Захисник України
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
09 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 серпня 2022 - 01 жовтня 2022
Номер проєкту
20211109-1997
Бюджет
588156 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Реалізація нових адаптованих методів національно-патріотичного виховання молоді, які пройшли опробування на попередніх турнірах в областях України, використання досвіду учасників російсько-української війни, інструкторів з тактико-спеціальної підготовки, тактичної медицини, медиків та волонтерів
Актуальність програми
В Україні з 2014 року приділяється посилена увага підготовці молоді до захисту України, переформатовано шкільні підручники та по новому названо предмет-"Захист України". З 2016 року на території Кировоградської, Миколаївської та Чернігівської областей проводяться змагання "Захисник Кировоградщини", "Захисник Вітчизни", "Захисник України", які споріднені за своїми елементами змагання та являють собою комплексний польовий "екзамен" на знання топографії (шкільного курсу), фізичної підготовки та предмету "Захист України" В рамках заходу приділяється увага знанням молоді з історії України та українського війська. Також проводиться презентація нової книги, написаної батьками загиблих воїнів і вірші присвячені бійцям, які сьогодні захищають Україну. Програма є актуальною та такою, що не виходить по своїм фізичним та безпековим вимогам за рамки освітніх вимог.
Очікувані результати
Короткострокові
1. Утворена та випробувана програма проведення турніру з командами по 5-ть чоловік. 2. 9-ть громадських організацій національно-патріотичного спрямування проявляють активність по підготовці команд в своїх областях. 3. Протягом двох місяців проведені додаткові заняття з кандидатами в члени команд областей.
Показати повний опис
Довгострокові
1. Виховання молоді, готової до захисту Української держави. 2.Зацікавлення учнівської молоді в навчанні по предметах, які мають безпосереднє оборонне значення, спілкування молоді з інструкторами-захисниками України в російсько-українській війні. 3. Зацікавлення молоді у виборі професії захисника України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
1. 42 учасники - представники від областей України продемонструють вишкіл зі вказаних в програмі дисциплін та отримають тематичні подарунки. 2. Програма "Захисник України" матиме подальший шанс на впровадження і вдосконалення, як така, що може стати універсальною для проведення аналогічних змаганнь в патріотичних гуртках і клубах Держави. 3. Близько 2500 людей загалом, також члени всеукраїнських громадських організацій задіяні для підготовки та участі в патріотичній регіональній програмі.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Підвищення загального рівня значущості громадських організацій в спільній з Державою та органами місцевого самоврядування роботі по вихованню у громадян почуття відповідальності за безпеку України та дії в кризових ситуаціях.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Захисник України
Всього учасників (з них жінок)
102 (45) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
7 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
1 (1) осіб
Завантажити ще
План реалізації програми
Етапи реалізації
Захисник України
Завдання
Провести регіональні змагання зі спортивно-тактичної та медичної підготовки серед учнівської молоді областей України - об'єднати в спілкуванні учнівську молодь та інструкторів-учасників АТО/ООС, виховання в суспільстві поваги до професії Захисника Держави.
Опис заходів для здійснення етапу
Захід національно-патріотичний, спрямований на вдосконалення знань з історії України, умінь і навичок з основ військової підготовки, вдосконалення навичок поводження та техніки безпеки володіння пневматичною зброєю, навичок першої медичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 01 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Бизган Ігор Михайлович, реалізатор проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

1.сторінка фейсбуку https://www.facebook.com/profile.php?id=100002958024634

2.сторінка фейсбуку https://www.facebook.com/groups/1571868213043885

3.сторінка фейсбуку https://www.facebook.com/chernigivskatsou

4.сторінка фейсбуку https://www.facebook.com/tsouck

5.сайт http://tsou.cn.ua/

6.сайт http://tsou.org.ua/

7.телерадіоканали UA-суспілне

8.телеканал "НОВИЙ ЧЕРНІГІВ"

9.Інтернет видання "Свобода ФМ"

10.Газета "Чернігівський край"

11.Журнал "Вісник ТСО України"

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Фінансування підготовчих заходів за рахунок Товариства сприяння обороні України, центрів комплектування та соціальної підтримки ЗС України
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux