Всеукраїнський молодіжний форум “Інститути громадянського суспільства як інструмент розвитку державотворення та національно-патріотичної свідомості”
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
08 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2022 - 31 жовтня 2022
Номер проєкту
20211102-1665
Бюджет
380388.4 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
6. Підвищення активної участі громадян в освітянській, науковій, управлінській діяльності через призму державотворення та підняття престижу України на світовому рівні.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Створення платформи діалогу інститутів громадянського суспільства задля обміну досвідом, формування ефективних інструментів, що впливають на процеси державотворення та національно-патріотичного виховання в Україні.
Актуальність програми
Наразі в державі постало актуальне питання - пошук ефективного механізму формування та реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання та залучення суспільства, в тому числі молоді, до участі у міжвідомчій взаємодії державних та громадських інституцій, впливу на процеси державотворення. Проект є актуальним, оскільки за останні роки ми бачимо тенденцію зростання патріотичних настроїв серед населення, появу багатьох організацій національно-патріотичного спрямування та зацікавленості активістів громадського суспільства в активної участі у процесах державотворення. Але доволі часто більшість заходів та інформації не несуть за собою практичної цінності для держави й населення загалом. Тому важливим етапом у становленні держави є освіта інститутів громадянського суспільства та формування системи співпраці між ними та державними інститутами.
Очікувані результати
Короткострокові
Впродовж проведення форуму, спрямованого на обмін досвідом інститутами громадянського суспільства з залученням представників влади буде зібрано кейс з практичних напрацювань для подальшого розвитку як напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді так і інструменти впливу громадянського суспільства на процеси державотворення. Проект сприятиме популяризації важливості питання національно-патріотичного виховання та формуванню активної громадянської позиції у дітей та молоді.
Показати повний опис
Довгострокові
Реалізація проекту посилить роль громадських організацій та державних установ, які займаються питаннями національно-патріотичного виховання у процесі формування української самобутності як національної цінності та важливого атрибута ідентичності, сприятиме популяризації теми національно-патріотичного виховання у суспільстві, впливатиме на процеси державотворення.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Завдяки реалізації проєкту буде залучено щонайменше 100 учасників з більшості регіонів України, лідерів громадської думки. Щонайменше охоплення завдяки ЗМІ та соціальним мережам становитиме не менше ніж 9000 мешканців України з різних регіонів країни.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Завдяки реалізації проекту 100 представників інститутів громадянського суспільства зі всієї України отримають кейс з практичних напрацювань для подальшого розвитку напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді, впровадженню нових ініціатив спрямованих на вдосконалення цього напрямку, робочі інструменти впливу на процеси розвитку держави.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський молодіжний форум “Інститути громадянського суспільства як інструмент розвитку державотворення та національно-патріотичної свідомості”
Всього учасників (з них жінок)
100 (45) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Активна та ініціативна молодь, представники громадських організацій, з 14 областей України
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Виконати всі підготовчі дії для проведення форуму.
Опис заходів для здійснення етапу
Підписання договорів з усіма надавачами послуг, закупівля необхідного обладнання, матеріалів, розробка та виготовлення друкованих матеріалів. Підготовка та облаштування місця проведення заходу (збір та завезення на місце необхідного обладнання та господарчих товарів). Проведення рекламної кампанії, поширення інформації про захід, залучення та запрошення учасників форуму.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Керівник ГО, Плєханов Микита Євгенович
Етапи реалізації
Етап реалізації
Завдання
Підготовка та проведення форуму, оформлення документу напрацювань форуму.
Опис заходів для здійснення етапу
Збір та доїзд учасників до місце проведення заходу, виконання програми заходу, роз’їзд учасників, демонтування та вивезення обладнання. 10 вересня 10:00 - 12:00 Прибуття учасників до місця проведення. Сніданок. Розселення по номерах 12:10 - 13:00 Урочисте відкриття заходу, оголошення програми заходів 13:10 - 14:10 Обід 14:20 - 15:30 Знайомство. Обговорення “Презентація учасників. Обмін досвідом та успішними ініціативами” 15:30 - 15:45 Перерва. Кава-брейк 15:45 - 17:00 Панельна дискусія “Взаємодія з органами місцевої влади. Приклади успішних кейсів” 17:00 -18:10 Панельна дискусія “Національно-патріотичне виховання сучасної молоді: нові виклики та зв'язок поколінь” 18:10 - 18:50 Перерва. Кава-брейк 19:00 - 20:20 Інтелектуальні змагання для згуртування “Що ? Де ? Коли ?” 20:30 - 21:10 Вечеря 21:20 - 23:00 Неформальне спілкування 11 вересня 08:00 Підйом 09:00 - 10:00 Сніданок 10:00 - 12:00 Командоутворюючі ігри 12:00 - 13:00 Панельна дискусія “Громадський бюджет та фінансова грамотність: як успішно реалізувати ініціативу ?” 13:00 - 13:20 Перерва. Кава-брейк 13:30 - 14:30 Панельна дискусія “Екологічні ініціативи або як озеленити свій край” 15:00 - 15:50 Обід 16:00 - 17:00 Панельна дискусія “Інструменти та можливості просування громадської організації у медіа” 18:00 - 19:00 Підбиття підсумків форуму, підписання меморандуму, вручення сертифікатів та сувенірної атрибутики учасникам. Закриття форуму 19:10 - 22:00 Неформальне спілкування
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 30 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Керівник ГО, Плєханов Микита Євгенович
Етапи реалізації
Етап завершення
Завдання
Виконати всі необхідні дії по висвітленню та звітуванню заходу
Опис заходів для здійснення етапу
Опрацювання анкет-відгуків про захід, зібраних під час рефлексії учасників. Обговорення результатів членами команди організаторів, опрацювання подальших перспектив проекту, написання звітів. Висвітлення в ЗМІ
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 10 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Керівник ГО, Плєханов Микита Євгенович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості почнеться за місяць до проведення самого заходу шляхом реклами в соціальних мережах та ЗМІ. Окрім цього плануємо роздачу рекламних брошур, розміщення рекламних плакатів заходу на дошках оголошень закладів середньої освіти міста та інформаційних порталах міста. Також будуть роздані запрошення для членів молодіжних громадських організацій по типу "Пласт", "Джура", "Українська академія лідерства". 15.05.2022 - 10.06.2022

Інформування громадськості після проведення самого заходу відбудеться шляхом висвітлення результатів у: • соціальних мережах: NK News, Штаб Захисту Миколаївщини, Спортивний Корпус Миколаїв, Рух Свідомих Громадян, ВПК "Авангард", Асоціація учасників та інвалідів АТО.
 • місцевих ЗМІ (НикВести nikvesti.com/, 0512.сom.ua, ПреступностиНет news.pn/, ТРК Нис ТВ nis-tv.com , ТРК Март trkmart.tv, Свідок.інфо svidok.info)
 • всеукраїнських ЗМІ (Суспільне suspilne.media, Новинарня novynarnia.com, Укрінформ www.ukrinform.ru, Главком glavcom.ua, Хвиля hvylya.net, Вголос vgolos.ua)
Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Цей захід планується зробити щорічним заходом та продовжувати сприяти створенню передумов для розвитку, обміну досвідом, навчанню, вдосконаленню навичок та налагодженню комунікації між інститутами громадянського суспільства, органами влади задля розвитку національно – патріотичного виховання та формуванню активної громадянської позиції у населення, в тому числі молоді.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux