Захист України – славетна справа. Від давніх часів до сьогодення
Статус
Учасник конкурсу
Проєкт подано
10 листопада 2021 року
Період реалізації проєкту
01 березня 2022 - 10 серпня 2022
Номер проєкту
20211110-2106
Бюджет
96650 гривень
Опис проєкту
Пріоритетне завдання
5. Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Формат проведення проєкту
Проєкт
Показати повний опис
Мета програми
- виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину;
- популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху;
- формування у молоді прагнення жити у незалежній, сильній, соборній Україні та розуміння ролі кожного у досягненні цієї мети;
- набуття учасниками проекту навичок виживання в складних умовах, розвиток лідерських та комунікативних якостей, тактична підготовка, надання першої медичної допомоги;
- виховання стресостійкої особистості;
- пропаганда здорового способу життя.
Актуальність програми
В умовах, коли частина території України окупована та існує загроза ескалації бойових дій на Сході країни, особливо важливим є готовність нації захищати незалежність, територіальну цілісність і суверенітет країни. Для цього, як ніколи, потрібно підіймати рівень патріотизму в суспільстві. Любов до своєї країни закладається з дитинства. Тому проекти, спрямовані на патріотичне виховання молоді, мають важливе значення. Наш проект спрямований на формування та розширення патріотичного молодіжного середовища. Актуальність цього напрямку роботи з молоддю під час, коли в країні триває війна, не викликає сумніву. Низький рівень цієї роботи, щодо цього напрямку в минулі часи, призвело до того, що Україна не була готова протистояти антиукраїнським діям та агресії проти нашої країни на належному рівні. Тому зараз ми повинні виправляти цю ситуацію, в тому числі, реалізуючи такі проекти.
Очікувані результати
Короткострокові
Формування громадської позиції, утвердження патріотизму, свідомості та активної життєвої позиції. Фізичне загартування, розвиток умінь з комунікації, отримання навичок, зазначених у проекті, удосконалення лідерських якостей.
Показати повний опис
Довгострокові
Глобально в перспективі реалізація проекту має на меті сформувати певну кількість молодіжних патріотично налаштованих лідерів, які в подальшому зможуть формувати патріотичні середовища. Ця мета може бути досягнута, або наближена внаслідок багаторічної копіткої, комплексної праці всіх державних і недержавних інститутів. Проект, що розглядається, є складовою цієї роботи.
Показати повний опис
Кількісні показники досягнення
100 осіб – учасників проекту з числа цільової аудиторії, крім зазначених вище результатів, стануть носіями інформації про захід, будуть формувати навколо себе патріотичне середовище, сприяти залученню молоді до патріотичної справи.
Показати повний опис
Якісні показники досягнення
Якісні показники досягнення: успішність реалізованого проекту буде визначатися розширенням молодіжного патріотичного середовища, а також ініціювання учасниками проекту організації і реалізації подібних проектів на місцевому рівні. Це у свою чергу призведе до популяризації та збереження культурної спадщини та культурних цінностей
України, збільшенню чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Показати повний опис
Учасники програми
Захід
Захист України – славетна справа. Від давніх часів до сьогодення
Всього учасників (з них жінок)
100
(40)
осіб
Всього учасників осіб з інвалідністю (з них жінок)
0
(0)
осіб
Всього учасників тимчасово переміщених осіб (з них жінок)
0
(0)
осіб
Завантажити ще
Цільова аудиторія програми
100
План реалізації програми
Етапи реалізації
Підготовчий етап
Завдання
Проінформувати суспільство про проект. Залучити до реалізації проекту цільову аудиторію.
Опис заходів для здійснення етапу
Інформування та запрошення взяти участь у проекті цільову аудиторію через ЗМІ, соціальні мережі, координаційні ради з питань НПВ, заклади освіти.
Строк реалізації етапу
01 березня 2022
—
01 червня 2022
Відповідальний виконавець
Ляшок Віталій, член ради ГО «Братерство»; Поляков Анатолій, член правління ГО «Братерство».
Етапи реалізації
Наметове таборування
Завдання
Організувати і провести наметове таборування, історичний похід та вишкільний рейд з метою досягнення мети проекту.
Опис заходів для здійснення етапу
Наметове таборування, під час якого провести групові дискусії; робота у командах; індивідуальна робота над завданнями; лекції; мозкові штурми; фізичні вправи; тренінги; теренові ігри; вечірні ватри; тактична підготовка та військово-прикладні дисципліни, робота з облаштування побуту табору, перегляд документального фільму про учасників Майдану та АТО/ООС. Також під час виконання проекту планується провести зустріч з діючими бійцями ЗСУ та добробатів.
Строк реалізації етапу
22 липня 2022
—
10 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Ляшок Віталій, член правління ГО «Братерство».
Етапи реалізації
Історичний похід
Завдання
Організувати і провести історичний похід.
Опис заходів для здійснення етапу
Планується відвідати місце зустрічі гетьмана Мазепи з шведським королем Карлом ХІІ та храму, збудованого Мазепою на честь Покрови Божої Матері у 1708 році у стилі українського бароко у с. Дігтярівка, могили козацького полковника Івана Богуна біля с. Комань та м. Новгород-Сіверський, а також місця Конотопської битви (с. Шаповалівка, с. Соснівка).
Строк реалізації етапу
22 липня 2022
—
10 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Ляшок Віталій, член правління ГО «Братерство».
Етапи реалізації
Вишкільний рейд
Завдання
Організувати та провести вишкільний рейд
Опис заходів для здійснення етапу
Організувати та провести вишкільний рейд по території Шосткинського р-ну Сумської обл. та Новгород-Сіверського р-ну Чернігівської обл. з метою удосконалення навичок, набутих під час таборування.
Строк реалізації етапу
22 липня 2022
—
10 серпня 2022
Відповідальний виконавець
Ляшок Віталій, член правління ГО «Братерство»
Завантажити ще
Способи інформування громадськості про хід та результати реалізації програми
Інформування шляхом створення новинних сюжетів, репортажів та постів, залучивши загальнодержавні ЗМІ (Суспільне ТВ та інші), місцеві ЗМІ, соціальні мережі (Фейсбук та інші).
Документи проекту
Простір електронних конкурсів працює в режимі дослідної експлуатації