Всеукраїнський фестиваль молодіжного національно-патріотичного ігрового кіно імені Каленика Лисюка
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
10 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
15 липня 2022 - 10 жовтня 2022
Номер проєкту
20211105-1835
Бюджет
243440 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
4. Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України шляхом проведення заходів національно-патріотичного спрямування, в тому числі приурочених до державних свят. Вшанування пам'яті Каленика Лисюка (при народженні — Каленик Лепикаш) — українського військового діяча, підприємця, філателіста, видавця, мецената, дипломатичного кур'єра уряду УНР в екзилі (1922), отамана Закордонної станиці Українського вільного козацтва на Північну і Південну Америки (1921). Популяризація та поширення знань серед українського суспільства про цього видатного діяча та його життєвий шлях. Підвищення рівня компетентності молоді з метою професійного та кар’єрного розвитку в України, популяризація роботи в кіноіндустрії. Залучення молоді до створення інформаційного контенту, що популяризує та сприяє збереженню культурної спадщини та культурних цінностей України.
Актуальність програми
Актуальність проекту полягає в необхідності підвищення рівня знань молоді про видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України як важливого підґрунтя для національно-патріотичного виховання молодого покоління. Реалізація проекту сприятиме збільшення кількості громадян, зокрема, дітей і молоді, які пишаються своїм українським походженням, громадянством, своєю історією, культурою та мовою. Також необхідно підвищувати рівень знань молоді щодо використання можливостей сучасної кіноіндустрії як високотехнологічного ринку, що відповідає основним технічним та соціальним трендам для вирішення гострих соціальних питань та формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних цінностей.
Очікувані результати
Короткострокові
Підвищено рівень знань учасників про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України шляхом проведення проекту. Молодь залучена до Всеукраїнського національно-патріотичного заходу, який відповідає ціннісним орієнтирам Стратегії національно-патріотичного виховання. Учасники ознайомлені з біографією видатного борця за незалежність України, українського військового діяча, мецената - Каленика Лисюка.
Показати повний опис
Довгострокові
Налагодження контактів між активістами молодіжних організацій, талановитими молодими людьми та фахівцями сучасної української кіноіндустрії, що дасть поштовх до розвитку нових форм співпраці та стимул до навчання молоді. Формування патріотичних почуттів молоді, поваги та гордості за історичне минуле та усвідомлення відповідальності за майбутнє держави перед попередніми поколіннями українців. Вивчення молоддю героїчних сторінок історії України та біографій видатних борців за незалежність України.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Заходом охоплено 70 учасників з більшості регіонів України, шляхом безпосередньої участі у заході, які отримають необхідні компетенції відповідно до основних завдань заходу та поширять інформацію про нього в своїх регіонах, та близько 7000 осіб з числа молоді та громадських активістів, шляхом поширення інформації про захід та фільмів. Виготовлено три ігрові фільми національно-патріотичної тематики та один фільм про фільм, що стануть навчально-методичним матеріалом для непрямих бенефіціарів.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Як у хлопців так і у дівчат відбулось ствердження світоглядних, громадянських якостей, морально-етичних цінностей, національної свідомості, які визначають здатність особи успішно здійснювати навчальну та професійну діяльність в мистецькому середовищі на засадах громадянської позиції та патріотизму. Завдяки використанню в рамках заходу різних форм роботи, учасники отримали комбінацію знань, способів мислення, вмінь і практичних навичок, професійних якостей в сферах кіномистецтва та кіноіндустрії.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнський фестиваль молодіжного національно-патріотичного ігрового кіно імені Каленика Лисюка
Всього учасників (з них жінок)
70 (35) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
2 (1) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
4 (2) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Молодь з активною громадянською національно-патріотичною позицією.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Підготовка до реалізації проекту
Опис заходів для здійснення етапу
Створення робочої групи з метою координації та підготовки до реалізації проекту, відбору учасників, серед бажаючих прийняти участь у фестивалі
Строк реалізації етапу
15 липня 2022 — 25 липня 2022
Відповідальний виконавець
Вертюк Максим, секретар організації
Етапи реалізації
Інформаційний етап
Завдання
Поширення інформації про проект та відбір учасників
Опис заходів для здійснення етапу
Поширення інформації про реалізацію проекту. Створення онлайн-анкети кандидатів на участь. Збір, аналіз поданих заявок та конкурсних сценаріїв, відбір та запрошення учасників проекту.
Строк реалізації етапу
25 липня 2022 — 21 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Якущенко Дарина, член організації
Етапи реалізації
Навчальний етап
Завдання
Підготовка учасників до фестивалю
Опис заходів для здійснення етапу
Розсилка кандидатам на участь у заході теоретичних інформаційних матеріалів щодо основ кіновиробництва для самостійного опрацювання
Строк реалізації етапу
22 серпня 2022 — 21 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Щокін Ігор, голова організації
Етапи реалізації
Основний етап
Завдання
Проведення всеукраїнського фестивалю
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення «Всеукраїнського фестивалю молодіжного національно-патріотичного ігрового кіно імені Каленика Лисюка» відповідно до програми проведення заходу, яка включає: -консультації з істориком та реконструкторами; знімальний етап (розробка ідеї; написання сценарію; обговорення в групах; пошук локації; розкадровка; підготовка реквізиту; зйомки; монтаж; демонстрація); -історичні лекції; -концерт Сергія Василюка; - презентацію та показ авторського фільму Леоніда Кантера та Івана Яснія «МІФ»; -зустрічі з видатними постатями, інтерв'ювання учасників, відеозйомка вибраних інтерв'юерів; -майстер-клас зі створення анімаційних фільмів від режисера анімації Б. Денисевича; -проведення конкурсу серед трьох знімальних груп і визначення фільму-переможця. У вільний час учасники зможуть пограти в Лазертаг та волейбол.
Строк реалізації етапу
22 вересня 2022 — 25 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Щокін Ігор, голова організації, Бабіч Ганна, член організації
Етапи реалізації
Інформаційно-просвітницький етап
Завдання
Розповсюдження інформації про захід та відзнятих відеофільмів
Опис заходів для здійснення етапу
Монтаж фільму про фільм, поширення ігрового фільму-переможця у мережі інтернет. Написання інформаційних текстів про проведений захід. Поширення їх в соціальних мережах та на сайтах організацій-партнерів.
Строк реалізації етапу
26 вересня 2022 — 05 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Бабіч Ганна, член організації
Етапи реалізації
Підсумковий етап
Завдання
Підготовка підсумкових звітів
Опис заходів для здійснення етапу
Підготовка підсумкового звіту про виконання договору та фінансового звіту про обсяг використаних бюджетних коштів
Строк реалізації етапу
01 жовтня 2022 — 10 жовтня 2022
Відповідальний виконавець
Вертюк Максим, секретар організації
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

За 2 місяці до проведення фестивалю - розміщення анонсу про проведення заходу в соціальних мережах Facebook та Instagram на сторінках організації "Д.Крук" та партнерських організацій. Розсилка анонсу заходу організаціям, які займаються національно- патріотичним вихованням молоді, ветеранським організаціям, обласним та районним відділам культури, освіти, сім’ї, молоді та спорту. Надсилання прес-кіту (папка для журналістів) в 5 телевізійних та 5 друкованих ЗМІ з інформацією та запрошенням на захід.

 

Під час проведення фестивалю - щоденний репортаж про події на заході з розповсюдженням його через соціальні мережі. Створення постів з описом заходів та тезами спікерів - учасників заходу.

 

Протягом 15 днів після закінчення фестивалю - формування історії успіху в соцмережах, публікація фотоальбому заходу та посту за підсумками події. Виготовлення фільму про фільм, розповсюдження, рекламування його та ігрового фільму-переможця через соціальні мережі, адресна розсилка в організації національно-патріотичного спрямування, молодіжні ГО, ветеранські ГО.

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
● За результатами заходу буде змонтовано фільм про фільм, який буде широко представлено в соціальних мережах, що дасть змогу поінформувати орієнтовно 50000 людей про реалізований проект. Відеофільм буде направлений на популяризацію та залучення молоді до заходів національно-патріотичного спрямування та спонукання молоді розвивати Українське патріотичне кіномистецтво. Також в соцмережах буде поширено ігровий фільм-переможець, відзнятий учасниками фестивалю, що розкриє для молоді інститут кіноіндустрії як такий, що покликаний гармонізувати, удосконалювати життя соціуму на основі естетичної культури, сприятиме формуванню у дітей та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму на прикладі визначних діячів українського державотворення та історичних подій через художнє моделювання світу засобами кіно. ● На одному з ресурсів соціальних мереж буде створено групу для учасників заходу, де вони зможуть ділитися враженнями, планувати спільні заходи, запрошувати і бути запрошеними на спільні заходи. Передбачається залучення в групу організацій, що не були учасниками заходу, але прагнуть долучитися до спільних дій в патріотичному середовищі. Спілкування в соціальних мережах дасть поштовх для налагодження тісних відносин між учасниками та сталого розвитку напрацюванням. ● Популяризація заходів відділу національно- патріотичного виховання при Міністерстві сім’ї, молоді та спорту України, як платформи для об’єднання патріотичних організацій.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux