Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух»
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
01 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 червня 2022 - 15 вересня 2022
Номер проєкту
20211101-1529
Бюджет
589008 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
• популяризація служби в ЗСУ та підвищення престижу професії військовий; • збільшення чисельності молоді, підготованої до служби в ЗСУ, готової захищати її із зброєю в руках шляхом перевірки рівня знані і умінь вихованців військово-патріотичних клубів і організацій, вихованців військових ліцеїв та військово-патріотичних гуртків позашкільних закладів освіти, які працюють в галузі військово-патріотичного виховання. Відпрацювання навичок на практиці в ситуації, наближеної до екстремальної; • моральне, фізичне та психологічне загартування майбутніх воїнів; • ознайомлення з вимогами до служби в Збройних Силах України та військовими стандартами НАТО; • виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних цінностей; • виховання молоді на героїчних вчинках борців за свободу України, а саме учасників АТО; • шанування рідної української мови, національних символів і військових традицій.
Актуальність програми
В умовах російсько-української війни першочергово стоїть питання залучення громадськості до участі в формуванні сфери національної оборони та безпеки України від країни агресора. надзвичайно актуальним стає питання формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до України, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, підвищення обороноздатності країни, при необхідності зі зброєю в руках. І збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України через військово-патріотичного виховання, як одної із основних складової національно-патріотичного виховання, відповідає всім цим вимогам. Робота з молоддю вимагає практичної роботи з формування оборонної свідомості та популяризації військової (мілітарної) служби. Зокрема проведення військово-патріотичної гри «Вояцький дух» проводиться для перевірки рівня знань і навичок з військових спеціалізацій і уміння використовувати їх на практиці в екстремальних ситуаціях вихованців громадських об’єднання, клубів, гуртків, закладів освіти військово-патріотичного спрямування.
Очікувані результати
Короткострокові
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України – шляхом вступу до лав ЗСУ та Національної Гвардії України, до навчальних закладів і загонів територіальної оборони. Популяризація роботи з національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання в регіонах України, через співпрацю громадських об’єднань, ветеранів війни/військової служби, волонтерів, освітян в заходах. Покращення підготовки майбутніх захисників України
Показати повний опис
Довгострокові
Масштабування практик щодо системної практичної підготовки та збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України – шляхом вступу до лав ЗСУ та інших мілітарних формувань, до навчальних закладів і загонів територіальної оборони. Вихованці організацій (які приймають участь в заході) стають інструкторами і суддями гри. Досвід підготовки, по програмі гри, масштабується по всім регіонам України серед військово-патріотичних ГО.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України (80% вихованців і керівників). Збільшення практичних заходів з ВП підготовки (в регіонах/на місцях) на 10% серед організацій, що приймають участь в проєкті. Збільшення громадських об’єднань, ветеранів війни або військової служби, волонтерів, освітян, які готові системно пготувати молодь бути готовною стати на захист незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Покращення якості проведення практичних заходів, їх результатів (в регіонах/на місцях учасники яких представлені в проєкті) з популяризації військової (мілітарної) служби. Покращення на місцях роботи залучення молоді до виконання громадянського обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух»
Всього учасників (з них жінок)
214 (40) осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
3 (0) осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0 (0) осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
Вихованці (молодь 14-17 років), керівники та судді (ветерани війни, ветерани військової служби, діючі військові, волонтери та освітяни) від громадських об’єднань, клубів, гуртків, освітніх закладів (центрів) військово-патріотичного спрямування з не менше як 14 регіонів України.
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий
Завдання
Відпрацювання вихованцями (команд, які планують приймати участь в проєкті) навичок з військових спеціалізацій та підготовка їх до проходження етапів гри. Підготовка та навчання суддів до участі в грі.
Опис заходів для здійснення етапу
Залучення вихованців до практичного оволодіння навичок з мілітарної підготовки шляхом залучення до вишколів, навчальних зборів, військово-патріотичних таборів, які проходитимуть протягом червня-липня 2022 року по регіонам України. Підготовка та навчання інструкторів і суддів для проведення військово-патріотичних ігор, змагань, турнірів з військово-патріотичного спрямування.
Строк реалізації етапу
01 червня 2022 — 09 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Пустовій Юрій Степанович
Етапи реалізації
Реалізація
Завдання
Проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Вояцький дух».
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Вояцький дух» н базі 169-го Навчального центру Сухопутних військ ЗСУ «Десна» ім. Я.Мудрого з реалізацією визначеної пятиденної програми з 21-им етапом гри протягом п’яти днів.
Строк реалізації етапу
10 серпня 2022 — 14 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Пустовій Юрій Степанович
Етапи реалізації
Заключний
Завдання
Підведення підсумків. Звітування.
Опис заходів для здійснення етапу
Проведення аналізу, моніторингу та узагальнення пропозицій учасників гри та суддів. Поширення інформації про проведення заходу в ЗМІ. Розповсюдження напрацювань гри по регіонам. Звітування.
Строк реалізації етапу
15 серпня 2022 — 15 вересня 2022
Відповідальний виконавець
Пустовій Юрій Степанович
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми

Інформація (статті, фото і відеоматеріали) про заходи ГС ВОВПО постійно висвітлюються на сторінках в соціальних сітях (Facebook, Instagram, Telegram, YouTube) та на сайтах і сторінках клубів і організацій, зокрема сайту спілки (www.vovpo.com.ua). Анкета щодо участі у форумі «Досвід мужніх України» буде в вільному доступі на сторінках організації в соціальних сітях (сайті) з початку вересня. Фотографії і відеоматеріали будуть розміщенні на сайті в день проведення заходу. Про враження учасників заходу буде написано в регіональних ЗМІ, інтернет виданнях впродовж кінця жовтня – початку листопада 2022 року. Також на захід будуть запрошені журналісти журналу «Українське військо», «Оборонний вісник», та телеканалу «Військове телебачення».


Перспективи подальшого використання результатів виконання програми після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, можливі джерела фінансування та/або план використання організацією результатів реалізації програми
Масштабування досвіду проведення гри, її правил та умов. Організація обласних етапів гри для відбору найкращих команд до участі і на всеукраїнському рівні.
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Завантажити
Доступний тільки з Windows 10
Доступно для
 • Windows
6.5%
людей використовує
цей браузер
Apple Safari
Завантажити
Доступний тільки з macOS
Доступно для
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux