Патріотично-виховний проєкт "Шляхами героїв"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
02 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 лютого 2022 - 30 листопада 2022
Номер проєкту
20211028-1322
Бюджет
444822 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.
Актуальність програми
Патріотичне виховання молоді дуже важливе сьогодні. Діти мають знати, через що проходить Україна заради миру і незалежності. Проєкт «Шляхами Героїв» дає можливість особисто познайомитися із справжніми Героями україно-російської війни, з перших вуст дізнатися про важку сучасну історію України, оскільки виховання свідомого підростаючого покоління, яке любить свою Батьківщину та готове в будь-яку хвилину стати на її захист– дуже актуально для держави. Більшість екскурсоводів та інструкторів в нашій команді - учасники бойових дій на сході України та волонтери, тому діти зможуть самостійно сформувати для себе сучасне розуміння поняття патріота та відповідального громадянина.
Очікувані результати
Короткострокові
Впродовж реалізації проєкту буде проведено 9 екскурсій для старшокласників із 9 регіонів України з метою відвідування ними військової частини А1126 у смт. Гвардійське Новомосковського району Дніпропетровської області. Екскурсії сприятимуть пробудженню інтересу у молоді до військової професії, вихованню дисциплінованості, сумлінності та чесності, повазі до Конституції України, Законів України, державної символіки.
Показати повний опис
Довгострокові
Дівчата та хлопці отримають повноцінну патріотичну екскурсію, яка надовго їм запам’ятається і в перспективі вплине на формування здорової, сильної особистості, людини з активною громадянською позицією. Проведення заходу сприятиме вихованню ціннісних орієнтирів, збільшиться кількість молодих людей, які знають про героїчні сторінки історії сучасної України. Учасники патріотичної екскурсії стануть прикладом з національно-патріотичної активності серед своїх однолітків.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Кількість екскурсій - 9. Кількість дітей- учасників проєкту - 405. Кількість охоплених регіонів - 9. Кількість залучених унікальних учасників - 10. Кількість аудиторії, яка буде охоплена внаслідок популяризації проєкту - 5000 осіб і більше.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Збільшення числа патріотично налаштованої молоді, як серед чоловіків, так і серед жінок. Підтримка та популяризація шкільної системи військово-патріотичного виховання. Формування в молоді характерних рис патріота: активна підтримка і розвиток Української державності, дотримання Конституції. Підвищення зацікавленості молоді щодо державної служби та служби у Збройних силах України, її готовності до захисту України, збереження та шанування національної пам’яті.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Патріотично-виховна екскурсія
Всього учасників (з них жінок)
450 (200) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Діти, віком від 15 до 17 років, які навчаються у старших класах (10-12 класи) загальноосвітніх середніх шкіл у 9 регіонах України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Разом із регіональними управліннями освіти здійснити відбір школярів, які приймуть участь у екскурсії.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Направити листи до регіональних управлінь освіти із запрошенням прийняти участь у проекті. 2. Отримати переліки дітей, які поїдуть на екскурсії. 3. Узгодити процедурні деталі Проєкту.
Строк реалізації етапу
01 лютого 2022 — 31 березня 2022
Відповідальний виконавець
Олівія Ланская
Етапи реалізації
Проведення патріотично-виховних екскурсій.
Завдання
1. Забезпечити організацію екскурсій (розробка програми туру, проїзд учасників, харчування учасників, інформаційна складова, персонал, екскурсоводи).
Опис заходів для здійснення етапу
1. Розробити та узгодити із керівництвом військової частини та регіональними управліннями освіти програми екскурсії. 2. Укласти договори про надання послуг перевезення та харчування для учасників проєкту із дотриманням вимог тендерного законодавства. 3. Забезпечити участь екскурсоводів (унікальних учасників) у проєкті. 4. Провести екскурсії. 5. Отримати фіт-бек від учаників патріотичних екскурсій.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 15 липня 2022
Відповідальний виконавець
Олівія Ланская.
Етапи реалізації
Популяризація Проєкту
Завдання
Популяризувати національно-патріотичне виховання молоді, шляхом проведення для неї активних видів освітніх заходів, таких як патріотичні екскурсії.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Розповсюдження інформації про хід реалізації проєкту та її результатів у всеукраїнських та регіональних ЗМІ, блогах та соцмережах. 2. Обмін здобутою інформацією між учасниками проєкту та однолітками з різних регіонів України. 3. Розповсюдження футболок із логотипом Проєкту серед молоді - учасників Проєкту, що призведе до формування у молоді стійкого сприйняття бренду "патріотична символіка - це модно та круто".
Строк реалізації етапу
15 липня 2022 — 30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Олівія Ланская
Етапи реалізації
Звітування за Проєктом
Завдання
Написання та подання необхідної звітності за проєктом Організатору конкурсу.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Підготовка та подання фінансового звіту за Проєктом. 2. Підготовка та подання підсумкового звіту за Проєктом.
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2022 — 01 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Олівія Ланская
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Telegram.

Засоби масової інформації - регіональні та всеукраїнські телеканали (канал Відкритий, 34 канал, канал Д1, Прямой канал, 1+1, ICTV)

Розсилки на електронні скриньки молодіжних громадських організацій.


Інформаційна кампанія почнеться у березні-травні 2021 року та продовжиться у липні-вересні 2021 року після проведення екскурсій із висвітленням результатів проєкту та враженнями учасників проєкту.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Проект "Шляхами героїв" - перспективний проект, так як в Україні багато школярів, дітей, молоді, яким необхідно вивчати історію сучасної України не лише з підручників. Плануємо започаткувати нову традицію за підтримки державної та місцевої влади, завдяки якій старшокласники зможуть на власні очі побачити, як твориться новітня історія України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux