Світове Українство - конгрес
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
29 жовтня 2021 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2022 - 31 серпня 2022
Номер проєкту
20211027-1305
Бюджет
579940 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
7. Донесення до закордонних українців змісту (суті) українських суспільно-державних (національних) цінностей та поглиблення співпраці з представниками закордонних українців у сфері національно-патріотичного виховання.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
Формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості молоді, налагодження тісної комунікації та співпраці між українцями всього світу. Становлення розуміння поміж українцями всього світу та формування сучасного іміджу держави яка розвивається в ракурсі подій та підтримки світової спільноти України.
Актуальність програми
Спільні заходи українців з усього світу дають змогу якісній комунікації та співпраці, розумінню проблем та досягнень середовища проживання та виховання. Часто в українці світу не розуміють одні одного, оскільки живуть в різних фінансових, мовленнєвих та суспільних умовах. Для того щоб розвивати та виховувати молодь в національно-патріотичному вихованні ми повинні знати та поважати історію та будувати майбутнє на кращих світових прикладах та досвідах. У 2022 році плануємо провести щорічну зустріч молоді з усього світу на тему «Конгрес». Це буде конгрес багатьох представників організацій, лідерів молодіжних організацій з цілого світу. Зараз маємо масу різноманітних засобів комунікації суспільства, багато технічних речей роблять світ тіснішим, але чи вистачає нам такої комунікації для кращого розвитку та формування українців у світі та утвердження Української держави, її могутності та конкурентності. Саме на цьому аспекті у форматі конгресу будемо випрацьовувати спільні дії для розвитку національно-патріотичного виховання українців по всьому світу. Багато українців живуть по цілому світу, а їхня участь у проекті - нагода бути разом, разом творити для України. Такі заходи дають змогу побачити діяльність зі сторони, та представити активності з середини. напрацювати резолюції згідно яких будемо реалізовувати задумані заходи та акції по цілому світі.
Очікувані результати
Короткострокові
100 учасників з України та діаспори ознайомляться з важливістю діяльності національно-патріотичних спільнот та рухів України. Учасники відвідають місто Переяслав та Канів, музеї визвольного руху України. У форматі конгресу напрацюють резолюції, щодо спільних дій розвитку національно-патріотичного виховання українців у світі. Кожен учасник отримає журнал “Наші справи” який має на меті донести інформацію українцям діаспори про стан справ в Україні на відповідну тематику.
Показати повний опис
Довгострокові
проведення спільних заходів українцями світу налагодження комунікації між молодими українцями світу донесення до світової спільноти про реальний стан справ в Україні спільні світові флешмоби та акції спільний план дій по вихованню української молоді в громадах діаспори та України обмін досвідом у діяльності ГО та виховному процесі
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
участь в проекті візьмуть 100 учасників з діаспори та України, з них 40% чоловіків та 60% жінок
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Українська молодь буде більш консолідованою, більше буде контактів з різними організаціями світу, матиме змогу більше організовувати заходів для громад та молоді.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Міжнародний зльот «Світове українство – конгрес»
Всього учасників (з них жінок)
100 (60) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
3 (3) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Учасники молодіжних організацій та спільнот України та світу, церковних згромаджень, тощо
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
підготовка до проведення зльоту та розподіл обов'язків
Опис заходів для здійснення етапу
пошук та домовленості з місцем проведення, формування програми заходу, інформаційна діяльність, організаційні моменти
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 31 липня 2022
Відповідальний виконавець
Фендик Андрій, керівник проекту
Етапи реалізації
Реалізація проекту
Завдання
проведення міжнародного зльоту «Світове українство – конгрес»
Опис заходів для здійснення етапу
реалізація програми
Строк реалізації етапу
01 серпня 2022 — 31 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Фендик Андрій, керівник проекту
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

СУМ в Україні проводячи свої заходи регулярно організовує прес-конференції, а інформаційні матеріали розсилаються по ЗМІ. Інформаційнва діяльність СУМ в Україні відображена на крайовому веб ресурсі.

 Детальна інформація про табір (програми, інформація про місцевість і т.ін) та детальний перебіг табору з’являтиметься на сайті Світового СУМу (www.cym.org) та Крайової Управи СУМ в Україні (www.cym.org/ua), https://www.facebook.com/CYM.Ukraine , Велика ідея, ГУРТ, ДивенСвіт, журнал "VIDA", структурні підрозділи УГКЦ

Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
З допомогою даного заходу ми зможемо об’єднати молодих українців світу. Даний захід стане щорічним. Надалі для того щоб взяти участь у щорічному заході в Україні потрібно буде відбути у своїй державі. Також подальшими напрацюваннями стане обмін досвідом та кращими практиками з українцями всього світу. Маємо надію в подальшому створити фонд, який мав б нагоду шукати кошти на його проведення.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux