Всеукраїнська теренова гра «Звитяга–2022»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
10 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
18 квітня 2022 - 29 травня 2022
Номер проєкту
20211101-1601
Бюджет
136976 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
4. Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Мета проєкту: підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України, а саме воїнів Української повстанської армії шляхом проведення Всеукраїнської теренової гри «Звитяга-2022».
Актуальність програми
Актуальність реалізації проекту зумовлена потребою: - покращення рівня обізнаності зі знаковими історичними подіями українського державотворення, - популяризації біографій видатних осіб українського державотворення та борців за незалежність України, - популяризації історії Української повстанської армії, - популяризації сучасної військової служби у Збройних силах України, - виховання молоді у дусі українських військових традицій та дисципліни, - підвищення рівня навичок командоутворення серед молоді, - популяризації здорового та активного способу життя.
Очікувані результати
Короткострокові
За час проведення заходу учасники ознайомляться зі знаковими подіями боротьби УПА на території Волині, що сприяли Українському державотворенню. За допомогою гутірок та розповідей, учасників буде ознайомлено з біографіями видатних постатей, що брали участь у Других визвольних змаганнях у лавах УПА. В процесі гри буде використано традиційний військовий впоряд на назовництво, що сприятиме командоутворенню. Учасники отримають базові навички з таборування, розвідки, туризму та домедичної підготовки.
Показати повний опис
Довгострокові
Привернення уваги до проблематики підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення та борців за незалежність України. Здобуття практичних навичок проведення заходу для подальшої передачі успішного досвіду. Формування цілісного бачення розвитку інформаційної роботи щодо підвищення рівня знань про борців за незалежність України. Створення успішної практики для імплементації в практику організації інших заходів у сфері патріотичного виховання.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
250 учасників з 14 областей України візьмуть участь у проєкті (з них 30-40% - учасниці жіночої статі). 5 членів команди вишколять навички необхідні для організації проєкту. 25 волонтерів візьмуть участь у процесах необхідних для реалізації теренової гри. 25 осіб, задіяних у координації команд під час гри, вишколять навички необхідні для організації людей. Створення 1 відеоролику необхідного для популяризації мети проєкту. 20 тисяч осіб буде охоплено під час інформаційного висвітлення проєкту.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Підвищення рівня знань про борців за незалежність України, а саме воїнів Української повстанської армії. Вдосконалення навичок необхідних для організації заходів національно-патріотичного спрямування та подальшої передачі досвіду. Поглиблення та розширення знань про реалізацію теренових ігор задля подальшої їх самостійної організації. Покращення комунікації між мешканцями різних регіонів України. Отримання базових навичок з таборування, розвідки, туризму та домедичної підготовки.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнська теренова гра «Звитяга-2022»
Всього учасників (з них жінок)
250 (100) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
30 (10) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь, віком від 16 до 35 років, з понад чотирнадцяти областей України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
У ході початку реалізації проєкту відбувається набір оргкомітету та волонтерів. У ході планування узгоджується програма теренової гри. Відбувається процес підготовки робочої та фінансової документації.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Набір волонтерів. 2. Узгодження програми. 3. Розподіл обов‘язків між членами команди організаторів.
Строк реалізації етапу
18 квітня 2022 — 01 травня 2022
Відповідальний виконавець
Каширець Максим, голова ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Інформаційна робота
Завдання
Формування позитивного іміджу заходу. Висвітлення мети та цілей проєкту. Популяризація сфери національно-патріотичного виховання.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Інформування громадськості України, про проведення табору, шляхом опублікування прес-анонсів, прес-релізів та відеоматеріалів у ЗМІ. 2. Розповсюдження афіш по областях країни, роздача листівок. 3. Рекламна та пропагандивна робота у соціальних мережах та сайтах мережі Інтернет.
Строк реалізації етапу
18 квітня 2022 — 15 травня 2022
Відповідальний виконавець
Куриленко Дмитро, заступник голови ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Реєстрація учасників
Завдання
Отримання інформації про учасників, що візьмуть участь у тереновій грі.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Створення форми для реєстрації. 2. Збір документів учасників. 3. Формування остаточних списків учасників.
Строк реалізації етапу
18 квітня 2022 — 05 травня 2022
Відповідальний виконавець
Шум‘янко Наталія, заступник голови ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Матеріально-технічне забезпечення
Завдання
Формування якісної матеріально-технічної бази проєкту.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Виготовлення поліграфії. 2. Забезпечення оренди транспорту. 3. Придбання аптечки. 4. Виготовлення відеоролику для популяризації табору і реалізації його завдань.
Строк реалізації етапу
25 квітня 2022 — 09 травня 2022
Відповідальний виконавець
Каширець Максим, голова ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Проведення теренової гри «Звитяга-2022»
Завдання
Безпосереднє проведення Теренової гри «Звитяга-2022»
Опис заходів для здійснення етапу
1. Збір учасників у м. Луцьк. 2. Реєстрація учасників. 3. Добирання до місця проведення. 4. Проведення програми теренової гри. 5. Добирання учасників з місця проведення теренової гри.
Строк реалізації етапу
06 травня 2022 — 09 травня 2022
Відповідальний виконавець
Каширець Максим, голова ГО «ВМР «Національний Альянс»
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Підбиття підсумків проведення теренової гри «Звитяга-2022». Формування звітів. Кінцеве інформаційне висвітлення мети та цілей проєкту.
Опис заходів для здійснення етапу
1. Написання та поширення прес-релізів серед ЗМІ України; 2. Подання фінансових та творчих звітів; 3. Підбиття підсумків (визначення позитивів та недоліків у підготовці, аналіз ефективності заходу).
Строк реалізації етапу
10 травня 2022 — 29 травня 2022
Відповідальний виконавець
Каширець Максим, голова ГО «ВМР «Національний Альянс»
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
 • Робота зі ЗМІ. Для поширення інформації про проєкт будуть залучені інформаційні партнери: у Волинській області та м. Луцьк – “12 канал”, “Волинські новини", "ВолиньPost", "Волинь Online", "Громадське Волинь", "Суспільне Волинь", “Таблоїд Волині”, інтернет-видання "БУГ", "Громадське Інтерактивне Телебачення"; у місті Дубно та районі (Рівненська обл.) - “Вісті Дубенщини”, “Дзеркало +”, “Наше дзеркало”; у Львові - “Дивись.info”; у Києві - “Кий-інформ”. В планах опрацювання інформаційних партнерів з інших областей та всеукраїнські ЗМІ. Планується залучення провідних телеканалів українського телебачення для зйомок сюжетів про наметовому таборі і трансляцією його у програмі новин, а саме телеканали "ICTV" та "1+1". Робота зі ЗМІ проводитиметься шляхом: опублікування 2 прес-анонсів до заходу (18-25 квітня 2022 року); відвідування теле- та радіоефірів до заходу (18-30 квітня 2022 року); опублікування репортажів під час проведення заходу (6-9 травня 2022 року); опублікування прес-релізу після проведення заходу (10-15 травня 2022 року).
 • Робота у соціальних мережах та сайтах. У соціальних мережах «Facebook», «Instagram» та «Telegram» діють спільноти організаторів, партнерів та дружніх проектів, які сумарно налічують близько 100 000 підписників, у яких в період перед заходом щодня публікується декілька постів. Постійно ведеться інформаційне поширення постів у патріотичних спільнотах, інформаційних та освітніх по усій країні Строки інформування у соціальних мережах з 18 квітня по 20 травня 2022 року.
 • Співпраця з навчальними закладами. Захід підтримують управління освіти різних рівнів та у різних областях (по мережі осередків ГО «ВМР «Національний Альянс»). До заходу проводиться активна робота із учнями та студентами – проводяться лекції-запрошення, інформуються адміністрації навчальних закладів та органи учнівського та студентського самоврядування (18-30 квітня 2022 року).
 • Співпраця з громадськими організаціями. Будуть проведені зустрічі із активістами дружніх патріотичних та молодіжних громадських організацій, поширення інформації про захід по їхніх мережах (18-30 квітня 2022 року).
 • Розклейка афіш, роздача флаєрів. Планується друк 2000 афіш і 2000 флаєрів та поширення їх по Україні, а саме по осередках організацій-партнерів, які є у 18 областях (18-30 квітня 2022 року).
Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Після реалізації проєкту, планується долучити учасників у мережу волонтерів, що матимуть змогу брати участь в організації та реалізації проєктів у сфері національно-патріотичного виховання спрямованих на вдосконалення рівня знань молоді про видатних осіб українського державотворення.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux