Молодіжний похід “Стежками князя Святослава"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
29 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 квітня 2022 - 30 червня 2022
Номер проєкту
20211026-1237
Бюджет
255500 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
2. Популяризація та збереження культурної спадщини та культурних цінностей України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про добробут свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом заходу є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
Актуальність програми
Проблемами виховання патріотизму, національної свідомості в українському суспільстві пов’язана з цілою низкою інших проблем, причинами яких, частіше за все, є незадоволення розвитком політичних, економічних, соціальних сфер в нашій країні. На цьому ґрунті розвивається індиферентне ставлення до своєї країни, асоціювання її не зі спадщиною предків, як невід’ємним культурним осередком, а просто – з державним утворенням. Але суспільству необхідно розуміння, що означені аспекти соціально-політичного розвитку мінливі, а глибока шана багатовікових традицій народу, рідної землі здавна була ознакою найкращих людських рис. Тож поточні процеси зумовлюють необхідність розв'язання проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій.
Очікувані результати
Короткострокові
Результатом проведення заходу є формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність,гідність,воля,соборність). Проведення походу надасть можливість популяризувати культурну спадщину та культурні цінності України. Виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки; Підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя.
Показати повний опис
Довгострокові
Довгостроковими результатами проекту є: - культивування кращих рис української ментальності: працелюбності, свободи, справедливості, доброти, чесності, шанобливого ставлення до природи; - спонукання молоді до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму; - збереження культурної спадщини та культурних цінностей України в частині відтворення пам"яті про видатних осіб державотворення, борців за незалежність.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
У результаті реалізації проекту буде задіяно близько 150 учасників з більшості регіонів України. Щонайменше охоплення через ЗМІ та соціальні мережі 15 000 мешканців України з різних регіонів.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Завдяки проведенню проекту понад 150 осіб збагатять власні знання про історію та культуру України, дізнаютсья цікаві історичні факти, покращать рівень свідомості, участь у проекті сприятиме формуванню характерних рис свідомого громадянина.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Молодіжний похід “Стежками князя Святослава"
Всього учасників (з них жінок)
150 (75) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Цільовою аудиторією заходу є молодь зі всієї країни, з усіх областей; Спортивні, туристичні, історико-культурні гуртки; осередки національної скаутської організації “Пласт”; колективи всеукраїнської гри “Сокіл - Джура”. Орієнтовна кількість учасників заходу 150-170 людей. Також у поході можлива участь ветеранів. Завдяки висвітленню у медіа про похід дізнаються громадяни України різних вікових та соціальних груп.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Перший етап
Завдання
Проведення всіх підготовчих дій для реалізації проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Підписання договорів з усіма надавачами послуг, закупівля необхідного обладнання, матеріалів, розробка та виготовлення друкованих матеріалів, проведення рекламної кампанії, розробка маршруту походу, планування зупинки для ночівлі, розробка карти пересування з виїздом по маршруту проведення походу, рекламна кампанія по зплученню учасників заходу.
Строк реалізації етапу
01 квітня 2022 — 30 квітня 2022
Відповідальний виконавець
Глущенко Олександр Вікторович, керівник ГО
Етапи реалізації
Поход
Завдання
Безпосереднє проведення походу продовж чотирьох днів.
Опис заходів для здійснення етапу
День перший - збір учасників В перший день збираються всі учасники на початковій точці походу у с.Рибальче та вирушають до місця ночівлі, там поділяються на підгрупи, отримують інструктажі. Під час вечірньої ватри проводиться лекція - розповідь про актуальність походу та історичну вагомість Кінбурна. День другий - всі учасники вирушають організованою колоною до наступного місця відпочинку. В обідню перерву на місці привалу проводиться розповідь про історичні події на території Кінбурнської коси. Під час переходу до місця ночівлі ми відвідуємо “Рожеві озера”, місця де зараз добувають харчову сіль, та де наші предки запровадили таке ремесло. День третій - всі разом вирушаємо на місце останньої ночівлі. Маршрут переходу простягається вздовж того самого Білоберіжжя, місць де зупинявся князь Святослав Хоробрий зі своїм військом та відпочивав від морського переходу. Йдучи звертаємо увагу на кінцеву історичну точку, до якої добираємось під вечір, залишки кінбурнської фортеці та могила останнього козацького отамана Сидора Білого. День четвертий - На світанку робимо руханку, влаштовуємо тренування зі спортивного ножового бою, та на завершальному шикуванні нагороджуємо учасників пам'ятними значками та сувенірами. Після закриття вирушаємо на катер-ракету та відправляємось до Миколаєва.
Строк реалізації етапу
01 травня 2022 — 31 травня 2022
Відповідальний виконавець
Глущенко Олександр Вікторович, керівник ГО
Етапи реалізації
Етап завершення
Завдання
Виконати всі необіхідні дії по висвітленню та звітуванню проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Висвітлення в ЗМІ результатів проведення проєкту, формування бухгалтерських та змістовних звітів. Закриття заходу
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 30 червня 2022
Відповідальний виконавець
Глущенко Олександр Вікторович, керівник ГО
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформування громадськості почнеться за місяць до проведення самого заходу шляхом реклами у: Соціальних мережах, NK News, Штаб Захисту Миколаївщини, Спортивний Корпус Миколаїв, Рух Свідомих Громадян, ВПК "Авангард", Асоціація учасників та інвалідів АТО);

Місцевих ЗМІ: (НикВести nikvesti.com/, 0512.сom.ua, ПреступностиНет news.pn/, ТРК Нис ТВ nis-tv.com , ТРК Март trkmart.tv, Свідок.інфо svidok.info)

Всеукраїнських ЗМІ: (Суспільне suspilne.media, Новинарня novynarnia.com, Укрінформ www.ukrinform.ru, Главком glavcom.ua, Хвиля hvylya.net, Вголос vgolos.ua);

Також інформування буде відбуватися роздачею рекламних брошур, розміщенням рекламних плакатів заходу на дошках оголошення закладів середньої освіти міста, ВУЗів та інформаційних порталах міста.



Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Цей проект планується проводити щорічно для більшості регіонів України. Планується залучення спонсорських/грантових коштів на реалізацію цього заходу. Виконання завдань проекту неодмінно призведе до позитивного впливу на ЦА та сприятимуть змінам у патріотичної свідомості, почутті вірності, любові до Батьківщини, турботи про добробут свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux