Всеукраїнський форум «Досвід мужніх України»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
31 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 березня 2022 - 06 листопада 2022
Номер проєкту
20211028-1335
Бюджет
154140 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
• поширення досвіду роботи з молоддю в напрямку готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України; • напрацювання спільної стратегії розвитку військово-патріотичного виховання в Україні, як основної складової з формування національної безпеки та оборони держави; • популяризація руху військово-патріотичного виховання України через залучення участі громадян (зокрема дітей та молоді) в різних проектах (заходах) з формування оборонної свідомості і популяризації військової служби; • напрацювання спільної стратегії підтримки та організаційного (інституційного) розвитку громадських об’єднань (ініціатив) військово-патріотичного виховання дітей та молоді України; • поширення новітнього досвіду підготовки молоді через неформальну освіту з використанням сучасних вимог Збройних Сил України та військових стандартів НАТО; • оптимізація методичних матеріалів, що сприяє ефективному вихованню громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу.
Актуальність програми
В умовах російсько-української війни першочергово стоїть питання залучення громадськості до участі в формуванні сфери національної оборони та безпеки України від країни агресора. Саме активні ветерани війни, ветерани військової служби, діючі військові, волонтери та освітяни відчувають необхідність обміну досвідом та консолідації роботи, зокрема громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування, в напрямку: збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України; формування оборонної свідомості серед громадян України та популяризації військової (мілітарної) служби; активну участь в реалізації завдань «Стратегії національно-патріотичного виховання» та вимог державних нормативно-правових актів; удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання; дієве сприяння органам державної влади та органам місцевого самоврядування в захисті і охороні національної державності Українського народу, готовність до захисту державної незалежності і територіальної цілісності України; розроблення за участю наукових установ та представників інститутів громадянського суспільства методики, спрямованої на об’єднання суспільства навколо української державності та її майбутнього. Потрібно здійснювати наповнення національно-патріотичного виховання на основі постійного формування широкої громадської підтримки процесів національно-патріотичного виховання, розширення ролі та можливостей г
Очікувані результати
Короткострокові
Збільшення роботи з національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання в регіонах України через активну діяльність громадських об’єднань, ветеранів війни/військової служби, волонтерів, освітян, які приймуть участь в форумі. Залучення їх до впровадження національно-патріотичних заходів колег у себе на місцях. Розроблення на наступний рік спільного плану заходів з готовності молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Довгострокові
Розроблення проєкту стратегії збільшення числа молоді України через залучення її до національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання, зокрема участі їх в діяльності громадських об’єднаннянь, клубів, гуртків, закладів освіти військово-патріотичного спрямування. Створення національної мережі осередків військово-патріотичного виховання.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Збільшення національно-патріотичних заходів (в регіонах/на місцях учасники яких представлені на форумі) на 10%. Збільшення числа охопленої молоді заходами. Збільшення громадських об’єднань, ветеранів війни або військової служби, волонтерів, освітян, які готові популяризувати серед молоді готовність до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Покращення якості проведення національно-патріотичних заходів, їх результатів (в регіонах/на місцях учасники яких представлені на форумі). Покращення на місцях роботи залучення молоді до виконання громадянського обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський форум «Досвід мужніх України»
Всього учасників (з них жінок)
50 (7) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Керівники та інструктори громадських об’єднань, клубів, гуртків, закладів військово-патріотичного спрямування; ветерани війни, ветерани військової служби, діючі військові, волонтери та освітяни.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Налагодити взаємодію з військово-патріотичними організаціями із різних регіонів України та з учасниками впровадження сфери національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання на державному рівні. Провести організаційну підготовку проведення заходу.
Опис заходів для здійснення етапу
Організація зустрічей з представниками громадських об’єднань, клубів, гуртків, закладів освіти військово-патріотичного спрямування із різних регіонів України по обговоренню співпраці, популяризація своєї діяльності шляхом участі у клубних (місцевих) змаганнях і турнірах. Провести збір заявок на учать в форумі, укласти необхідні договори для проведення заходу, узгодити зі спікерами та модераторами організаційні питання роботи в групах на форумі.
Строк реалізації етапу
01 березня 2022 — 21 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Пустовій Юрій Степанович
Етапи реалізації
Реалізація
Завдання
Проведення форуму. Розроблення спільного плану заходів на 2023 рік. Розроблення стратегії створення національної мережі осередків військово-патріотичного виховання.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення в групах учасників форуму детального обміну досвідом проведення ефективних заходів з формування у молоді готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Проведення аналізу та моніторингу заходів в останні п’ять років. Розробка в групах: проєкту спільного плану заходів на 2023 рік між учасниками форуму; проєкту стратегії збільшення числа молоді України через залучення її до національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання, зокрема участі їх в діяльності громадських об’єднаннянь, клубів, гуртків, закладів освіти військово-патріотичного спрямування; напрацювання спільної стратегії створення національної мережі осередків військово-патріотичного виховання.
Строк реалізації етапу
22 жовтня 2022 — 23 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Пустовій Юрій Степанович
Етапи реалізації
Заключий
Завдання
Підведення підсумків. Звітування.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення аналізу, моніторингу та узагальнення пропозицій учасників форуму. Розповсюдження напрацювань форуму. Звітування.
Строк реалізації етапу
24 жовтня 2022 — 06 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Пустовій Юрій Степанович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

інформація (статті, фото і відеоматеріали) про заходи ГС ВОВПО постійно висвітлюються на сторінках в соціальних сітях (Facebook, Instagram, Telegram, YouTube) та на сайтах і сторінках клубів і організацій, зокрема сайту спілки (www.vovpo.com.ua). Анкета щодо участі у форумі «Досвід мужніх України» буде в вільному доступі на сторінках організації в соціальних сітях (сайті) з початку вересня. Фотографії і відеоматеріали будуть розміщенні на сайті в день проведення заходу. Про враження учасників заходу буде написано в регіональних ЗМІ, інтернет виданнях впродовж кінця жовтня – початку листопада 2022 року. Також на захід будуть запрошені журналісти журналу «Українське військо», «Оборонний вісник», та телеканалу «Військове телебачення».


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Використання напрацювань форуму в проєкті закону з питань національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux