Курс підготовки виховників "Школа виховників Джур"
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
03 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2022 - 31 грудня 2022
Номер проєкту
20211101-1565
Бюджет
377042 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
8. Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підготувати тренерів із різних областей України для організації та проведення на місцях вишколів виховників Джур, що сприятиме створенню постійно діючих осередків гри "Джура" - роїв і куренів
Актуальність програми
Актуальність даного проекту викликана необхідністю протягом найближчих 5-10 років, в рамках розбудови проекту Нової української школи, кардинально покращити кадровий склад працівників в системі освіти за кількістю і якістю шляхом формування когорти нових молодіжних працівників – виховників. З цією метою та для сприяння виконанню «Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2020-2025 роки», затвердженого розпорядженням КМУ від 09 жовтня 2020 р. № 932, громадськими активістами був ініційований проект «Школа виховників джур», складовою частиною якого є даний проект з підготовки тренерів із різних областей України для організації та проведення на місцях вишколів виховників Джур, що сприятиме створенню в навчальних закладах України та громадських інститутах постійно діючих осередків гри "Джура" – роїв, куренів.
Очікувані результати
Короткострокові
підготувати тренерів-виховників для якісної організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Показати повний опис
Довгострокові
напрацювати нові форми та засоби виховної роботи з метою посилення мотивації молоді до участі в масових національно-патріотичних заходах, зокрема в рамках гри «Сокіл» («Джура»)
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
підготувати 75 тренерів із різних областей України, які в свою чергу зможуть у 2023р. провести як мінімум 35 вишколів для виховників (25 вишкільних команд у складі 4 осіб, по 2 вишколи на область), на яких побувають до 1250 учасників, що хочуть займатися виховною діяльністю в рамках гри "Джура". Це в свою чергу закладе основи створення постійно діючих філій «Школи виховників джур» в кожній області та сприятиме посиленню мотивації молоді до участі у г
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
підвищити рівень громадської активності та патріотичної свідомості молоді, розширити мережі громадських активістів та організацій-партнерів з неформальної освіти та патріотичного виховання, створити кола однодумців серед освітян та молоді в регіонах для спільної громадської діяльності, активізувати молодь в регіонах для втілення набутого досвіду в регіональних проектах
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Школа виховника Джур
Всього учасників (з них жінок)
90 (50) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
10 (8) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
учасниками проекту стануть молоді педагоги, старша шкільна та студентська молодь – 90 осіб (приблизно 50 жінок та 40 чоловіків). Через вишколи для виховників в кожній області, організовані тренерами після завершення семінару-тренінгу, охоплена проектом аудиторія становитиме 1250 осіб. Інформаційною кампанією проекту буде охоплено близько до 15 тис. осіб
План реалізації програми
Етапи реалізації
Організаційно- підготовчий
Завдання
Аналіз стану реалізації заходів в рамках проекту «Школа виховників Джур» за попередній рік
Опис заходів для здійснення етапу
формування чіткої програми заходів, підготовка методичного посібника та поліграфії
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 01 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Рондзістий Т.І. заступник голови організації
Етапи реалізації
Основний
Завдання
реалізація програми тренінгу
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення триденних семінарів-тренінгів: захід №1 вересень в Житомирській обл.; захід №2 жовтень у Вінницькій обл.; захід №3 листопад у Хмельницькій обл.
Строк реалізації етапу
01 вересня 2022 — 30 листопада 2022
Відповідальний виконавець
Палієв Ю.В. Голова організації
Етапи реалізації
Заключний
Завдання
Підбиття підсумків проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Анкетування. Звітність.
Строк реалізації етапу
01 грудня 2022 — 31 грудня 2022
Відповідальний виконавець
Шкурко Д.В. член організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Планується налагодити співпрацю із всеукраїнськими виданнями: газета “Шлях перемоги”, інтернет – видання «Український погляд». Про хід реалізації проекту буде висвітлено на сайтах Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки а також 25 сайтах обласних та 17 районних центрів туризму і краєзнавства, а також на сайтах Міністерства освіти і науки України, відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді і спорту, Українського інституту національної пам’яті, всеукраїнських громадських організацій: НСОУ Пласт, Молодіжний націоналістичний конгрес, Спілка української молоді.

Громадськість буде поінформована про проект, хід його реалізації, напрацювання та результати завдяки добре організованій інформаційній кампанії та долученню до висвітлення проекту засобів масової інформації (Інтернет-видання, друковані ЗМІ, радіо та телебачення). До інформаційного висвітлення проекту буде долучено й інші партнерські організації, які поширюватимуть інформацію про проект, його здобутки, можливості й результати, на своїх інтернет-сайтах, а також поширюватимуть інформацію серед своїх партнерських ЗМІ.

До засобів інформування громадськості відносимо й поліграфічну продукцію, а саме листівка та буклет, які будуть надруковані за проектом.

Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
  • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux