Залізний похід
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
10 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 вересня 2022 - 10 жовтня 2022
Номер проєкту
20211110-2036
Бюджет
66291 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
4. Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Мета проекту - сформувати у молоді цілісне бачення про діяльність видатних особистостей українського державотворення часів Других визвольних змагань (1938-1950) шляхом проведення мандрівки “Залізний похід” - 100 кілометрів без сну та їжі, маршрут якої пролягатиме стежками, де ще 80 років тому боролась Українська повстанська армія.
Актуальність програми
Важливим аспектом державної політики є формування відкритого громадянського суспільства шляхом сприяння патріотичному самовихованню української молоді, формуванню національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних якостей та духовних цінностей. Проекти, спрямовані на покращення рівня обізнаності зі знаковими історичними подіями українського державотворення є одним із найкращих методів впливу на формування активної громадської позиції у молоді. Мандрівка “Залізний похід” приурочена до відзначення 80-річчя від дня створення Української повстанської армії. Під час проходження маршруту, вчені-історики розповідатимуть учасникам про місця бойової слави, якими пролягає маршрут, та історичні факти часів Других визвольних змагань (1938-1950). “Залізний похід” закликає молодь з усіх регіонів України перевірити власну сміливість та кинути виклик своїм можливостям, популяризує здоровий спосіб життя і відпочинок без алкоголю. Саме такий проект, який має пригодницьку і спортивну складові та яскраве ідеологічне забарвлення, дозволить здійснити вплив на трансформацію суспільства і сприятиме формуванню у молоді ціннісних орієнтирів. Проект посилить у учасників та аудиторії проекту відчуття національної ідентифікації та утвердження національно-патріотичної свідомості, заохочуватиме молодь до військової служби у Збройних силах України.
Очікувані результати
Короткострокові
- проведено дводенний мандрівний похід загальною тривалістю до 24 годин; - учасники та аудиторія проекту ознайомилися з знаковими постатями і подіями Других визвольних змагань (1938-1950); - проект наповнено спортивною, пригодницькою та ідеологічною складовою; - до участі у проекті залучено учасників російсько-української війни; - до участі у проекті залучено професійних туристичних провідників та істориків-краєзнавців.
Показати повний опис
Довгострокові
- створено успішну практику для впровадження у діяльність різних інституцій, метою діяльності яких є національно-патріотичне виховання; - проект здійснив позитивний вплив на учасників та аудиторію проекту і посприяв формуванню у молоді ціннісних орієнтирів; - у учасників та аудиторії проекту посилилося відчуття національної ідентифікації та утвердження національно-патріотичної свідомості; - серед учасників та аудиторії проекту підвищено рівень знань про борців за незалежність України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
- учасниками проекту стало 50 осіб з різних регіонів України; - у результаті виконання інформаційної складової через соціальні мережах охоплено 20000 осіб; - 10 біографій вояків УПА представлено учасникам та аудиторії проекту; - в рамках проекту виготовлено 1 промоційний та 1 підсумковий ролик; - проект отримав сукупно 30 схвальних відгуків; - проект отримав 15 згадок у медіа.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
- у учасників та аудиторії проекту сформоване цілісне бачення про діяльність Української повстанської армії в ході Других визвольних змагань (1938-1950); - відбулося масштабування проекту за рахунок налагодження партнерств з інституціями, метою діяльності яких є національно-патріотичне виховання; - учасники проекту отримали базові навички з спортивного орієнтування.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Мандрівка «Залізний похід»
Всього учасників (з них жінок)
50 (28) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
6 (3) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою аудиторією проекту є 7294 осіб. Це учасники Залізного походу у 2020 році - 43 особи. Підписники сторінок “Залізний похід” у соціальних мережах: Facebook - 544 підписники, Instagram - 114 підписники. Підписники сторінок ГО “ВМР “Національний Альний” у соціальних мережах: Facebook - 4259, Instagram - 2334.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Формування команди. Узгодження та затвердження програми та маршруту мандрівки. На цьому етапі формується команда проекту: організаційний комітет і волонтери. Затверджується програма мандрівки, маршрут. Розпочинається процес підготовки робочої та фінансової документації.
Опис заходів для здійснення етапу
- Формування організаційного комітету. Розподіл обов’язків. - Набір волонтерів. - Затвердження програми заходу. - Затвердження маршруту заходу. - Залучення до проекту координаторів та істориків-краєзнавців.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 05 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Каширець Максим, голова ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Інформаційна робота
Завдання
Формування позитивного іміджу заходу. Висвітлення мети та цілей проекту через власні канали комунікації та ЗМІ. Донесення ключових повідомлень про проект до цільової і опосередкованої аудиторії. Популяризація сфери національно-патріотичного виховання
Опис заходів для здійснення етапу
- Створення відеоматеріалів: 1 промоційного ролика проекту та 1-го підсумкового. - Створення візуальної концепції проекту. - Створення контент-плану. - Інформування потенційної та опосередкованої аудиторії проекту захід шляхом опублікування прес-анонсів, прес-релізів та відеоматеріалів у ЗМІ. - Рекламна та пропагандивна робота у соціальних мережах та сайтах мережі Інтернет.
Строк реалізації етапу
05 вересня 2022 — 10 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Куриленко Дмитро, заступник голови ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Реєстрація учасників
Завдання
Отримання інформації про учасників, що візьмуть участь у мандрівці.
Опис заходів для здійснення етапу
- Створення форми для реєстрації. - Оголошення реєстрації учасників. - Формування остаточних списків учасників.
Строк реалізації етапу
05 вересня 2022 — 20 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Шум‘янко Наталія, заступник голови ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Проведення мандрівки “Залізний похід”.
Завдання
Безпосереднє проведення мандрівки “Залізний похід”
Опис заходів для здійснення етапу
- Збір учасників у м. Ковель. - Реєстрація учасників. - Трансфер до місця проведення у с. Смідин - Проведення програми мандрівки. - Трансфер учасників з місця фінішу мандрівки у с. Світязь.
Строк реалізації етапу
24 вересня 2022 — 25 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Каширець Максим, голова ГО «ВМР «Національний Альянс».
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Підбиття підсумків проведення мандрівки “Залізний похід”. Формування звітів. Кінцеве інформаційне висвітлення мети та цілей проекту. Поширення прес-релізу.
Опис заходів для здійснення етапу
- Написання та поширення прес-релізів серед ЗМІ України; - Подання фінансових та творчих звітів; - Підбиття підсумків (визначення позитивів та недоліків у підготовці, аналіз ефективності заходу).
Строк реалізації етапу
26 вересня 2022 — 10 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Каширець Максим, голова ГО «ВМР «Національний Альянс»
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Канали комунікації, що будуть залучені під час реалізації проекту: 

- офіційний сайт громадської організації “Національний Альянс”;

- сторінки у соціальних мережах Facebook, Instagram “Національний Альянс”, “Залізний похід”, Фестиваль українського духу “Бандерштат”.

 

В ході реалізації проекту ми плануємо поширення промоційний відеоролика та публікацій про Залізний похід на сторінках проекту у соціальних мережах Facebook, Instagram, обистих сторінках членів команди проекту та учасників Залізного походу 2020 року. По завершенню заходу ми опублікуємо підсумковий відео ролик з відзнятих матеріалів.

 

Робота у соцмережах: побудова зворотного зв'язку з аудиторією через публікації у соцмережах та за допомогою коментарів; залучення нової аудиторії, шляхом збільшення розгалуженої мережі контактів; зростання кількості охоплень та переглядів публікацій та іншого контенту на наших сторінках та каналах завдяки активному поширенню цього контенту через усі доступні канали комунікації. Розміщення публікацій на сторінках події у соціальних мережах про особливості, що чекають на учасників, інформування про учасників про особлиовості мандрівки. Робота з блогерами, лідерами думок в соціальних мережах.

 

Робота зі ЗМІ.

Для поширення інформації про проект будуть залучені інформаційні партнери:

Інтернет-видання «БУГ» – репортажі, інтерв’ю з організаторами, розміщення прес-релізів та прес-анонсу, тематичні матеріали про проведення мандрівки.

Громадське Волинь – репортажі, розміщення прес-релізів та прес-анонсу, тематичні матеріали про проведення мандрівки.

ІА Конкурент – репортажі, розміщення прес-релізу та прес-анонсу

Волинь24 – репортажі, розміщення прес-релізу та прес-анонсу.

ВолиньPost – репортажі, розміщення прес-релізу та прес-анонсу.

 

Інформування про проект через канали комунікації: 01.09.2022 - 10.09.2022.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Проект створив успішну практику для впровадження у діяльність різних інституцій, метою діяльності яких є національно-патріотичне виховання. Досвідом проведення «Залізного походу» організаційний комітет поділиться з усіма охочими організувати аналогічну мандрівку. Та по завершенню походу, дасть розлоге інтерв’ю про хід реалізації і результати проекту. Проект може реалізовуватися в майбутньому за державні кошти, кошти місцевих бюджетів та власні внески учасників.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux