. Орієнтовна загальна кількість учасників заходу 1000 осіб. Також мешканці Миколаєва та Миколаївської області, родини з дітьми різних вікових категорій. Через висвітлення у медіа про проект дізнаються громадяни України різних вікових груп.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Проведення всіх підготовчих дій для втілення проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підписання договорів з усіма надавачами послуг, закупівля необхідного обладнання, матеріалів, розробка та виготовлення друкованих матеріалів
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Глущенко Олександр Вікторович, керівник ГО
Етапи реалізації
Етап реалізації
Завдання
Виконання всіх необхідний дій, для реалізації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення рекламної кампанії, об’явлення проведення конкурсу для організації фотовиставки найкращих робіт світлин історичних місць України #Я ❤ Україну. організація доставки до місця проведення заходу організаторів та необхідної матеріально-технічної бази, встановлення локацій для Фестивалю, доставка учасників до місця/з місця проведення заходу, проведення Фестивалю, згортання та вивіз матеріально-технічної бази, команди.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 липня 2022
Відповідальний виконавець
Глущенко Олександр Вікторович, керівник ГО
Етапи реалізації
Етап завершення проекту
Завдання
Провести всі необхідні дії по висвітленню та звітуванню проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Висвітлення в ЗМІ результатів проведення проєкту, формування бухгалтерських та змістовних звітів.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 липня 2022
Відповідальний виконавець
Глущенко Олександр Вікторович, керівник ГО
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості почнеться за місяць до проведення самого заходу, шляхом реклами у: Соціальних мережах: NK News, Штаб Захисту Миколаївщини, Спортивний Корпус Миколаїв, Рух Свідомих Громадян, ВПК "Авангард", Асоціація учасників та інвалідів АТО)

Місцевих ЗМІ: НикВести nikvesti.com/, 0512.сom.ua, ПреступностиНет news.pn/, ТРК Нис ТВ nis-tv.com , ТРК Март trkmart.tv, Свідок.інфо svidok.info

Всеукраїнські ЗМІ: Суспільне suspilne.media, Новинарня novynarnia.com, Укрінформ www.ukrinform.ru, Главком glavcom.ua, Хвиля hvylya.net, Вголос vgolos.ua

Також інформування буде відбуватися роздачею рекламних брошур, розміщенням рекламних плакатів заходу на дошках оголошення закладів середньої освіти міста, ВУЗів та інформаційних порталах міста.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Цей проект планується зробити щорічним заходом та продовжувати проводити різноманітні заходи сприяючі вихованню у молодого покоління національно – патріотичної свідомості; плекати інтерес дітей та молоді до вивчення національної культури, популяризація історії України; створювати умови для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку. Популяризувати здоровий спосіб життя, збереження сімейних цінностей та проведення розваг для всіх соціальних груп.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux